Catalogus: 2 juli 2017 [1]

Lot oude fotoplaten (1909) oa Berlijn, Potsdam + stereokijker
Lot oude fotoplaten (1909) oa Berlijn, Potsdam
+ stereokijker
Schatting:
Lot Oosters en Afrikaans in hout, brons en tin
Lot Oosters en Afrikaans
in hout, brons en tin
Schatting:
Mes met benen handvat L 44 cm
Mes met benen handvat
L 44 cm
Schatting:
20 – 40 €
Art Deco lot varia
Art Deco lot varia
Schatting:
20 – 40 €
Constantin Emile MEUNIER (1831-1905) Rustende mijnwerker Gips H 42 cm schilfer van been)
Constantin Emile MEUNIER (1831-1905)
Rustende mijnwerker Gips
H 42 cm
schilfer van been)
Schatting:
Krokodillevel L 180 cm
Krokodillevel
L 180 cm
Schatting:
N° 6
Lot houten beelden H 75 en 27 cm
Lot houten beelden
H 75 en 27 cm
Schatting:
20 – 400 €
N° 7
Van Der Borght Guy Keramiek Ridder met schild H 43 cm
Van Der Borght Guy
Keramiek Ridder met schild
H 43 cm
Schatting:
N° 8
Hoys Marnix (1943) Steengoed Bloemenmeisje H 50 cm (zonder bloemen)
Hoys Marnix (1943)
Steengoed Bloemenmeisje
H 50 cm (zonder bloemen)
Schatting:
Roger Seeuws Keramiek Vaas in klei bewerkt met roest H 30.5 cm
Roger Seeuws
Keramiek Vaas in klei bewerkt met roest
H 30.5 cm
Schatting:
Fijn oud porseleienen paterke H 15 cm
Fijn oud porseleienen paterke
H 15 cm
Schatting:
20 – 40 €
Kader met benen Oosterse taferelen Turkije afm 31 op 26 cm
Kader met benen Oosterse taferelen
Turkije
afm 31 op 26 cm
Schatting:
N° 12
Pierre Minnaert Keramiek omhelzed koppel L 23 cm
Pierre Minnaert
Keramiek omhelzed koppel
L 23 cm
Schatting:
 Cesar Manrique snoepdoos getekend
Cesar Manrique
snoepdoos getekend
Schatting:
20 – 40 €
 Marcel YSEWIJN (1921) Stilleven met kersen afm 24 op 31 cm
Marcel YSEWIJN (1921)
Stilleven met kersen
afm 24 op 31 cm
Schatting:
 Alex WAUTERS (1899-1965) tekening afm 27 op 32 cm
Alex WAUTERS (1899-1965)
tekening
afm 27 op 32 cm
Schatting:
 Ernest VAN HOORDE (1922-1991) Pastel zittende naakt afm 44 op 35 cm
Ernest VAN HOORDE (1922-1991)
Pastel zittende naakt
afm 44 op 35 cm
Schatting:
Ernest VAN HOORDE (1922-1991) Aquarel Zitttende vrouw met hobbelpaard afm 62 op 52 cm
Ernest VAN HOORDE (1922-1991)
Aquarel Zitttende vrouw met hobbelpaard
afm 62 op 52 cm
Schatting:
N° 18
Hugo Van Daele lot van 2 pastel werken
Hugo Van Daele
lot van 2 pastel werken
Schatting:
Hugo Van daele lot van 2 tekeningen 1975 Foetus in luchtbel afm 26 op 26 cm
Hugo Van daele
lot van 2 tekeningen 1975 Foetus in luchtbel
afm 26 op 26 cm
Schatting:
Albert SAVERYS (1886-1964) en Valerius DE SAEDELEER (1867-1942) lot 3 litho's
Albert SAVERYS (1886-1964) en
Valerius DE SAEDELEER (1867-1942)

lot 3 litho's
Schatting:
Rob DELANGE (1932) litho kleurendruk 6/90 afm 62 op 51 cm
Rob DELANGE (1932)
litho kleurendruk 6/90
afm 62 op 51 cm
Schatting:
Jozef MEES (1898-1987) litho Abstrakt onderwerp 13/175 afm 62 op 92 cm
Jozef MEES (1898-1987)
litho Abstrakt onderwerp
13/175 afm 62 op 92 cm
Schatting:
lampadaire Tinck H 45 cm
lampadaire Tinck
H 45 cm
Schatting:
Louis WATTIEZ (XX) Gouache L'inconnue afm 34 op 46 cm
Louis WATTIEZ (XX)
Gouache L’inconnue
afm 34 op 46 cm
Schatting:
Audenaerde architect lot van 2 aquarellen 1976 afm 34 op 53 en 1982 34 op 52 cm
Audenaerde architect en Daeninck
lot van 2 aquarellen
1976 afm 34 op 53 en
1982 34 op 52 cm
Schatting:
N° 26
Audenaerde architect lot aquarellen gent
Audenaerde architect
lot aquarellen gent
Schatting:
Daeninck Helmar (1933) lot litho's
Daeninck Helmar (1933)
lot litho's
Schatting:
 Daeninck Helmar (1933) lot litho's Gent en jongeman
Daeninck Helmar (1933)
lot litho's Gent en jongeman
Schatting:
500 – 100 €
Lot affiches
Lot affiches
Schatting:
N° 30
Geo LANGIE (1906-1982) ets Aankomst van klokke Roeland Gent afm 54 op 76 cm
Geo LANGIE (1906-1982)
ets Aankomst van klokke Roeland Gent
afm 54 op 76 cm
Schatting:
Herman VERBAERE (1906-1993) Aquarel Mespelare afm 38 op 32 cm
Herman VERBAERE (1906-1993)
Aquarel Mespelare
afm 38 op 32 cm
Schatting:
N° 32
Djef Blok (Ingelmunster 1940) Houten erotisch sculptuur 1990 afm 74 op 80 cm
Djef Blok (Ingelmunster 1940)
Houten erotisch sculptuur 1990
afm 74 op 80 cm
Schatting:
Djef Blok (Ingelmunster 1940) Houten sculptuur 'Onmacht' H 51 cm (zonder sokkel)
Djef Blok (Ingelmunster 1940)
Houten sculptuur ‘Onmacht’
H 51 cm (zonder sokkel)
Schatting:
Djef Blok (Ingelmunster 1940) Houten scultuur H 38 cm
Djef Blok (Ingelmunster 1940)
Houten scultuur
H 38 cm
Schatting:
Armand BLONDEEL (1928) Tekening Staand meisje afm 60 op 110 cm
Armand BLONDEEL (1928)
Tekening Staand meisje
afm 60 op 110 cm
Schatting:
Armand BLONDEEL (1928) Tekening Meisje afm 50 op 70 cm
Armand BLONDEEL (1928)
Tekening Meisje
afm 50 op 70 cm
Schatting:
Armand BLONDEEL (1928) tekening Zittend meisje afm 70 op 55 cm
Armand BLONDEEL (1928)
tekening Zittend meisje
afm 70 op 55 cm
Schatting:
N° 38
Armand BLONDEEL (1928) Inkt tekening 1976 afm 21 op 28 cm
Armand BLONDEEL (1928)
Inkt tekening 1976
afm 21 op 28 cm
Schatting:
N° 39
Audenaerde Architekt lot aquarellen
Audenaerde Architekt
lot aquarellen
Schatting:
N° 40
Charles CATTEAU (1880-1966) Art deco vaas Keramiek
Charles CATTEAU (1880-1966)
Art deco vaas Keramiek
Schatting:
N° 41
Auguste MOREAU (1834-1917) brons Vrouw met kind H 68 cm
Auguste MOREAU (1834-1917)
brons Vrouw met kind
H 68 cm
Schatting:
N° 42
Émile GALLÉ (1846-1904) Koppel Leeuwen keramiek getekend Gallé Nancy
Émile GALLÉ (1846-1904)
Koppel Leeuwen keramiek
getekend Gallé Nancy
Schatting:
Armand VANDERLICK (1897-1985) Olie op doek Vrouw met hond getekend en gedateerd 1932 vermeld in Oeuvrecatalogus afm 85 op 80 cm
Armand VANDERLICK (1897-1985)
Olie op doek Vrouw met hond
getekend en gedateerd 1932
vermeld in Oeuvrecatalogus
afm 85 op 80 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
Armand VANDERLICK (1897-1985) Olie op doek het park afm 135 op 90 cm
Armand VANDERLICK (1897-1985)
Olie op doek het park
afm 135 op 90 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 45
Armand VANDERLICK (1897-1985) Aquarel La tasse de café afm 53 op 70 cm
Armand VANDERLICK (1897-1985)
Aquarel La tasse de café
afm 53 op 70 cm
Schatting:
Lot van 3 werken Botenberg, De Baerdemaeker en Moorvos
Lot van 3 werken Batenburg,
De Baerdemaeker en Moorvos
Schatting:
N° 47
Architect Audenaerde Gent Ontwerpen Tankstation
Architect Audenaerde Gent
Ontwerpen Tankstation
Schatting:
N° 48
Architect Audenaerde Gent Ontwerpen Flatgebouw
Architect Audenaerde Gent
Ontwerpen Flatgebouw
Schatting:
N° 49
Architect Audenaerde Gent Diverse ontwerpen jaren 60
Architect Audenaerde Gent
Diverse ontwerpen jaren 60
Schatting:
N° 50
Architect Audenaerde Gent Ontwerp glasfirma
Architect Audenaerde Gent
Ontwerp glasfirma
Schatting:
20 – 40 €
N° 51
Spiegel zwart en goud gedoreerd afm H 197 B 113
Spiegel zwart en goud gedoreerd
afm H 197 B 113
Schatting:
N° 52
Susse Frères Paris Art deco bronze mythological figure of Diana, the goddess of the hunt Signed in the foot Le Faguays and with Susse Freres Paris
Susse Frères Paris
Art deco bronze mythological figure of Diana,
the goddess of the hunt
Signed in the foot Le Faguays and with Susse Freres Paris
Schatting:
N° 53
Beeldje eik 'Het laatste oordeel' Vlaanderen gotiek omstreeks 1500 L 38 B 16
Beeldje eik ‘Het laatste oordeel’
Vlaanderen gotiek omstreeks 1500
L 38 B 16
Schatting:
N° 54
Ivoren Christus L 22 cm in bronzen kader rond 1900
Ivoren Christus L 22 cm
in bronzen kader
rond 1900
Schatting:
N° 55
Koppel Art Deco vaasje in glaspasta getekend rond 1920
Koppel Art Deco vaasje in glaspasta
getekend rond 1920
Schatting:
N° 56
Geo VINDEVOGEL (1923-1977) Brons Buste meisje H 30 getekend en gedateerd 1943
Geo VINDEVOGEL (1923-1977)
Brons Buste meisje
H 30
getekend en gedateerd 1943
Schatting:
N° 57