Catalogus: 2 juli 2017 [3]

design Frank De Clercq Gent   tafel met zwart mat gelakte poot  en marmeren blad afm 140 x 140 cm
design Frank De Clercq Gent
tafel met zwart mat gelakte poot
en marmeren blad afm 140 x 140 cm
Schatting:
N° 115
lichtreclame Maes  afm B 92 H 65 cm
lichtreclame Maes
afm B 92 H 65 cm
Schatting:
N° 116
kast wortelhout art deco
kast wortelhout art deco
Schatting:
N° 117
Vintage zetel
Vintage zetel
Schatting:
20 – 30 €
N° 118
Indische tafel  afm 125 op 185
Indische tafel
afm 125 op 185
Schatting:
N° 119
Renaissance wieg eik
Renaissance wieg eik
Schatting:
N° 120
 Valenti Milano koppel lampadaires  H 25 cm
Valenti Milano koppel lampadaires
H 25 cm
Schatting:
N° 121
Lot van 2 design bureaulampen
Lot van 2 design bureaulampen
Schatting:
N° 122
Design lampadaire in glas Italiaans  H 29 cm
Design lampadaire in glas Italiaans
H 29 cm
Schatting:
N° 123
Lot van 4 designkandelaars  oa uit Denemarken
Lot van 4 designkandelaars
oa uit Denemarken
Schatting:
N° 124
lot van 2 designklokken en  een bakelieten telefoon
lot van 2 designklokken en
een bakelieten telefoon
Schatting:
N° 125
Lot van 2 vintagekaders design, een vaas,  naakte man in glaspasta en verzilverd
Lot van 2 vintagekaders design, een vaas,
naakte man in glaspasta en verzilverd
Schatting:
N° 126
Lot van designvazen glas en plexi
Schatting:
N° 127
Metalen kunstwerk Nearness van  Winckler Denemarken  H 80 cm en kunstwerk in koper
Metalen kunstwerk Nearness van Winckler Denemarken
H 80 cm en kunstwerk in koper
Schatting:
N° 128
Lot designvazen  Oa Vallauris en Gouda  en een beeld in terracotta
Lot designvazen
Oa Vallauris en Gouda
en een beeld in terracotta
Schatting:
N° 129
Brons Aziatische godin  H 21 cm incl sokkel
Brons Aziatische godin
H 21 cm incl sokkel
Schatting:
N° 130
Pierre ALECHINSKY (1927) Exposition Alechinsky (Louisiana, Humlebaeck, Danemark) 1976  affiche van offset pers
Pierre ALECHINSKY (1927)
Exposition Alechinsky (Louisiana, Humlebaeck, Danemark) 1976
affiche van offset pers
Schatting:
40 – 80 €
N° 131
Beatrice PAPEIANS DE MORCHHOVEN (1943)  Gemengde techniek  afm 23 op 23
Beatrice PAPEIANS DE MORCHHOVEN (1943)
Gemengde techniek
afm 23 op 23
Schatting:
N° 132
Van Uden Cris   collage
Van Uden Cris
collage
Schatting:
N° 133
Daniël DEWAELE (1950)  Compositie  afm 75 op 55 cm  getekend
Daniël DEWAELE (1950)
Compositie
afm 75 op 55 cm
Schatting:
N° 134
Camille DE TAEYE (1938-2013) Olie op doek  afm 145 op 100 cm
Camille DE TAEYE (1938-2013)
Olie op doek
afm 145 op 100 cm
Schatting:
N° 135
Oger Louis  olie op doek Abstract werk  afm 50 op 67 cm
Oger Louis
olie op doek Abstract werk
afm 50 op 67 cm
Schatting:
N° 136
Pierre COURTOIS (1936) Gemengde techniek-collage 1975  afm 58 op 80 cm
Pierre COURTOIS (1936)
Gemengde techniek-collage 1975
afm 58 op 80 cm
Schatting:
N° 137
Simon Johannes Wijbenga (1947)  gemengde techniek  afm 52 op 68 cm
Simon Johannes Wijbenga (1947)
gemengde techniek
afm 52 op 68 cm
Schatting:
N° 138
De Rocker A   Aquarel 1970  afm 27 op 20 cm
De Rocker A
Aquarel 1970
afm 27 op 20 cm
Schatting:
N° 139
Jozef MEES (1898-1987) Olie op papier Compositie 1963  afm 68 op 49 cm  getekend en gedateerd 63
Jozef MEES (1898-1987)
Olie op papier Compositie 1963
afm 68 op 49 cm
getekend en gedateerd 63
Schatting:
N° 140
radio Telefunken  in werkende styaat
radio Telefunken
in werkende styaat
Schatting:
N° 141
Lot aardewerk oa Torhouts  afm 39, 24.5 en 21.5 cm
Lot aardewerk oa Torhouts
afm 39, 24.5 en 21.5 cm
Schatting:
N° 142
17e eeuws Havenzicht  olie op paneel  afm 64 x 46 cm
17e eeuws Havenzicht
olie op paneel
afm 64 x 46 cm
Schatting:
N° 143
Olie op paneel apenfiguren  17e eeuw  tafereel overschilderd röntgenfoto  afm 45 op 35 cm
Olie op paneel apenfiguren
17e eeuw
tafereel overschilderd röntgenfoto
afm 45 op 35 cm
Schatting:
N° 144
Vlaamse school begin17e eeuw olie op paneel de picknick  afm 55 op 41 cm
Vlaamse school begin17e eeuw
olie op paneel de picknick
afm 55 op 41 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 145
Olie op paneel 17e eeuw  middeleeuws tafereel  afm 35 op 43 cm
Olie op paneel 17e eeuw
middeleeuws tafereel
afm 35 op 43 cm
Schatting:
N° 146
Olie op paneel 17e eeuw  de herberg  afm 28 op 38 cm
Olie op paneel 17e eeuw
de herberg
afm 28 op 38 cm
Schatting:
N° 147
Olie op paneel 1!e eeuw  afm 27 op 22 cm
Olie op paneel 1!e eeuw
afm 27 op 22 cm
Schatting:
N° 148
Olie op paneel 17e eeuw  Lodewijk XIV voor de inname van een stad  afm 26 op 19 cm
Olie op paneel 17e eeuw
Lodewijk XIV voor de inname van een stad
afm 26 op 19 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 149
18e eeuws cabinet met handgeschilderde paneeltjes
Schatting:
N° 150
Eiken tweedeurs haalkast  B 160 H 225 D 61 cm
Eiken tweedeurs haalkast
B 160 H 225 D 61 cm
Schatting:
N° 151
Antiek eiken dressoir 19e eeuw  rijkelijk gesculpteerd  met openklapbaar deksel
Antiek eiken dressoir 19e eeuw
rijkelijk gesculpteerd
met openklapbaar deksel
Schatting:
N° 152
Lot van 2 directoire stoelen
Lot van 2 directoire stoelen
Schatting:
N° 153
Geprofileerd eikenhout ingelegd met een kabelmotief en groeven  Louis XVI tijdperk
Geprofileerd eikenhout ingelegd met een kabelmotief en groeven
Louis XVI tijdperk
Schatting:
200 – 400 €
N° 154
Lot 4 oude stoelen
Lot 4 oude stoelen
Schatting:
N° 155
Eiken dressoir met inlegwerk  L 167 D 68 en H 94 cm
Eiken dressoir met inlegwerk
L 167 D 68 en H 94 cm
Schatting:
N° 156
Eiken bijzettafeltje  L 90 H 81 cm
Eiken bijzettafeltje
L 90 H 81 cm
Schatting:
N° 157
Lot stoelen
Lot stoelen
Schatting:
N° 158
Koppel lampadaires met houten gedoreerde voet H 106 cm
Koppel lampadaires met houten gedoreerde voet
H 106 cm
Schatting:
N° 159
Lampadaire brons H 96
Lampadaire brons H 96
Schatting:
N° 160
Koffie thee en melkpot Namur  18-19e eeuw
Koffie thee en melkpot Namur
18-19e eeuw
Schatting:
N° 161
Antieke haardketel  dia 33.5 cm
Antieke haardketel
dia 33.5 cm
Schatting:
N° 162
Engelse mortier 16e eeuw  H 12.5 dia 18 cm
Engelse mortier 16e eeuw
H 12.5 dia 18 cm
Schatting:
N° 163
Val Saint Lambert vaas  H 26 cm
Val Saint Lambert vaas
H 26 cm
Schatting:
N° 164
Val Saint Lambert  H 27.5 cm
H 27.5 cm
Schatting:
60 – 100 €
N° 165
Geglazuurd porselein  Duits Thûringen eind 19e eeuw  handwerk dia 36 cm
Geglazuurd porselein
Duits Thûringen eind 19e eeuw
handwerk dia 36 cm
Schatting:
N° 166
Kom blauw wit  Zuid Europa Islam 19e eeuw  dia 24.3 cm
Kom blauw wit
Zuid Europa Islam 19e eeuw
dia 24.3 cm
Schatting:
N° 167
Vaas op bronzen voet  Zuid Europa Islamitisch  18e eeuw H 39 cm
Vaas op bronzen voet
Zuid Europa Islamitisch
18e eeuw H 39 cm
Schatting:
N° 168
Eigentijdse copie naar David Teniers Het spel  olie op doek 17e eeuw  afm 97 op 50 cm
Eigentijdse copie naar David Teniers Het spel
olie op doek 17e eeuw
afm 97 op 50 cm
Schatting:
N° 169
Lot oud gemerkt tin
Lot oud gemerkt tin
Schatting:
N° 170
Kom Zuid Europa Islamitisch  gerestaureerd dia 26.5 cm
Kom Zuid Europa Islamitisch
gerestaureerd dia 26.5 cm
Schatting:
N° 171