Catalogus: 2 juli 2017 [4]

Koppel Chinese vazen Famile verte 19e eeuw
Koppel Chinese vazen Famile verte
19e eeuw H 39.5 cm
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 172
Koppel Chinese borden Imari 18e eeuw
Koppel Chinese borden Imari
18e eeuw
Schatting:
N° 173
Koppel Delftse borden 18e eeuw dia 34 cm
Koppel Delftse borden 18e eeuw
dia 34 cm
Schatting:
N° 174
Koppel Delftse vazen eind 18e eeuw gemerkt VDuijn
Koppel Delftse vazen eind 18e eeuw
gemerkt VDuijn
Schatting:
N° 175
Antieke Europese bronzen kookpot Grape 17e eeuw H 14 cm
Antieke Europese bronzen kookpot Grape
17e eeuw
H 14 cm
Schatting:
250 – 350 €
N° 176
Frans bord 19e eeuw dia 23 cm en Delft 16.3 cm
Frans bord 19e eeuw dia 23 cm
en Delft 16.3 cm
Schatting:
Lot 2 Delftse borden dia 34.5 cm
Lot 2 Delftse borden
dia 34.5 cm
Schatting:
Antiek Delfts bord dia 34.5 cm
Antiek Delfts bord
dia 34.5 cm
Schatting:
Bord Zuid Europa Islamitisch 17-18e eeuw Sammlung Franz Tpau Wien dia 21.5
Bord Zuid Europa Islamitisch
17-18e eeuw
Sammlung Franz Tpau Wien
dia 21.5
Schatting:
Antiek Frans handgeschilderd bord met Putti's dia 26.5 cm
Antiek Frans handgeschilderd bord
met Putti’s
dia 26.5 cm
Schatting:
Lot van 2 antieke Duitse kruiken 18/19e eeuw H 26 en 19.5 cm
Lot van 2 antieke Duitse kruiken
18/19e eeuw
H 26 en 19.5 cm
Schatting:
Lot van 2 antieke Duitse kruiken 18/19e eeuw H 23.5 en 13.6 cm
18/19e eeuw
H 23.5 en 13.6 cm
Schatting:
Koppel dekselvazen Samson H 55 cm
Koppel dekselvazen Samson
H 55 cm
Schatting:
Chinees dubbel buikvaasje 17 - 18e eeuw
Chinees dubbel buikvaasje
17 – 18e eeuw
Schatting:
Oosters vaasje 19e eeuw
Oosters vaasje 19e eeuw
Schatting:
Vaasje Korea 19e eeuw
Vaasje Korea 19e eeuw
Schatting:
N° 187
K Rudolf vermoedelijk voor keizer Rudolf romantische miniatuurschildering afm 15,5 x 13 cm
K Rudolf vermoedelijk voor keizer Rudolf
romantische miniatuurschildering
afm 15,5 x 13 cm
Schatting:
Pieter GORUS (1881-1941) olie op paneel Zomerlandschap afm 27 op 15.5 cm
Pieter GORUS (1881-1941)
olie op paneel Zomerlandschap
afm 27 op 15.5 cm
Schatting:
Pieter GORUS (1881-1941) olie op paneel Dorpzicht afm 27 op 15.5 cm
Pieter GORUS (1881-1941) olie op paneel Dorpzicht
afm 27 op 15.5 cm
Schatting:
Buikcommode zwart gelakt met bloemmotieven B 90 H 81 cm
Buikcommode zwart gelakt
met bloemmotieven
B 90 H 81 cm
Schatting:
Buikcommode stijl Louis XV met bronsbeslag en marmeren blad B 120 H 85 cm
Buikcommode stijl Louis XV
met bronsbeslag en marmeren blad
B 120 H 85 cm
Schatting:
N° 192
Gedoreerd Louis XV tafeltje met marmeren blad H 80 dia 71 cm
Gedoreerd Louis XV tafeltje
met marmeren blad
H 80 dia 71 cm
Schatting:
N° 193
Bolle zonnespiegel diam spiegel 20 cm total 80 cm
Bolle zonnespiegel
diam spiegel 20 cm total 80 cm
Schatting:
gedoreerde spiegel H 140 B 80 cm
gedoreerde spiegel
H 140 B 80 cm
Schatting:
N° 195
6 soldaten Napoleon H 30 cm
6 soldaten Napoleon
H 30 cm
Schatting:
N° 196
4 porseleinen beeldjes Napoleon H 18 en 30 cm
4 porseleinen beeldjes Napoleon
H 18 en 30 cm
Schatting:
N° 197
De Kerchove voorouderportret met familiewapen olie op doek 19e eeuw afm 62 x 75 cm
De Kerchove voorouderportret met familiewapen
olie op doek 19e eeuw
afm 62 x 75 cm
Schatting:
200 – 400 €
N° 198
Verdure Audenaarde 17e eeuw afm 310 op 190 cm gerestaureerd bij ateliers BOBIN in Montrouge 1984
Verdure Audenaarde 17e eeuw
afm 310 op 190 cm
gerestaureerd bij ateliers BOBIN in Montrouge 1984
Schatting:
4000 – 6000 €
N° 199
Miniatuur kanon L 73 cm
Miniatuur kanon L 73 cm
Schatting:
N° 200
Jaguar Mk 2
Jaguar Mk 2
Schatting:
17000 – 20000 €
N° 201
Speeltafeltje met bronsbeslag
Speeltafeltje met bronsbeslag
Schatting:
N° 202
Louis XV salon driezit en 2 oorfauteuils
Louis XV salon
driezit en 2 oorfauteuils
Schatting:
Crucifix in ivoor 18e eeuw
Crucifix in ivoor 18e eeuw
Schatting:
Zeemeermin terracotta L 95 h 80 cm
Zeemeermin terracotta
L 95 h 80 cm
Schatting:
Lot van boeken over pistolen en geweren
Schatting:
30 – 50 €
Lot van 9 boeken Stars, Hollywood, film
Schatting:
30 – 50 €
Lot van 3 boeken over de olympische spelen in 84
Lot van 3 boeken over de
olympische spelen in 84
Schatting:
20 – 30 €
Lot kunstboeken
Schatting:
60 – 100 €
N° 209
Lot boeken over WO I en II
Lot boeken over WO I en II
Schatting:
20 – 30 €
N° 210
Lot boeken over wapens, uniformen en strijdkrachten
Lot boeken over wapens, uniformen
en strijdkrachten
Schatting:
20 – 40 €
N° 211
Lot boeken over vuurwapens en geweerschieten
Lot boeken over vuurwapens
en geweerschieten
Schatting:
30 – 50 €
N° 212
Lot boeken over film, western, cinema
Schatting:
20 – 40 €
N° 213
Vrouwentorso in koper H 38 cm
Vrouwentorso in koper
H 38 cm
Schatting:
N° 214
Lampadiare met bronzen voet H voet 39 cm
Lampadiare met bronzen voet
H voet 39 cm
Schatting:
N° 215
Cinese kast H 153 B 94 cm
Cinese kast
H 153 B 94 cm
Schatting:
N° 216
Vintage tafeltje dia 78 cm
Vintage tafeltje dia 78 cm
Schatting:
N° 217
Vintage lederen fauteuils
Vintage lederen fauteuils
Schatting:
N° 218
Philippe Starck fabrikaat Aleph Italiaans design
Schatting:
N° 219
koersfiets LINDOR
koersfiets LINDOR
Schatting:
Wolf Beutel Gemaskeerde dame olie op paneel afm 58 op 72 cm
Wolf Beutel Gemaskeerde dame
olie op paneel
afm 58 op 72 cm
Schatting:
N° 221
Murano vissen L 37 en 28 cm
Murano vissen
L 37 en 28 cm
Schatting:
40 – 80 €
N° 222
Murano vissen H 27.5 en 13 cm
Murano vissen
H 27.5 en 13 cm
Schatting:
30 – 50 €
N° 223
Murano vissen H 18 en 15 cm
Murano vissen
H 18 en 15 cm
Schatting:
N° 224
4 dessertborden door ontwerper Jacques Charmoz diam 18,5 cm
4 dessertborden door
ontwerper Jacques Charmoz
diam 18,5 cm
Schatting:
N° 225
Russische icoon afm 26 op 22 cm
Russische icoon
afm 26 op 22 cm
Schatting:
N° 226
Chinees schaakspel
Chinees schaakspel
Schatting:
20 – 40 €
N° 227
Murano vis H 18 L 37 cm
Murano vis
H 18 L 37 cm
Schatting:
20 – 40 €
N° 228