Catalogus: 25 februari 2017 [6]

Kartell stoel  designer Joe Columbo
Kartell stoel
designer Joe Columbo
Schatting:
N° 261
Vintage lederen armstoel
Vintage lederen armstoel
Schatting:
N° 262
lichtreclame Primus in werkende staat   41 cm x 13 cm
lichtreclame Primus in werkende staat
41 cm x 13 cm
Schatting:
N° 263
Koppen vintage houten handen   H 30 en 40 cm
Koppen vintage houten handen
H 30 en 40 cm
Schatting:
N° 264
Vintage presentoir H 95 cm
Vintage presentoir H 95 cm
Schatting:
N° 265
Raphael DE BUCK (1902-1986)    getekend
Raphael DE BUCK (1902-1986)
Schatting:
N° 266
Druk op doek Andy Warhol
Druk op doek Andy Warhol
Schatting:
N° 267
Shot Red Marylyn 1964 tapijt  met certificaat Andy Warhol Foundation 141 op 5000   mer originele doos
Shot Red Marylyn 1964 tapijt
met certificaat Andy Warhol Foundation 141 op 5000
mer originele doos
Schatting:
N° 268
Marilyn in Blue 1964 tapijt  met certificaat Andy Warhol Foundation 86 op 5000   met originele doos
Marilyn in Blue 1964 tapijt
met certificaat Andy Warhol Foundation 86 op 5000
met originele doos
Schatting:
N° 269
Gaspard DE VUYST (1923)    vroege litho
Gaspard DE VUYST (1923)
vroege litho
Schatting:
N° 270
Romain MALFLIET (1910-2006)   ets St Michielskerk Gent
Romain MALFLIET (1910-2006)
ets St Michielskerk Gent
Schatting:
N° 271
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953)    olie op doek Molen
Karel VAN LERBERGHE (1889-1953)
olie op doek Molen
Schatting:
N° 272
Lot van 3 litho's kerkelijke thema's
Lot van 3 litho’s kerkelijke thema’s
Schatting:
N° 273
Marilyn Monroe published   by Sunday by morning
Marilyn Monroe published
by Sunday by morning
Schatting:
N° 274
Published by Sunday by morning  Marilyn Monroe zeefdruk
Published by Sunday by morning
Marilyn Monroe
zeefdruk
Schatting:
N° 275
Félix LABISSE (1905-1982) Map Histoire naturelle 30 lithographies   genummerd 104   met plexi box
Félix LABISSE (1905-1982) Map Histoire naturelle 30 lithographies
genummerd 104
met plexi box
Schatting:
N° 276
Fons ROGGEMAN (1939)  gemengde techniek getekend en gedateerd 1962   afm 50 op 70 cm
Fons ROGGEMAN (1939) gemengde techniek getekend en gedateerd 1962
afm 50 op 70 cm
Schatting:
N° 277
2 lederen vintage zetels De Sede   uittrekbaar tot slaapbanken
2 lederen vintage zetels De Sede
uittrekbaar tot slaapbanken
Schatting:
N° 278
Vintage salontafel met gefumeerd glas   en 2 kleine bijzettafeltjes
Vintage salontafel met gefumeerd glas
en 2 kleine bijzettafeltjes
Schatting:
N° 279
Expo '58-zeteltje
Expo ’58-zeteltje
Schatting:
N° 280
Vintage lamp jaren '60   in keramiek
Vintage lamp jaren ’60
in keramiek
Schatting:
N° 281
Jean-Léon GOUWELOOS (1868-1943)  Olie op doek Mannelijk naakt   getekend en gedateerd   afm 35 op 40 cm
Jean-Léon GOUWELOOS (1868-1943)
Olie op doek Mannelijk naakt
getekend en gedateerd
afm 35 op 40 cm
Schatting:
N° 282
Julius Jacobus BAKHUIJZEN VAN DE SANDE (1835-1925)  olie op doek Landwegel
Julius Jacobus BAKHUIJZEN VAN DE SANDE (1835-1925)
olie op doek Landwegel
Schatting:
N° 283
Lot 2 oliewerken oa Marcel ysewijn
Schatting:
N° 284
Robert QUINTYN (1916)   olie op doek Marine
Robert QUINTYN (1916)
olie op doek Marine
Schatting:
N° 285
Aquarel Huizenrij
Aquarel Huizenrij
Schatting:
N° 286
aquarel Salomon Zorn (1877)  en 19e eeuws portret
aquarel Salomon Zorn (1877)
en 19e eeuws portret
Schatting:
N° 287
19e eeuws werk   olie op doek
19e eeuws werk
Schatting:
N° 288
Armani foulards 2 stuks
Armani foulards 2 stuks
Schatting:
N° 289
Armani foulards caré 2 stuks
Armani foulards caré 2 stuks
Schatting:
N° 290
Armani foulards caré aantal 2
Armani foulards caré aantal 2
Schatting:
N° 291
Armani foulards lang
Armani foulards lang
Schatting:
N° 292
Dior foulards 2
Dior foulards 2
Schatting:
N° 293
2 Dior foulards
2 Dior foulards
Schatting:
N° 294
Dolce & Gabbana & Paul Smith
Dolce & Gabbana & Paul Smith
Schatting:
N° 295
2 Foulards Cartier
2 Foulards Cartier
Schatting:
N° 296
Foulards Dior 2 stuks
Foulards Dior 2 stuks
Schatting:
N° 297
Gianfranco Ferre foulards 2
Gianfranco Ferre foulards 2
Schatting:
N° 298
Karl Lagerfeld 1 foulard en 1 cashemire sjaal
Schatting:
N° 299
Lange foulards Armani 2
Lange foulards Armani 2
Schatting:
N° 300
Dior en Guess dames polshorloges
Schatting:
N° 301
Polshorloge Mercedes
Polshorloge Mercedes
Schatting:
N° 302
19e eeuws tafereel in kurk   in glazen kast
19e eeuws tafereel in kurk
in glazen kast
Schatting:
N° 303
2 bronzen beelden naar Mene   Meisje op een stoel H 44 cm
2 bronzen beelden naar Mene
Meisje op een stoel H 44 cm
Schatting:
N° 304
antieke kruisboog uit schuttersmaatschappij
Schatting:
N° 305
brons van jager met hond op marmeren sokkel  Gesigneerd Hoogte zonder sokkel 54 cm
brons van jager met hond op marmeren sokkel
Gesigneerd Hoogte zonder sokkel 54 cm
Schatting:
N° 306
E Picault Kunstbrons geitenhoedster  H 65cm
E Picault Kunstbrons geitenhoedster
H 65cm
Schatting:
N° 307
J. Causse, brise de mai   Kunstbrons. H 47 cm
J. Causse, brise de mai
Kunstbrons. H 47 cm
Schatting:
N° 308
lot koper met ondermeer   een mijnlamp
lot koper met ondermeer
een mijnlamp
Schatting:
N° 309
lot van 2 koperen kerkkandelaars   H 100 cm & 62 cm
lot van 2 koperen kerkkandelaars
H 100 cm & 62 cm
Schatting:
N° 310
lot van 5 stuks Afrikaans ivoor   rond 1930
lot van 5 stuks Afrikaans ivoor
rond 1930
Schatting:
N° 311
Mappin & Webb verzilverde fruitschotel voor Shaw Savill Line, Een Britse stoomschipmaatschappij.  Eerste helft 20e eeuw
Mappin & Webb verzilverde fruitschotel voor Shaw Savill Line, Een Britse stoomschipmaatschappij.
Eerste helft 20e eeuw
Schatting:
N° 312