Catalogus: 25 februari 2017 [7]

Marcel Debut- Pax Labor  Kunstbrons H 62 cm
Marcel Debut- Pax Labor
Kunstbrons H 62 cm
Schatting:
N° 313
Moreau   Bronzen beeld van dame op schommel   H 39 cm
Moreau
Bronzen beeld van dame op schommel
H 39 cm
Schatting:
N° 314
Trommel H 42 cm, diam 41 cm   Membraan geschonden
Trommel H 42 cm, diam 41 cm
Membraan geschonden
Schatting:
N° 315
VSL kristallen vaas gesigneerd  H 30,5 cm
VSL kristallen vaas gesigneerd
H 30,5 cm
Schatting:
N° 316
Elbert HOOIJBERG (1903-1980) olie op doek Stormlandschap   afm 70 op 100 cm
Elbert HOOIJBERG (1903-1980) olie op doek Stormlandschap
afm 70 op 100 cm
Schatting:
N° 317
Hendrik VAN LEEUWEN (1890-1972)   orientalistisch stadszicht   afm 50 op 60 cm
Hendrik VAN LEEUWEN (1890-1972)
orientalistisch stadszicht
afm 50 op 60 cm
Schatting:
N° 318
Léon KAUFMANN (1872-1933)   Avondschemering olie op doek   afm 46 op 55 cm
Léon KAUFMANN (1872-1933)
Avondschemering olie op doek
afm 46 op 55 cm
Schatting:
N° 319
Math. Moreau Brons   Vrouw wordt verleid door Puto   H 55 cm. Latere gieting
Math. Moreau Brons
Vrouw wordt verleid door Puto
H 55 cm. Latere gieting
Schatting:
N° 320
Kuba vredesmes
Kuba vredesmes
Schatting:
N° 321
Lot 5 tribale armbanden West Afrika
Schatting:
N° 322
lot van Afrikaans dansschildje Rwanda ( beschadigd)   Katangakruis en Bronsje van een dier. West-Afrikaans
lot van Afrikaans dansschildje Rwanda ( beschadigd)
Katangakruis en Bronsje van een dier. West-Afrikaans
Schatting:
N° 323
tribale armbanden West-Afrika
tribale armbanden West-Afrika
Schatting:
N° 324
Songye bijltje
Songye bijltje
Schatting:
N° 325
schedel van een aap   L 19 cm H 11 cm
schedel van een aap
L 19 cm H 11 cm
Schatting:
N° 326
taxidermie aapje   30 cm
taxidermie aapje
30 cm
Schatting:
N° 327
St Joris en de draak Ivoor Dieppe 19e eeuw   afm H 13 cm incl sokkel
St Joris en de draak Ivoor Dieppe 19e eeuw
afm H 13 cm incl sokkel
Schatting:
N° 328
ivoor Goa 18e eeuw    H 13 cm inclusief sokkel
ivoor Goa 18e eeuw
H 13 cm inclusief sokkel
Schatting:
N° 329
Ivoor Japans Okinomo 19e eeuw   H 17 cm zonder sokkel
Ivoor Japans Okinomo 19e eeuw
H 17 cm zonder sokkel
Schatting:
N° 330
Wandelstok en paraplu met ivoren greep   Ca 1920
Wandelstok en paraplu met ivoren greep
Ca 1920
Schatting:
N° 331
Kandelaar H 140 cm
Kandelaar H 140 cm
Schatting:
N° 332
Vaas Keramis   H 30.5 decor 2762
Vaas Keramis
H 30.5 decor 2762
Schatting:
N° 333
Torhouts aardewerk kruik met pauw   H 61 cm
Torhouts aardewerk kruik met pauw
H 61 cm
Schatting:
N° 334
Lot varia. Zilver, verzilverd en koper
Schatting:
N° 335
Lot van 3 vogels en   een glazen coupe mondgeblazen
Lot van 3 vogels en
een glazen coupe mondgeblazen
Schatting:
N° 336
19e eeuws stoofje
19e eeuws stoofje
Schatting:
N° 337
Gotisch kastje B 113 H 100   17 - 18e eeuw
Gotisch kastje B 113 H 100
17 – 18e eeuw
Schatting:
N° 338
Antieke hoekkast in eik
Antieke hoekkast in eik
Schatting:
N° 339
A.Van Ballenberghe  Parkzicht. Olie op paneel   afm 58 cm x 48 cm
A.Van Ballenberghe
Parkzicht. Olie op paneel
afm 58 cm x 48 cm
Schatting:
N° 340
Miodrag Potloodtekening.   afm 28,5 x 25,5 cm Gesigneerd
Miodrag Potloodtekening.
afm 28,5 x 25,5 cm Gesigneerd
Schatting:
N° 341
Henri Honore Ple (1853-1922) Gepatineerd brons op marmeren sokkel  ca 1900 H 64 cm
Henri Honore Ple (1853-1922)
Gepatineerd brons op marmeren sokkel
ca 1900 H 64 cm
Schatting:
N° 342
Hollands tafereel 19e eeuw  Zeeland afm 70 op 85
Hollands tafereel 19e eeuw
Zeeland afm 70 op 85
Schatting:
N° 343
19e eeuwse sierspiegel   afm 140 cm x 90 cm
19e eeuwse sierspiegel
afm 140 cm x 90 cm
Schatting:
N° 344
Boeddha gedoreerd ca 1960   H 65 cm, B 50 cm
Boeddha gedoreerd ca 1960
H 65 cm, B 50 cm
Schatting:
N° 345
Armani foulards lang 2 stuks
Armani foulards lang 2 stuks
Schatting:
N° 346
Armani foulards carré 2 stuks
Armani foulards carré 2 stuks
Schatting:
N° 347
Armani foulards caré
Armani foulards caré
Schatting:
N° 348
2 Armani foulards caré
2 Armani foulards caré
Schatting:
N° 349
2 foulards Yves Saint Laurent
2 foulards Yves Saint Laurent
Schatting:
N° 350
Dior foulards lot van 3 stuks
Dior foulards lot van 3 stuks
Schatting:
N° 351
2 stuks Armani foulards lang
2 stuks Armani foulards lang
Schatting:
N° 352
Vintage schaal keramiek gemerkt Piost (L 57 cm)
Schatting:
N° 353
2 Indische tekeningen
2 Indische tekeningen
Schatting:
N° 354
Art Deco Madonna gips H 67 cm
Art Deco Madonna gips H 67 cm
Schatting:
N° 355
Art deco boekensteunen  met arenden
Schatting:
N° 356
Lot tin en koper
Lot tin en koper
Schatting:
N° 357
Lot verzilverd
Lot verzilverd
Schatting:
N° 358
Lot varia keramiek
Lot varia keramiek
Schatting:
N° 359
Afrikaans ivoortje jaren 30
Afrikaans ivoortje jaren 30
Schatting:
Chinese dekselpot in serpentijn
Schatting:
N° 361
Koppel Louis XV zeteltjes
Koppel Louis XV zeteltjes
Schatting:
N° 362
Oude eiken vaselier
Oude eiken vaselier
Schatting:
N° 363
Antieke Engeles ladenkast
Antieke Engeles ladenkast
Schatting:
N° 364
Tray William IV rond 1840   L 132 H 118 cm
Tray William IV rond 1840
L 132 H 118 cm
Schatting:
200 – 400 €
Oosters tapijt zijde   afm 164 op 120
Oosters tapijt zijde
afm 164 op 120
Schatting:
buikvaas in keramiek  Danish Harald Folmer Gross H 50 cm
Schatting:
N° 367
bronzen damesbuste art deco  op massieve sokkel in malachiet  H 38 cm
bronzen damesbuste art deco
op massieve sokkel in malachiet
H 38 cm
Schatting:
N° 368
Art Deco spiegel in smeedwerk
Art Deco spiegel in smeedwerk
Schatting:
N° 369