Catalogus: 26 februari 2017 [6]

Alphonse De Cuyper. (Toegeschreven) Woonwagenbewoners Olie op doek afm 58 cm x 46 cm
Alphonse De Cuyper. (Toegeschreven)
Woonwagenbewoners Olie op doek
afm 58 cm x 46 cm
Schatting:
N° 697
Emile LECOMTE (1866-1938) olie op paneel Stilleven met beeld van Albert Dekorte afm 48 op 50 cm
Emile LECOMTE (1866-1938)
olie op paneel Stilleven met beeld van Albert Dekorte
afm 48 op 50 cm
Schatting:
N° 698
Karel DE POSSON (1889-1960) Olie op doek Havenzicht afm 100 op 150 cm
Karel DE POSSON (1889-1960)
Olie op doek Havenzicht
afm 100 op 150 cm
Schatting:
N° 699
Henri KERELS (1896-1956) Lot van 2 olieverfschilderijen
Henri KERELS (1896-1956)
Lot van 2 olieverfschilderijen
Schatting:
N° 700
Marcel COCKX (1930-2007) lot van 3 werken olie op doek
Marcel COCKX (1930-2007)
lot van 3 werken olie op doek
Schatting:
N° 701
Louis Titz (1859-1932) Gesigneerd en gedateerd Termonde 1911 Zicht op Oude Vest. Gouache op papier afm 46 cm x 34
Louis Titz (1859-1932)
Gesigneerd en gedateerd Termonde 1911
Zicht op Oude Vest. Gouache op papier
afm 46 cm x 34
Schatting:
N° 702
Yvonne REPER (1908-1964) Olie op doek Boerenmeisje afm 55 op 65 cm
Yvonne REPER (1908-1964)
Olie op doek Boerenmeisje
afm 55 op 65 cm
Schatting:
N° 703
Hugo DE CLERCQ (1930-1996) olie op doek zelfportret gedateerd 77 afm 70 op 50
Hugo DE CLERCQ (1930-1996)
olie op doek zelfportret gedateerd 77
afm 70 op 50
Schatting:
N° 704
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) Litho56/75 gesigneerd en gedateerd 75 afm 38 op 53 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
Litho56/75
gesigneerd en gedateerd 75
afm 38 op 53 cm
Schatting:
N° 705
DENMARK (1950) Daily Dust
DENMARK (1950)
Daily Dust
Schatting:
N° 706
DENMARK (1950) Daily dust
DENMARK (1950)
Daily dust
Schatting:
N° 707
Guy VAN BRANDEN DEN (1926-2014) Gouache op papier afm 36 op 47 cm
Guy VAN BRANDEN DEN (1926-2014)
Gouache op papier
afm 36 op 47 cm
Schatting:
N° 708
PANAMARENKO (1940) poster uit 1976 in potlood genummerd 92/150 en gesigneerd afm 45 op 55 cm
PANAMARENKO (1940)
poster uit 1976
in potlood genummerd 92/150 en gesigneerd
afm 45 op 55 cm
Schatting:
N° 709
pendant van kunstwerken in keramiek getekend MARP '90
pendant van kunstwerken in keramiek
getekend Marf ’90
Schatting:
N° 710
Klarinet in etui C.G. Conn Elkhart Indiana
Schatting:
N° 711
 Val St Lambert lot van 2 vazen H 25 cm (genummed) en H 15.5
Val St Lambert
lot van 2 vazen H 25 cm (genummed) en H 15.5
Schatting:
N° 712
Val St Lambert Art Deco kristallen vaas H 23 cm
Val St Lambert
Art Deco kristallen vaas H 23 cm
Schatting:
N° 713
lot van 2 gitaren
lot van 2 gitaren
Schatting:
N° 714
Openklapbaar tafeltje
Openklapbaar tafeltje
Schatting:
N° 715
4 etsen Heylbroeck en 1 werk met bladgoud Roland Brat 1962
4 etsen Heylbroeck en
1 werk met bladgoud Roland Brat 1962
Schatting:
N° 716
Servies Limousines J.R.S. Limoges
Schatting:
N° 717
KoffieserviesLimousines J.R.S. Limoges
Schatting:
N° 718
Engels secretaire met 4 laden
Engels secretaire met 4 laden
Schatting:
N° 719
Vaas Grés H 37.5 cm
Vaas Grés
H 37.5 cm
Schatting:
N° 720
Marmeren klok met 2 kandelaars (zonder binnenwerk)
Marmeren klok met 2 kandelaars
(zonder binnenwerk)
Schatting:
N° 721
Kaarttafeltje in acajou H 72 B 91 cm
Kaarttafeltje in acajou
H 72 B 91 cm
Schatting:
N° 722
Kast met 4 laden afm H 93 B 133 cm
Kast met 4 laden
afm H 93 B 133 cm
Schatting:
N° 723
Vitrinekast stijl Louis XV met marmeren blad en bronsbeslag afm H 168 B 83 cm
Vitrinekast stijl Louis XV met
marmeren blad en bronsbeslag
afm H 168 B 83 cm
Schatting:
N° 724
Kinderzetel Louis XV stijl L 102 H 42 cm
Kinderzetel Louis XV stijl
L 102 H 42 cm
Schatting:
N° 725
P Schouten Olie op doek Jachthonden afm 100 cm x 60 cm
P Schouten
Olie op doek Jachthonden
afm 100 cm x 60 cm
Schatting:
N° 726
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) Olie op karton Lyre de regrets vooraan en achteraan gesigneerd afm 15 op 25 cm
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)
Olie op karton Lyre de regrets
vooraan en achteraan gesigneerd
afm 15 op 25 cm
Schatting:
N° 727
Jef LAMBEAUX (1852-1908) Art nouveau Damesbuste gepatineerd gips H 70 cm
Jef LAMBEAUX (1852-1908)
Art nouveau Damesbuste
gepatineerd gips
H 70 cm
Schatting:
N° 728
Antieke toog L 200 H 112 en D 60 cm
Antieke toog
L 200 H 112 en D 60 cm
Schatting:
N° 729
Salontafel met glazen blad afm L 125 B 85 H 40 cm
Salontafel met glazen blad
afm L 125 B 85 H 40 cm
Schatting:
N° 730
Lot van 4 vintage stoelen rode stof
Lot van 4 vintage stoelen
rode stof
Schatting:
N° 731
Marmeren salontafel
Marmeren salontafel
Schatting:
N° 732
Marmeren salontafel
Marmeren salontafel
Schatting:
N° 733
Vermeersch (Gent) Naakte man Olie op doek afm 130 x 150 cm Niet getekend
Vermeersch (Gent)
Naakte man Olie op doek
afm 130 x 150 cm
Niet getekend
Schatting:
N° 734
Oosters tapijt afm 340 op 255 cm
Schatting:
N° 735
Oosters tapijt afm 91 op 53 cm
Schatting:
N° 736
Ovalen tafel 150 op 118 cm
Ovalen tafel 150 op 118 cm
Schatting:
N° 737
Lot van 6 Louis XV stoelen
Lot van 6 Louis XV stoelen
Schatting:
N° 738
Klein ladenkastje
Klein ladenkastje
Schatting:
N° 739
Oude winkelvitrine
Oude winkelvitrine
Schatting:
N° 740
Havenzicht. Getekend Maurice Sijs olie op paneel afm 78 x 60 cm
Havenzicht. Getekend Maurice Sijs
olie op paneel
afm 78 x 60 cm
Schatting:
N° 741
Nikolaas Mathijs EEKMAN (1889-1973) tekening opgehoogd met aquarel 1934 afm 19 op 34 cm
Nikolaas Mathijs EEKMAN (1889-1973)
tekening opgehoogd met aquarel 1934
afm 19 op 34 cm
Schatting:
N° 742
Jan ANTEUNIS (1896-1973) Gepatineerd gips Treurend koppel H 68 cm
Jan ANTEUNIS (1896-1973)
Gepatineerd gips Treurend koppel
H 68 cm
Schatting:
N° 743
Jan ANTEUNIS (1896-1973) Christus gepatineerd gips H 42
Jan ANTEUNIS (1896-1973)
Christus gepatineerd gips
H 42
Schatting:
N° 744
George VAN RAEMDONCK (1888-1966) houtskool opgehoogd met krijt de druivenplukkers afm 33 op 31 cm
George VAN RAEMDONCK (1888-1966)
houtskool opgehoogd met krijt
de druivenplukkers
afm 33 op 31 cm
Schatting:
N° 745
Geo LANGIE (1906-1982) ets Winter Gent afm 40 op 75 cm
Geo LANGIE (1906-1982)
ets Winter Gent
afm 40 op 75 cm
Schatting:
N° 746
2 originele tekeningen van Bonnevalle Oostende 48 cm x 36 cm (1953) & Oudenaarde 36 cm x 48 cm (1954)
2 originele tekeningen van Bonnevalle
Oostende 48 cm x 36 cm (1953) &
Oudenaarde 36 cm x 48 cm (1954)
Schatting:
N° 747