Catalogus: 26 februari 2017 [7]

Maurice DUPUIS (1882-1959) potloodtekening met atelierstempel huiselijk tafereel afm 22 op 25 cm
Maurice DUPUIS (1882-1959)
potloodtekening met atelierstempel
huiselijk tafereel
afm 22 op 25 cm
Schatting:
N° 748
Jos VERDEGEM (1897-1957) ets LOdalisque couchée 2e staat 12/13 afm 20 op 14 cm
Jos VERDEGEM (1897-1957)
ets LOdalisque couchée 2e staat 12/13
afm 20 op 14 cm
Schatting:
N° 749
Jos VERDEGEM (1897-1957) ets 4e staat Brouillard de songe 1947 afm 15 op 24 cm
Jos VERDEGEM (1897-1957)
ets 4e staat Brouillard de songe 1947
afm 15 op 24 cm
Schatting:
N° 750
Geo LANGIE (1906-1982) ets Man met klakske (zeldzaam) 11/75 gesigneerd afm 19 op 22 cm
Geo LANGIE (1906-1982)
ets Man met klakske (zeldzaam)
11/75 gesigneerd
afm 19 op 22 cm
Schatting:
N° 751
Jos VERDEGEM (1897-1957) ets 1e staat Gezichten 1933 afm 22 op 10 cm
Jos VERDEGEM (1897-1957)
ets 1e staat Gezichten 1933
afm 22 op 10 cm
Schatting:
N° 752
Stapelbare stoelen lot van 55 stuks
Schatting:
N° 753
Vintage kastje Deens jaren '60 L 110 H 130 cm
Vintage kastje Deens jaren ’60
L 110 H 130 cm
Schatting:
N° 754
Mobylette Peugeot jaren 60 motor afzonderlijk erbij
Mobylette Peugeot jaren 60
motor afzonderlijk erbij
Schatting:
N° 755
Koppel handbeschilderde Franse vazen H 41,5 cm (één vaas gerestaureerd)
Koppel handbeschilderde Franse vazen
H 41,5 cm (één vaas gerestaureerd)
Schatting:
N° 756
Henri LANGEROCK (1830-1915) 19e eeuw Zeezicht met personage gesigneerd afm 33 op 22 cm
Henri LANGEROCK (1830-1915)
19e eeuw Zeezicht met personage
gesigneerd
afm 33 op 22 cm
Schatting:
N° 757
Marine olie op doek niet gesigneerd achteraan Gand 1904 fair par Veys afm 44 op 26 cm
Marine olie op doek
niet gesigneerd
achteraan Gand 1904 fair par Veys
afm 44 op 26 cm
Schatting:
N° 758
Marine olie op doek onleesbaar getekend afm 46 op 33 cm
Marine olie op doek
onleesbaar getekend
afm 46 op 33 cm
Schatting:
N° 759
Michel Kayes olie op doek straat in Londen afm 48 op 41 cm
Michel Kayes
olie op doek straat in Londen
afm 48 op 41 cm
Schatting:
N° 760
Lot van 2 portretten
Lot van 2 portretten
Schatting:
N° 761
Lot van 4 houten kistjes oa een met parelmoer
Lot van 4 houten kistjes
oa een met parelmoer
Schatting:
N° 762
Naaimachine Gritzner in houten kist met sleutel
Naaimachine Gritzner
in houten kist met sleutel
Schatting:
N° 763
antiek hangrek in fruithout afm 90 op 126 cm
antiek hangrek in fruithout
afm 90 op 126 cm
Schatting:
N° 764
Bronzen kerklezenaar met email afm 30 op 30 cm
Bronzen kerklezenaar met email
afm 30 op 30 cm
Schatting:
N° 765
Butlerstray
Butlerstray
Schatting:
N° 766
koppel antieke bijzettafeltjes H 80 cm
koppel antieke bijzettafeltjes
H 80 cm
Schatting:
N° 767
gesculpteerde eiken kapstok afm L 118 cm H 39 cm
gesculpteerde eiken kapstok
afm L 118 cm H 39 cm
Schatting:
N° 768
klerkenbureautje tafelmodel afm 45 x 34 cm
klerkenbureautje tafelmodel
afm 45 x 34 cm
Schatting:
N° 769
Gedoreerde spiegel
Gedoreerde spiegel
Schatting:
N° 770
aquarelletje van een slapende putto Ecce Dei ovaal afm 29 x 13 cm
aquarelletje van een slapende putto
Ecce Dei
ovaal afm 29 x 13 cm
Schatting:
N° 771
Pastel naaiende dame afm 30 x 40 cm
Pastel naaiende dame
afm 30 x 40 cm
Schatting:
N° 772
toegeschreven aan Van Schendel vroeg 19e eeuws paneeltje afm 19 cm x 14 cm
toegeschreven aan Van Schendel
vroeg 19e eeuws paneeltje
afm 19 cm x 14 cm
Schatting:
N° 773
Staande asbak beschilderd met Chinoiserie rond 1900 H 60 cm
Staande asbak beschilderd met Chinoiserie
rond 1900
H 60 cm
Schatting:
N° 774
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Stadszicht in de sneeuw afm 46 op 43 cm
olie op doek Stadszicht in de sneeuw
afm 46 op 43 cm
Schatting:
N° 775
 Paul SCHOUTEN (1860-1922) olie op doek Jachthonden afm 48 op 73 cm
Paul SCHOUTEN (1860-1922)
olie op doek Jachthonden
afm 48 op 73 cm
Schatting:
N° 776
Meestermeubeltje proefstuk van een leerling meubelmaker uit Gent H 30 cm B 29 cm D 11 cm
Meestermeubeltje proefstuk
van een leerling meubelmaker uit Gent
H 30 cm B 29 cm D 11 cm
Schatting:
N° 777
Meestermeubeltje proefstuk van een leerling meubelmaker uit Gent H 54 cm B 34 cm D 15 cm
Meestermeubeltje proefstuk
H 54 cm B 34 cm D 15 cm
Schatting:
N° 778
Meestermeubeltje proefstuk van een leerling meubelmaker uit Gent H 63 cm B 35 cm D 19 cm
Meestermeubeltje proefstuk van een leerling
meubelmaker uit Gent
H 63 cm B 35 cm D 19 cm
Schatting:
N° 779
Oude gietijzeren tuinvaas H 30 cm
Oude gietijzeren tuinvaas
H 30 cm
Schatting:
N° 780
Antieke Jaguar in keramiek H 75 cm
Antieke Jaguar in keramiek
H 75 cm
Schatting:
N° 781
Art Nouveau klokje H 21 cm
Art Nouveau klokje
H 21 cm
Schatting:
N° 782
Boudha in wit serpentijn afm 13 op 10 cm
Boudha in wit serpentijn
afm 13 op 10 cm
Schatting:
N° 783
Lot van 2 kleine ivoren olifantjes (eind 18e eeuws) en stenen aapje H 6 cm 4 cm en 4 cm
Lot van 2 kleine ivoren olifantjes (eind 18e eeuws)
en stenen aapje H 6 cm 4 cm en 4 cm
Schatting:
N° 784
lot van 2 antieke vazen Val St Lambert en 1 kommetje in gladpasta met brons
lot van 2 antieke vazen Val St Lambert
en 1 kommetje in gladpasta met brons
Schatting:
N° 785
 Val St Lambert Jupiter vaas Dance de flore
Val St Lambert Jupiter vaas
Dance de flore
Schatting:
N° 786
Val St Lambert kristallen vaas H 30 cm
Val St Lambert kristallen vaas
H 30 cm
Schatting:
N° 787
Val St Lambert Jupiter vaas H 38,5 cm
Val St Lambert Jupiter vaas
H 38,5 cm
Schatting:
N° 788
Oud Indisch werk op doek afm 58 op 74 cm
Oud Indisch werk op doek
afm 58 op 74 cm
Schatting:
N° 789
Indisch werk
Indisch werk
Schatting:
N° 790
Thais beeld op marmeren sokkel H 70 cm
Thais beeld op marmeren sokkel
H 70 cm
Schatting:
N° 791
Bronzen hoofd van een Thaise god H 31 cm
Bronzen hoofd van een Thaise god
H 31 cm
Schatting:
N° 792
Koppel cloissoné vazen H 39,5 cm
Koppel cloissoné vazen
H 39,5 cm
Schatting:
N° 793
Beeld van koppel in kunstbrons H 53 cm
Beeld van koppel in kunstbrons
H 53 cm
Schatting:
N° 794
Koppel in kunstbrons H 36 cm
Koppel in kunstbrons
H 36 cm
Schatting:
N° 795
Koppel in Kunstbrons op matmeren sokkel H 55 cm
Koppel in Kunstbrons op matmeren sokkel
H 55 cm
Schatting:
N° 796
Dames figuur in kunstbrons H 31 cm
Dames figuur in kunstbrons
H 31 cm
Schatting:
N° 797