Catalogus: 26 februari 2017 [8]

2 beelden brons en kunstbrons van een smid H 25 en 38 cm
2 beelden brons en kunstbrons van een smid
H 25 en 38 cm
Schatting:
N° 798
E Potthast (kopie) olie op doek Kinderen op Long Island afm 71 op 56 cm
E Potthast (kopie)
olie op doek Kinderen op Long Island
afm 71 op 56 cm
Schatting:
N° 799
Lot van 2 bijzettafeltjes met onyx blad en een vloerlamp in smeedwerk en glas
Lot van 2 bijzettafeltjes met onyx blad
en een vloerlamp in smeedwerk en glas
Schatting:
N° 800
18e eeuws Chinees erotisch tafereel afm L 18 cm H 13 cm B 10 cm
18e eeuws Chinees erotisch tafereel
afm L 18 cm H 13 cm B 10 cm
Schatting:
N° 801
lot van 3 Netsukes in ivoor begin 1900 gesigneerd
lot van 3 Netsukes
in ivoor begin 1900 gesigneerd
Schatting:
N° 802
lot van 3 Netsukes in hout gesigneerd
lot van 3 Netsukes
in hout gesigneerd
Schatting:
N° 803
lot van 3 erotische Netsukes in palmivoor of Tagua gesigneerd
lot van 3 erotische Netsukes in palmivoor of Tagua
gesigneerd
Schatting:
N° 804
19e eeuwse Chinese parevent H 175 cm
19e eeuwse Chinese parevent
H 175 cm
Schatting:
N° 805
Chinees ladenkastje
Chinees ladenkastje
Schatting:
N° 806
18e eeuwse muziekdoos met 6 deuntjes in werkende staat afm 29 x 16 x 12,5 cm
18e eeuwse muziekdoos
met 6 deuntjes in werkende staat
afm 29 x 16 x 12,5 cm
Schatting:
N° 807
19e eeuwse lampadaire met Chinees decor H 63 cm
19e eeuwse lampadaire met Chinees decor
H 63 cm
Schatting:
N° 808
Japanse krijger op doek geschilderd afm met kader 100 op 170 cm
Japanse krijger
op doek geschilderd
afm met kader 100 op 170 cm
Schatting:
N° 809
Japanse krijger
op doek geschilderd
afm met kader 100 op 170 cm
Schatting:
N° 810
Henry Hall, Jnr. PICKERSGILL (1812-1861) olie op doek afm 107 op 82 cm te restaureren
Henry Hall, Jnr. PICKERSGILL (1812-1861)
afm 107 op 82 cm
te restaureren
Schatting:
N° 811
Raphael DE BUCK (1902-1986) aquarel afm 42 op 53 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
aquarel
afm 42 op 53 cm
Schatting:
N° 812
Lee Black Childes David Bowie foto 2 op 25
Lee Black Childes David Bowie
foto 2 op 25
Schatting:
N° 813
Ad Reinhardt in his studio New York 1962 gesigneerd Gert Berliner
Ad Reinhardt in his studio New York 1962
gesigneerd Gert Berliner
Schatting:
N° 814
album met chromo's van sterren uit de sixties
album met chromo’s van sterren uit de sixties
Schatting:
N° 815
 F Masereel Souvenirs de Chine map met litho's uitgave 1961
F Masereel Souvenirs de Chine
map met litho’s uitgave 1961
Schatting:
N° 816
koppel Queen Anne stoelen (één zitting te herstellen) 19e eeuw
koppel Queen Anne stoelen
(één zitting te herstellen)
19e eeuw
Schatting:
N° 817
Lot van 6 flessen Bordeaux
Lot van 6 flessen Bordeaux
Schatting:
N° 818
 Jonckheere Viking keramiek 1974 H 36 cm
Jonckheere Viking keramiek 1974
H 36 cm
Schatting:
N° 819
Beeldengroep in keramiek Compositie Studie L5 uit St Martens Latem H incl houten sokkel 49 cm
Beeldengroep in keramiek Lieven Spaens
Compositie Studie L5 uit St Martens Latem
H incl houten sokkel 49 cm
Schatting:
N° 820
2 sculpturen van Murez 1969 H 27 cm
Schatting:
N° 821
Bijzettafeltje met marmeren blad H 75 cm diam 63 cm
Bijzettafeltje met marmeren blad
H 75 cm diam 63 cm
Schatting:
N° 822
middeleeuwse voetboeien in smeedwerk
Schatting:
N° 823
15e eeuws kofferslot met goud brons en koper L 8 cm H 10 cm
Egyptisch 15e eeuws kofferslot
rond 1400
met goud brons en koper
L 8 cm H 10 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 824
houten beeld van de H Rochus neo rennaisssnce ca 1870 H 125 cm
houten beeld van de H Rochus neo rennaisssnce ca 1870
H 125 cm
Schatting:
N° 825
grote bronzen hall luchter met 4 lichtpunten H 120 cm
grote bronzen hall luchter met 4 lichtpunten
H 120 cm
Schatting:
N° 826
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Kathedraal van Amiens 1932 1er état afm 46 op 60 cm
ets Kathedraal van Amiens 1932 1er état
afm 46 op 60 cm
Schatting:
N° 827
grote vaas in Torhouts aardewerk H 68 cm
grote vaas in Torhouts aardewerk
H 68 cm
Schatting:
N° 828
modelzeilschip uit de jaren '30 hout L 110 cl H 140 cm
modelzeilschip uit de jaren ’30 hout
L 110 cl H 140 cm
Schatting:
N° 829
antieke gedoreerde spiegel 19e eeuws afm 75 op 110 cm
antieke gedoreerde spiegel 19e eeuws
afm 75 op 110 cm
Schatting:
N° 830
olie op papier zicht op Meulestede 1819 toegeschreven aan De Noter afm 41 op 25 cm
olie op papier zicht op Meulestede 1819
toegeschreven aan De Noter
afm 41 op 25 cm
Schatting:
N° 831
salontafel in onyx afm 120 op 60 cm
salontafel in onyx
afm 120 op 60 cm
Schatting:
N° 832
lot van 5 Indische handpoppen
lot van 5 Indische handpoppen
Schatting:
N° 833
4 porseleinen beeldjes Napoleon H 25 cm
4 porseleinen beeldjes Napoleon
H 25 cm
Schatting:
N° 834
Kuifje 3 speciale uitgiftes met zilveren penningen
Kuifje 3 speciale uitgiftes
met zilveren penningen
Schatting:
N° 835
12 Zilveren herdenkingsstukken Suske en Wiske naar aanleiding 60 jarig bestaan AG 925/1000 n° 31/1000
12 Zilveren herdenkingsstukken Suske en Wiske
naar aanleiding 60 jarig bestaan
AG 925/1000 n° 31/1000
Schatting:
N° 836
Koppel lampadaires H 88 cm
Koppel lampadaires H 88 cm
Schatting:
N° 837
Koppel lampadaires H 67 cm
Koppel lampadaires H 67 cm
Schatting:
N° 838
Lampadaire H 79 cm
Lampadaire H 79 cm
Schatting:
N° 839
Jos VERDEGEM (1897-1957) ets L'Odalisque couchee 2e staat 12/13 1944
Jos VERDEGEM (1897-1957)
ets L’Odalisque couchee
2e staat 12/13 1944
Schatting:
N° 840
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Confrères
ets Confrères
Schatting:
N° 841
Christian SILVAIN (1950) litho afm 57 op 68 cm
Christian SILVAIN (1950)
litho afm 57 op 68 cm
Schatting:
N° 842
Christian SILVAIN (1950)
litho afm 57 op 68 cm
Schatting:
N° 843
Jacques BERGMANS (1891-1959) olie op paneel Interieur afm 37 op 46 cm
Jacques BERGMANS (1891-1959)
olie op paneel Interieur
afm 37 op 46 cm
Schatting:
N° 844
19e eeuwse secretaire met wortelhout
Schatting:
N° 845
Sèvres coupe handbeschilderd
Sèvres coupe handbeschilderd
Schatting:
N° 846
Art deco luchter
Art deco luchter
Schatting:
N° 847