Catalogus: 27 mei 2017 [1]

Bronzen oude gewichten voor numismatiek
Schatting:
verzameling antieke bronzen gewichten 7 stuks
verzameling antieke bronzen gewichten
7 stuks
Schatting:
Frans schouwgarnituur 19e eeuw uurwerk gemerkt Samual Marti 1889
Frans schouwgarnituur 19e eeuw
uurwerk gemerkt Samual Marti 1889
Schatting:
Paul Thimig Boulle klok 19e eeuw
Schatting:
Gustav Becker Duitse klok Freiburg 19e eeuw
Gustav Becker Duitse klok
Freiburg 19e eeuw
Schatting:
Westminster klok werkende staat
Westminster klok
werkende staat
Schatting:
20 – 40 €
N° 6
Hangrek in fruithout
Hangrek in fruithout
Schatting:
N° 7
Oude kaart van Ieper afm 50 x 40 cm
Oude kaart van Ieper
afm 50 x 40 cm
Schatting:
N° 8
Antieke kaart Blaeu Novus XVII Inferioris Germaniae afm 53 x 44 cm
Antieke kaart
Blaeu Novus XVII Inferioris Germaniae
afm 53 x 44 cm
Schatting:
Art nouveau vaasje in glaspasta schilfer
Art nouveau vaasje in glaspasta
schilfer
Schatting:
André DELATTE (c.1887-1953) Nancy vaas in glaspasta H 19,5 c
André DELATTE (c.1887-1953)
Nancy vaas in glaspasta
H 19,5 c
Schatting:
1400 -1600 €
Art nouveau vaasje in glaspasta beschadigd gesigneerd H 20 cm
beschadigd gesigneerd H 20 cm
Schatting:
N° 12
Zilveren sigarettenhouder
Zilveren sigarettenhouder
Schatting:
20 – 40 €
Zilveren pillendoosje 900 met kroon en merktekens afm 7 x 4 cm
Zilveren pillendoosje 900
met kroon en merktekens
afm 7 x 4 cm
Schatting:
Zilveren drinkbekertje gemerkt 800 H 12,5
Zilveren drinkbekertje
gemerkt 800
H 12,5
Schatting:
Samuel LIPCHYTZ (1880-1943) gekleurd brons op nieuwe sokkel ca 1925 H 37 cm (excl sokkel) gesigneerd 1000 - 1500
Samuel LIPCHYTZ (1880-1943)
gekleurd brons op nieuwe sokkel ca 1925
H 37 cm (excl sokkel)
gesigneerd 1000 – 1500
Schatting:
gesigneerd 1000 – 1500 €
Art nouveau plaquette epreuve artiste gesigneerd H 10,3 cm
Art nouveau plaquette
epreuve artiste gesigneerd
H 10,3 cm
Schatting:
Mortier in brons door Heinrick Ter Horst H 12,3 cm diam 17,5 cm
Mortier in brons door Heinrick Ter Horst
H 12,3 cm diam 17,5 cm
Schatting:
N° 18
Lot van antiek aardewerk 6 stuks H van 8 tot 15 cm
Lot van antiek aardewerk 6 stuks
H van 8 tot 15 cm
Schatting:
lot van 6 bronzen Chinese gewichtjes
Schatting:
150 – 250 €
Lot van 4 antieke gegraveerde sierglazen H 24, 23 en 19 cm
Lot van 4 antieke gegraveerde sierglazen
H 24, 23 en 19 cm
Schatting:
Lot van 3 stuks antiek en handbeschilderd porselein H 13, 10 en 3 cm
Lot van 3 stuks antiek en
handbeschilderd porselein
H 13, 10 en 3 cm
Schatting:
Koppel 19e eeuwse Sèvres vazen gesigneerd A Chapuis met merkteken Sèvres H 46,5 cm
Koppel 19e eeuwse Sèvres vazen
gesigneerd A Chapuis met merkteken Sèvres
H 46,5 cm
Schatting:
Bronzen plaquette van Cochin gesigneerd dia 47 cm
Schatting:
Art nouveau zilveren onderstel van een koekjesschaal H 15 cm
Art nouveau zilveren onderstel
van een koekjesschaal
H 15 cm
Schatting:
Josef LORENZL (1892-1950) Art deco brons genummerd op marmeren sokkel H 24 cm excl sokkel
Josef LORENZL (1892-1950)
Art deco brons
genummerd op marmeren sokkel
H 24 cm excl sokkel
Schatting:
N° 26
Antiquariaat Cortryck Conditien op de welcke men biedt 1704 en etrennes Belgiques pour l'an 1790
Antiquariaat Cortryck Conditien op de welcke men biedt 1704
en etrennes Belgiques pour l’an 1790
Schatting:
Antieke waaiervormige vaas H 15.5 cm
Antieke waaiervormige vaas
H 15.5 cm
Schatting:
Antiek aardewerk 3 stuks H 12,5 cm
Antiek aardewerk 3 stuks
H 12,5 cm
Schatting:
20 – 40 €
18e eeuws houten beeld met mooie polychromie H 40 cm
18e eeuws houten beeld met mooie polychromie
H 40 cm
Schatting:
N° 30
Koppel antieke Vlaamse kandelaars H 32 cm
Koppel antieke Vlaamse kandelaars
H 32 cm
Schatting:
Plaquette in brons herbergscene afm 11 x 10 cm gesigneerd J Lieux
Plaquette in brons herbergscene
afm 11 x 10 cm
gesigneerd J Lieux
Schatting:
N° 32
Bronzen plaquette erotische herbergscene diam 6,7 cm
Bronzen plaquette erotische herbergscene
diam 6,7 cm
Schatting:
Zilveren pillendoosje met Puti gemerkt afm 6,5 x 4 cm
Zilveren pillendoosje met Puti
gemerkt afm 6,5 x 4 cm
Schatting:
lot van 2 medaillons verzilverd 1 gesigneerd J Delpech afm 4 x 6 cm andere In Hoc Signo Vinces diam 6 cm
lot van 2 medaillons verzilverd
1 gesigneerd J Delpech afm 4 x 6 cm
andere In Hoc Signo Vinces diam 6 cm
Schatting:
Sierlijke koperen Art Nouveau cachepot gesigneerd L Provins . Ath H 25 cm
Sierlijke koperen Art Nouveau cachepot
gesigneerd L Provins . Ath
H 25 cm
Schatting:
Antieke schotel in brons H 19.5 dia 22 cm
Antieke schotel in brons
H 19.5 dia 22 cm
Schatting:
Arthur Willaert TREALLIW (1875-1942) olie op doek Molen te Deinze afm 63 op 53 cm
Arthur Willaert TREALLIW (1875-1942)
olie op doek Molen te Deinze
afm 63 op 53 cm
Schatting:
N° 38
Gustave DE SMET (1877-1943) olie op doek Zomer in Vlaanderen afm 49 op 69 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
olie op doek Zomer in Vlaanderen
afm 49 op 69 cm
Schatting:
10000 – 14000 €
N° 39
Domien INGELS (1881-1946) bronzen hazewind gesigneerd en gedateerd H 10.5 cm (met sokkel 14 cm)
bronzen hazewind
gesigneerd en gedateerd
H 10.5 cm (met sokkel 14 cm)
Schatting:
1000 – 1200 €
N° 40
Maria SALKIN LAMBIOTTE (XX) Damesportret pastel op doek afm 140 x 90 cm
Maria SALKIN LAMBIOTTE (XX)
Damesportret pastel op doek
afm 140 x 90 cm
Schatting:
3000 – 4000 €
N° 41
Karel Van Belle (1884 - 1959) olie op doek afm 40 op 50
Karel Van Belle (1884 – 1959)
afm 40 op 50
Schatting:
N° 42
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) olie op doek afm 85 op 70 cm
Karel Van Belle (1884 – 1959)
afm 85 op 70 cm
Schatting: