Catalogus: 27 mei 2017 [2]

Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) houtskool getekend afm 55 op 70
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974)
houtskool getekend
afm 55 op 70
Schatting:
900 – 1000 €
Evariste Gustave DE BUCK (1892-1974) houtskool getekend afm 60 op 70
houtskool getekend
afm 60 op 70
Schatting:
900 – 1000 €
N° 45
Geo VINDEVOGEL (1923-1977) Mannenhoofd gepatineerd gips H 39 cm
Geo VINDEVOGEL (1923-1977)
Mannenhoofd gepatineerd gips
H 39 cm
Schatting:
Georges MINNE (1866-1941) Brons Christus getekend ontwerp voor basiliek van Koekelberg afm 70 op 52
Georges MINNE (1866-1941)
Brons Christus getekend
ontwerp voor basiliek van Koekelberg
afm 70 op 52
Schatting:
5000 – 7000 €
N° 47
Georges MINNE (1866-1941) Moeder met kind gepatineerd gips getekend H 38 cm
Georges MINNE (1866-1941)
Moeder met kind
gepatineerd gips getekend
H 38 cm
Schatting:
1000 – 1200 €
N° 48
Jozef CANTRÉ (1890-1957) Hoofd Karel Van de Woestyne gepatineerd gips getekend en genummerd 14 op 50
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
Hoofd Karel Van de Woestyne
gepatineerd gips
getekend en genummerd 14 op 50
Schatting:
N° 49
Paul DE COCKER (1931) olie op paneel Ondeelbare schoonheid 1977 getekend afm 72 op 62 cm
Paul DE COCKER (1931)
olie op paneel Ondeelbare schoonheid 1977
afm 72 op 62 cm
Schatting:
N° 50
MAMELOUK gevechtszwaard met benen handvat van Franse officier datering voor 1815 bodemvondst uit de jaren '60 Gent handelsdok door A Goethals
MAMELOUK gevechtszwaard met benen handvat
van Franse officier datering voor 1815
bodemvondst uit de jaren ’60 Gent handelsdok
door A Goethals
Schatting:
N° 51
Dubbelzijdige matrijs voor ambachtelijk maken van kaders
Dubbelzijdige matrijs voor
ambachtelijk maken van kaders
Schatting:
N° 52
Oude matrijs voor ambachtelijk maken van kaders
Schatting:
N° 53
Frans MASEREEL (1889-1972) litho Les amoureux getekend en genummerd in potlood
litho Les amoureux
getekend en genummerd in potlood
Schatting:
N° 54
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets heisen van de draak getekend in potlood afm 79 op 61 cm
ets heisen van de draak
getekend in potlood
afm 79 op 61 cm
Schatting:
N° 55
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Draak
ets Draak
Schatting:
N° 56
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets St Niklaaskerk Gent getekend in de plaat
ets St Niklaaskerk Gent
getekend in de plaat
Schatting:
N° 57
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets oudste houten huis Gent
ets oudste houten huis Gent
Schatting:
N° 58
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets genummerd en getekend
ets genummerd en getekend
Schatting:
N° 59
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets getekend
ets getekend
Schatting:
N° 60
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Map L'église St Nicolas met etsen genummerd 170 op 260
Map L’église St Nicolas
met etsen (volledig)

genummerd 170 op 260
Schatting:
N° 61
Lot schelpen en zeekoraal
Lot schelpen en zeekoraal
Schatting:
N° 62
Lot van diverse (13) gesteenten oa verschillende stukken agaat
Lot van diverse (13) gesteenten
oa verschillende stukken agaat
Schatting:
N° 63
Franse apothekerspot Origano H 33 cm
Franse apothekerspot Origano
H 33 cm
Schatting:
N° 64
Venetiaanse spiegel afm 69 op 108 cm
Venetiaanse spiegel
afm 69 op 108 cm
Schatting:
N° 65
Spiegel Nap III met engelen afm 100 op 66 cm (met ornament 120 cm)
Spiegel Nap III met engelen
afm 100 op 66 cm (met ornament 120 cm)
Schatting:
N° 66
Sevres 19e eeuw H 44 cm
Sevres 19e eeuw
H 44 cm
Schatting:
N° 67
Lamp glaspasta gesigneerd Degué
Schatting:
N° 68
Pendant van jachtscenes gedateerd 1906 (geschilderde kaders)
Pendant van jachtscenes
gedateerd 1906
(geschilderde kaders)
Schatting:
N° 69
Pendant van 2 schilderijen op papier militaire bouwwerken 1e helft 19e eeuw
Pendant van 2 schilderijen op papier
militaire bouwwerken 1e helft 19e eeuw
Schatting:
N° 70
Paul Henry & Henry SCHOUTEN (XIX-XX) Jachttafereel olie op paneel afm 64 op 51 cm
Paul Henry & Henry SCHOUTEN (XIX-XX)
Jachttafereel olie op paneel
afm 64 op 51 cm
Schatting:
N° 71
Koffer Sheffield met dessertbestek parelmoer
Schatting:
N° 72
Alexandre DEFAUX (1826-1900) toegeschreven) olie op paneel Hondje afm 28 op 32 cm
Alexandre DEFAUX (1826-1900) toegeschreven)
olie op paneel Hondje
afm 28 op 32 cm
Schatting:
N° 73
VSL lot glazen
VSL lot glazen
Schatting:
N° 74
Lot VSL kristallen bellen, bloemenhouder en mortier
Lot VSL
kristallen bellen, bloemenhouder en mortier
Schatting:
N° 75
VSL lot glazen
VSL lot glazen
Schatting:
N° 76
VSL lot glazen
VSL lot glazen
Schatting:
N° 77
lot uranium glazen oa VSL
lot uranium glazen
oa VSL
Schatting:
N° 78
Val Saint Lambert kristallen schaal Dans de Flore
kristallen schaal Dans de Flore
Schatting:
N° 79
VSL lot glazen
VSL lot glazen
Schatting:
N° 80
Schouwgarnituur Vieux Bruxelles in globes H 50 cm
Schouwgarnituur Vieux Bruxelles in globes
H 50 cm
Schatting:
N° 81
Eiken secretaire 19e eeuw
Eiken secretaire 19e eeuw
Schatting:
N° 82
Deross France lamp glaspasta
Deross France lamp glaspasta
Schatting:
N° 83
Butlerstray afm B 75 D 61 cm
Butlerstray
afm B 75 D 61 cm
Schatting:
N° 84
Art nouveau coupe H 51 B 48 schilfer geplakt
Art nouveau coupe
H 51 B 48
schilfer geplakt
Schatting:
N° 85
Salontafel met inlegwerk
Salontafel met inlegwerk
Schatting:
N° 86
Koperen haardscherm Arts and Crafts
Schatting:
N° 87