Catalogus: 27 mei 2017 [5]

Jules DE SUTTER (1895-1970) Gouache afm 30 op 20 cm
Jules DE SUTTER (1895-1970)
Gouache
afm 30 op 20 cm
Schatting:
N° 174
M Ruysevelt olie op doek Landschap afm 90 x 100
M Ruysevelt
afm 90 x 100
Schatting:
N° 175
Minne George print
Minne George
print
Schatting:
N° 176
Andy WARHOL (1928-1987) Marylin Monroe Sunday B Morning afm 85 x 85 originele print
Andy WARHOL (1928-1987)
Marylin Monroe
Sunday B Morning
afm 85 x 85
originele print
Schatting:
Andy WARHOL (1928-1987) Marilyn Monroe originele print afm 85 x 85 Sunday B Morning
Andy WARHOL (1928-1987)
Marilyn Monroe originele print
afm 85 x 85 Sunday B Morning
Schatting:
Jean COCTEAU (1889-1963) brons Alexandre
Jean COCTEAU (1889-1963)
brons Alexandre
Schatting:
Marcel VAN MAELE (1931-2009) boek op sterk water
Marcel VAN MAELE (1931-2009)
boek op sterk water
Schatting:
Arthur DUPAGNE (1895-1961) brons Naakt H 54 cm
Arthur DUPAGNE (1895-1961)
brons Naakt
H 54 cm
Schatting:
3000 – 4000 €
Luk VAN SOOM (1956) Brons Mannelijk naakt liggend op rug genummerd 1/8 L 28 cm H 10 cm
Luk VAN SOOM (1956)
Brons Mannelijk naakt liggend op rug
genummerd 1/8
L 28 cm H 10 cm
Schatting:
Jo DELAHAUT (1911-1992) seriegraphie in kleur afm 46 op 75
Jo DELAHAUT (1911-1992)
seriegraphie in kleur
afm 46 op 75
Schatting:
Antonio CALDERARA (1903-1978) seriegraphie in kleur genummerd 3 op 90
Antonio CALDERARA (1903-1978)
seriegraphie in kleur
genummerd 3 op 90
Schatting:
Richard SMITH (1931-2016) zeefdruk Geometrisch abstract 1964 genummerd 30 op 100
Richard SMITH (1931-2016)
zeefdruk Geometrisch abstract 1964
genummerd 30 op 100
Schatting:
Jan DECONYNCK (1964) gemengde techniek 'Onder het water'
Jan DECONYNCK (1964)
gemengde techniek ‘Onder het water’
Schatting:
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014) Seriegraphie getekend in potlood
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
Seriegraphie
getekend in potlood
Schatting:
N° 187
Michael BUTHE (1944-1994) lithographie getekend in potlood
Michael BUTHE (1944-1994)
lithographie
getekend in potlood
Schatting:
Hymans K olie op paneel Abstract werk afm 50 op 35 cm
Hymans K
olie op paneel Abstract werk
afm 50 op 35 cm
Schatting:
Mike Kelly 2008 Litographie 62/100
Mike Kelly 2008
Litographie 62/100
Schatting:
Marcel VAN MAELE (1931-2009) lithographie Post Card genummerd 6/30
Marcel VAN MAELE (1931-2009)
lithographie Post Card
genummerd 6/30
Schatting:
Andy WARHOL (1928-1987)
afm 85 x 85
Sunday B Morning
Schatting:
N° 192
Claude CAHUN (1894-1954) Selbstportrait 1928 reprint 1998 Jersey Heritage Trust 22 op 30
Claude CAHUN (1894-1954)
Selbstportrait 1928 reprint 1998
Jersey Heritage Trust 22 op 30
Schatting:
N° 193
Louis MARCOUSSIS (1883-1941) ets drogenaald Portrait de Rimbaud 2e staat 5 exemplaren
Louis MARCOUSSIS (1883-1941)
ets drogenaald Portrait de Rimbaud
2e staat 5 exemplaren
Schatting:
Jozef MEES (1898-1987) Gouache getekend en gedateerd 87 afm 22 op 18 cm
Jozef MEES (1898-1987)
Gouache
getekend en gedateerd 87
afm 22 op 18 cm
Schatting:
N° 195
6 stuks grafiek en aquarel
6 stuks grafiek en aquarel
Schatting:
N° 196
Fernand LÉGER (1881-1955) serigrafie met reliefstempel in potlood genummerd 940 op 1000 afm 32 x 40 cm
Fernand LÉGER (1881-1955)
serigrafie met reliefstempel in potlood
genummerd 940 op 1000
afm 32 x 40 cm
Schatting:
N° 197
Georges BRAQUE (1882-1963) litho Profile a la palette 1953 afm 47 x 70 cm Niet ingekaderd
Georges BRAQUE (1882-1963)
litho Profile a la palette 1953
afm 47 x 70 cm Niet ingekaderd
Schatting:
200-300 €
N° 198
Jacques VILLON (1875-1963) litho Composition niet ingekaderd afm 55 x 38 cm in potlood gesigneerd en genummerd 103 op 250
Jacques VILLON (1875-1963)
litho Composition
niet ingekaderd afm 55 x 38 cm
in potlood gesigneerd en genummerd 103 op 250
Schatting:
N° 199
Jos DE MEY (1928-2007) litho Brom 1972 in potlood gesigneerd en gedateerd niet ingekaderd 30 x 46 cm
Jos DE MEY (1928-2007)
litho Brom 1972
in potlood gesigneerd en gedateerd
niet ingekaderd 30 x 46 cm
Schatting:
N° 200
Marcel STOCKMANS (1936-2009) inkttekening 1955 afm 18 x 28 cm
Marcel STOCKMANS (1936-2009)
inkttekening 1955
afm 18 x 28 cm
Schatting:
N° 201
Rudi PILLEN (1931 - 2014) map met 9 tekeningen
Rudi PILLEN (1931 – 2014)
map met 9 tekeningen
Schatting:
N° 202
Pablo PICASSO (1881-1973) litho in potlood gesigneerd en genummerd 138 op 350 afm 45 x 53 cm
Pablo PICASSO (1881-1973)
Le Chapeau aux Raisins, by Guy Spitzer
Paper with mark ARCHES
MARK G. SPITZER on the back
litho in potlood gesigneerd en
genummerd 138 op 350
afm 45 x 53 cm
Schatting:
Wassily KANDINSKY (1866-1944) litho derrière le Miroir 179 afm 59 x 37 cm niet ingekaderd
Wassily KANDINSKY (1866-1944)
litho derrière le Miroir 179
afm 59 x 37 cm niet ingekaderd
Schatting:
200-300 €
Art nouveau Torhouts aardewerk H 27 cm
Art nouveau Torhouts aardewerk
H 27 cm
Schatting:
20 – 40 €
Bronzen beeld van 2 musicerende meisjes H 67 cm
Bronzen beeld van 2 musicerende meisjes
H 67 cm
Schatting:
Luchter met glaspasta lichtkapjes
Schatting:
Schatting:
Pieter VAN ZETTEN (1924) olie op doek afm 80 op 90 cm
Pieter VAN ZETTEN (1924)
afm 80 op 90 cm
Schatting:
N° 209
Vintage tafel sixties
Vintage tafel sixties
Schatting:
N° 210
DURLET penelope design prof carlo santi tweezit leder
DURLET penelope design prof carlo santi
tweezit leder
Schatting:
N° 211
Tweezit durlet leder penelope design prof carlo santi
Tweezit durlet leder
penelope design prof carlo santi
Schatting:
N° 212
DURLET penelope design prof carlo santi driezit leder
driezit leder
Schatting:
N° 213
lichtreclame Maes afm B 92 H 65 cm
lichtreclame Maes
afm B 92 H 65 cm
Schatting:
N° 214
Sixties lampadaire in Muranoglas H 34,5 cm
Sixties lampadaire in Muranoglas
H 34,5 cm
Schatting:
200-300 €
N° 215
Franky CANE (1961) houtskooltekening 1990 afm 75 op 110 cm
Franky CANE (1961)
houtskooltekening 1990
afm 75 op 110 cm
Schatting:
N° 216