Catalogus: 27 mei 2017 [7]

Maurice VAN SAENE (1919-2000)   Naakt  potlood en waterverf  46 op 60 cm
Maurice VAN SAENE (1919-2000)
Naakt
potlood en waterverf
46 op 60 cm
Schatting:
N° 260
Oie op paneel Kalkoen  niet gesigneerd  afm19 x 24 cm
Oie op paneel Kalkoen
niet gesigneerd
afm19 x 24 cm
Schatting:
20 – 40 €
N° 261
Lot van 14 auto's KUIFJE
Lot van 14 auto’s KUIFJE
Schatting:
N° 262
Lot van 10 auto's KUIFJE
Lot van 10 auto’s KUIFJE
Schatting:
N° 263
Deutsch Amerikanische Zithar
Deutsch Amerikanische Zithar
Schatting:
N° 264
Accordeon Italie Settimio Soprani
Accordeon Italie
Settimio Soprani
Schatting:
N° 265
Koppel applieken met Putti
Koppel applieken met Putti
Schatting:
N° 266
Rolluikkast met leesstaander
Rolluikkast met leesstaander
Schatting:
N° 267
Hans KITSLAAR (1944)  olie op doek Bloemen  afm 60 op 50 cm
Hans KITSLAAR (1944)
olie op doek Bloemen
afm 60 op 50 cm
Schatting:
N° 268
Ossip Zadkine (1890-1967)   ets Hoofd  afm 34,3 x 24,8 cm  in potlood gesigneerd en genummerd
Ossip Zadkine (1890-1967)
ets Hoofd
afm 34,3 x 24,8 cm
in potlood gesigneerd en genummerd
Schatting:
N° 269
17e eeuwse ontwerptekening voor de kruisafneming  met verzamelstempel  afm 28 x 40 cm
17e eeuwse ontwerptekening voor de kruisafneming
met verzamelstempel

afm 28 x 40 cm
Schatting:
N° 270
Jaeger Le Coultre klok
Jaeger Le Coultre klok
Schatting:
N° 271
stenen beeld H 38,5 cm
stenen beeld H 38,5 cm
Schatting:
N° 272
Bijzettafeltje met marmeren blad
Schatting:
20 – 40 €
N° 273
Royal Duc   Art nouveaubeeld met coupes  H 38 cm
Royal Duc
Art nouveaubeeld met coupes

H 38 cm
Schatting:
N° 274
F de Luca  groot brons op marmeren sokkel  H 78 cm incl sokkel
F de Luca
groot brons op marmeren sokkel
H 78 cm incl sokkel
Schatting:
N° 275
Koppel Franse vazen eind 19e eeuw  H 26 cm
Koppel Franse vazen eind 19e eeuw
H 26 cm
Schatting:
N° 276
Grote sarcofaag voor CD's
Grote sarcofaag voor CD’s
Schatting:
N° 277
Engels vitrinekastje
Engels vitrinekastje
Schatting:
20 – 100 €
N° 278
Gedoreerde console met glazen blad
Schatting:
N° 279
kast wortelhout art deco
kast wortelhout art deco
Schatting:
N° 280
Kristallen tulpvormige vaas   niet getekend  H 30.5 cm
Kristallen tulpvormige vaas
H 30.5 cm
Schatting:
N° 281
Emiel Jan VAN CAUWELAERT (1860-1907)  olie op doek Begijnhof  afm 60 op 43 cm
Emiel Jan VAN CAUWELAERT (1860-1907)
olie op doek Begijnhof
afm 60 op 43 cm
Schatting:
N° 282
Fruitschaal in albast  H 22 cm diam 42 cm
Fruitschaal in albast
H 22 cm diam 42 cm
Schatting:
N° 283
Lot van biscuit posturen
Lot van biscuit posturen
Schatting:
N° 284
Marine onleesbaar getekend  afm 50 x 35 cm
Marine onleesbaar getekend
afm 50 x 35 cm
Schatting:
N° 285
Michel DUTRIEU (1910-1993)  olie op doek  afm 42 op 60 cm
Michel DUTRIEU (1910-1993)
afm 42 op 60 cm
Schatting:
N° 286
Koppel 19e eeuws kasteelstoelen
Schatting:
N° 287
Napoleon III vitrinekast H 120 B 88 cm
Napoleon III vitrinekast
H 120 B 88 cm
Schatting:
N° 288
Vigée-Lebrun  brons met ivoor  art nouveau jaren 1920  H 30 cm
Vigée-Lebrun
brons met ivoor
art nouveau jaren 1920

H 30 cm
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 289
Kist Napoleon III  schildpad en brons  Lafm L 24 H 15 cm
Kist Napoleon III
schildpad en brons

Lafm L 24 H 15 cm
Schatting:
N° 290
2 wandelstokken 1 met zilveren knop  en 1 glazen exemplaar van een loteling ca 1815
2 wandelstokken 1 met zilveren knop
en 1 glazen exemplaar van een loteling ca 1815
Schatting:
N° 291
beschilderde glazen bol 1929 eglomisetechniek  foto door Huis Mabilde in Papegem
beschilderde glazen bol 1929
eglomisetechniek
foto door Huis Mabilde in Papegem
Schatting:
N° 292
Christusbeeld in biscuit op verguld kruis  H 38
Christusbeeld in biscuit op verguld kruis
H 38
Schatting:
N° 293
Houten beeld Sint -Stephanus  met polychromie H 48 cm
Houten beeld Sint -Stephanus
met polychromie H 48 cm
Schatting:
N° 294
koppel antieke biscuitbeelden  uit kasteel van barones Hertsens uit Battel - Mechelen  H 22 gemerkt
koppel antieke biscuitbeelden
uit kasteel van barones Hertsens uit Battel – Mechelen
H 22 gemerkt
Schatting:
N° 295
lot van 4 stuks handbeschilderd  Art Nouveau glaswerk
lot van 4 stuks handbeschilderd
Art Nouveau glaswerk
Schatting:
N° 296
73 oude sportkaarten wielrenners
Schatting:
N° 297
metalen lampadaire begin 20e eeuw   uit kasteel van Battel
metalen lampadaire begin 20e eeuw
uit kasteel van Battel
Schatting:
N° 298
Polydor COMEIN (1848-1907) fijne biscuit gesigneerd H 54 cm
Polydor COMEIN (1848-1907)
fijne biscuit gesigneerd
H 54 cm
Schatting:
N° 299
Jozef CANTRÉ (1890-1957)  Potloodtekening De Roem  15 sept 1950  afm 11 x 14 cm
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
Potloodtekening De Roem

15 sept 1950
afm 11 x 14 cm
Schatting:
N° 300
lot van 4 werken. 2 aquarellen van  Louis De Landsheere (Coxyde 1935),  1 pentekening van Maurice Dupuis  en een litho van de Red Star Line
lot van 4 werken. 2 aquarellen van
Louis De Landsheere (Coxyde 1935),
1 pentekening van Maurice Dupuis
en een litho van de Red Star Line
Schatting:
N° 301
lot van 11 werken grafiek, schilderij, aquarel  O.a. De Buck, Coddron, Bourotte
lot van 11 werken grafiek, schilderij, aquarel
O.a. De Buck, Coddron, Bourotte
Schatting:
N° 302
lot van 11 werken grafiek, schilderij, aquarel. O.a. IJsselstein, Cambeen, Clarys
lot van 11 werken grafiek, schilderij, aquarel.
O.a. IJsselstein, Cambeen, Clarys
Schatting:
N° 303
lot van kristallen bel, 2 camees  en een juwelenkistje 19e eeuws
lot van kristallen bel, 2 camees
en een juwelenkistje 19e eeuws
Schatting:
N° 304
19 e eeuws portret van een edeldame   Cornelie de Cerf d'Upigny  olie op paneel  afm 82 x 100 cm
19 e eeuws portret van een edeldame
Cornelie de Cerf d’Upigny
olie op paneel
afm 82 x 100 cm
Schatting:
N° 305
Art Deco beeld dansend koppel  H 75 cm
Art Deco beeld dansend koppel
H 75 cm
Schatting:
N° 306
Art deco beeld elegante dame  H 80 cm incl sokkel
Art deco beeld elegante dame
H 80 cm incl sokkel
Schatting:
N° 307
Beeld van een naakte dame   H 56 cm
Beeld van een naakte dame
H 56 cm
Schatting:
N° 308
Beeld Egyptisch kat   H 50 cm
Beeld Egyptisch kat
H 50 cm
Schatting:
N° 309
Beeld geknield vrouwelijk naakt   H 34 cm
Beeld geknield vrouwelijk naakt
H 34 cm
Schatting:
N° 310
Tweedekker in hout en metaal  B 76 H 36 L 70 cm
Tweedekker in hout en metaal
B 76 H 36 L 70 cm
Schatting:
N° 311
Helicopter in hout en metaal  H 31 L 70 cm
Helicopter in hout en metaal
H 31 L 70 cm
Schatting:
N° 312
Lot van 3 houten oldtimers  L 26, 30 en 36 cm
Lot van 3 houten oldtimers
L 26, 30 en 36 cm
Schatting:
N° 313
Hoofd van een paard keramiek  H 32 cm
Hoofd van een paard keramiek
H 32 cm
Schatting:
N° 314
Beeld van een dame keramiek   H 44 cm
Beeld van een dame keramiek
H 44 cm
Schatting:
N° 315
Affiche Belga met taxzegel Vanderelst 3 mei 1937  + 3 litho's en 2 vaantjes
Affiche Belga met taxzegel Vanderelst 3 mei 1937
+ 3 litho’s en 2 vaantjes
Schatting:
N° 316
19e eeuws vuursteenwapen  dubbelloops jachtgeweer met  laadstok met ivoren greep
19e eeuws vuursteenwapen
dubbelloops jachtgeweer met
laadstok met ivoren greep
Schatting:
N° 317
groot gewei van een eland
groot gewei van een eland
Schatting:
N° 318
Koppel Art Nouveau vazen  in Torhouts aardewerk  H 40,5 cm
Koppel Art Nouveau vazen
in Torhouts aardewerk
H 40,5 cm
Schatting:
20 – 40 €
N° 319