Catalogus: 27 november 2016 [3]

Lot speelgoed varia
Lot speelgoed varia
Schatting:
< 100 €
N° 466
ROSSMOYNE OHIO Model Toys jaren 50
ROSSMOYNE OHIO Model Toys
jaren 50
Schatting:
< 100 €
N° 467
MAMOD England stoommachientje
MAMOD England stoommachientje
Schatting:
< 100 €
N° 468
18e eeuws vitrinekast uit kasteel van Poeke
Schatting:
N° 469
Charmant rotan bijzettafeltje
Charmant rotan bijzettafeltje
Schatting:
< 100 €
N° 470
Meccano Outfit n° 10
Meccano Outfit n° 10
Schatting:
N° 471
Lot tijdschriftenoa Lui, Mayfair en Penthouse
Schatting:
< 100 €
N° 472
Lot ROBBEDOES album 2 1e jaargang 1939 en album 5 2e jaargang 1940 Bravo 3 delen 1942 -43
Lot ROBBEDOES album 2 1e jaargang 1939
en album 5 2e jaargang 1940
Bravo 3 delen 1942 -43
Schatting:
< 100 €
N° 473
Lot meccano Gears Outfit B en modelvliegtuigen
Lot meccano Gears Outfit B en
modelvliegtuigen
Schatting:
< 100 €
N° 474
Lot kinderboeken
Lot kinderboeken
Schatting:
< 100 €
N° 475
Lot voorbeelden van drukwerk jaren 30 oa Block
Lot voorbeelden van drukwerk jaren 30
oa Block
Schatting:
< 100 €
N° 476
Koppel Japanse vazen 19e eeuw CHAMPLEVE H 32 cm
Koppel Japanse vazen 19e eeuw
CHAMPLEVE
H 32 cm
Schatting:
N° 477
Chinese opiumpot 19e eeuw
Chinese opiumpot 19e eeuw
Schatting:
N° 478
Lot Netsuke
Lot Netsuke
Schatting:
N° 479
Lot Netsuke
Lot Netsuke
Schatting:
N° 480
Onsterfelijke H 53 cm
Onsterfelijke H 53 cm
Schatting:
N° 481
Chinese soepterrine KANTON 9e eeuw
Schatting:
N° 482
2 Chinese borden KANTON 19e eeuw dia 24 cm
Schatting:
100 €
N° 483
Chinese borden KANTON 19e eeuw dia 24 cm
Schatting:
100 €
N° 484
Chinese dekselkom KANTON 19e L 22 cm
Schatting:
100 €
N° 485
Chinese dekselkom KANTON 19e L 13 cm
Schatting:
< 100 €
N° 486
Chinees schaaltje KANTON 19e L 18.5 cm
Schatting:
< 100 €
N° 487
Chinese sauskom KANTON 19e L 19.5 cm
Schatting:
100 €
N° 488
Chinese ovalen schaal KANTON 19e L 26 cm
Schatting:
N° 489
Schatting:
N° 490
Chinese ovalen schaal KANTON 19e L 29.5 cm
Schatting:
N° 491
Chinese ovalen schaal KANTON 19e L 33 cm
Schatting:
N° 492
Chinese ovalen schaal (chip)KANTON 19e L 36.5 cm
Schatting:
N° 493
Chinese ovalen schaal (chip) KANTON 19e L 36.5 cm
Schatting:
N° 494
Koppel borden KANTON 19e dia 25 en 24 cm
Schatting:
100 €
N° 495
Koppel borden KANTON dia 24 cm
Schatting:
100 €
N° 496
Koppel borden KANTON 19e dia 24 cm
Schatting:
100 €
N° 497
Koppel borden KANTON19e dia 23.5 en 24 cm
Koppel borden KANTON19e
dia 23.5 en 24 cm
Schatting:
100 €
N° 498
Chinees schaaltje KANTON 19e L 20.5 cm
Schatting:
100 €
N° 499
KANTON 19e beschadigd
KANTON 19e beschadigd
Schatting:
< 100 €
N° 500
19e eeuws commode met marmeren blad afm 127 op 90 cm
19e eeuws commode met marmeren blad
afm 127 op 90 cm
Schatting:
N° 501
19e eeuws vitrinekastje afm H 146 B 59 cm
19e eeuws vitrinekastje
afm H 146 B 59 cm
Schatting:
N° 502
19e eeuwse console met marmeren blad afm L 114 B 54 H 91 cm
19e eeuwse console met marmeren blad
afm L 114 B 54 H 91 cm
Schatting:
N° 503
afm L 114 B 54 H 91 cm
Schatting:
N° 504
19e eeuws vitrine kastje met marmeren blad afm H 103 B 112 cm
19e eeuws vitrine kastje met marmeren blad
afm H 103 B 112 cm
Schatting:
N° 505
Kelim tapijt 310 op 150 cm
Kelim tapijt 310 op 150 cm
Schatting:
N° 506
Baroke spiegel H 80 cm
Baroke spiegel H 80 cm
Schatting:
< 100 €
N° 507
Houten spiegel verzilverd L 124 cm
Schatting:
N° 508
Metalen bijzettafelje met marmeren blad H 77 cm
Schatting:
< 100 €
N° 509
Eiken Tray William IX 1840 afm L 132 H 118 cm
Eiken Tray William IV 1840
afm L 132 H 118 cm
met certificaat English Antiques Antwerpen
Schatting:
N° 510
19e eeuws Landschap olie op doek afm 72 op 53 cm
19e eeuws Landschap
afm 72 op 53 cm
Schatting:
< 100 €
N° 511
Henri Joseph PAUWELS (1903-1983)
Schatting:
N° 512
Victor Olivier GILSOUL (1867-1939) olie op paneel afm 35 op 25 cm
Victor Olivier GILSOUL (1867-1939)
olie op paneel
afm 35 op 25 cm
Schatting:
N° 513
Picasso Litho afm 52 op 40 cm
Picasso Litho
afm 52 op 40 cm
Schatting:
N° 514
Affiche Jean Cocteau Carnaval de Nice 1954 uit Journal Le Matin
Affiche Jean Cocteau Carnaval de Nice 1954
uit Journal Le Matin
Schatting:
< 100 €
N° 515
Affiche BORSI Carnaval Circus
Affiche BORSI Carnaval Circus
Schatting:
< 100 €
N° 516
Rik SLABBINCK (1914-1991) balpentekening 15 op 20 cm
Rik SLABBINCK (1914-1991)
balpentekening 15 op 20 cm
Schatting:
< 100 €
N° 517
Domien INGELS (1881-1946) brons
brons
Schatting:
N° 518
Jozef CANTRÉ (1890-1957) brons H 52 cm
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
brons H 52 cm
Schatting:
N° 519
Maria met kind onder glazen stolp attributen in zilver H 42 cm
Maria met kind onder glazen stolp
attributen in zilver
H 42 cm
Schatting:
N° 520
Altaar met Maria in glazen kast afm H 34 B 26 cm
Altaar met Maria in glazen kast
afm H 34 B 26 cm
Schatting:
< 100 €
N° 521
Plateau Gallé dia 32 cm
Plateau Gallé dia 32 cm
Schatting:
N° 522
Slangenvel L 346 cm
Slangenvel L 346 cm
Schatting:
< 100 €
N° 523
Europees fijn invoor 18e eeuw H 9.5 cm
Europees fijn invoor 18e eeuw
H 9.5 cm
Schatting:
N° 524
Europees fijn ivoor 18e eeuw H 9.5 cm
Europees fijn ivoor 18e eeuw
H 9.5 cm
Schatting:
N° 525
Europees fijn ivoor 18e eeuw
H 9.5 cm
Schatting:
N° 526
Europees fijn ivoor 18e eeuw H 10 cm
Europees fijn ivoor 18e eeuw
H 10 cm
Schatting:
N° 527