Catalogus: 28 mei 2017 [2]

7 grote wandschilderingen begin 20e eeuw op linnen afkomstig van het salon van een herenhuis in Gentbrugge
Bytebier en Toefaerts
7 grote wandschilderingen begin 20e eeuw
op linnen afkomstig van het salon
van een herenhuis in Gentbrugge
Schatting:
N° 440
2 Chinese kommetjes SONG periode dia 11.9 en 12.2 cm
2 Chinese kommetjes SONG periode
dia 11.9 en 12.2 cm
Schatting:
N° 441
Chinees schoteltje KANGXI 17e eeuw dia 16 cm
Chinees schoteltje KANGXI 17e eeuw
dia 16 cm
Schatting:
N° 442
Chinees kraakporselein MING 17e eeuw dia 14.4 cm
Chinees kraakporselein MING 17e eeuw
dia 14.4 cm
Schatting:
N° 443
Chinese Ching vaas Yu 19e eeuw H 38 cm
Chinese Ching vaas Yu
19e eeuw
H 38 cm
Schatting:
N° 444
Chinees dubbelwandig kommetje met gelukssymbolen 18e eeuw dia 14.7 cm
Chinees dubbelwandig kommetje met gelukssymbolen
18e eeuw
dia 14.7 cm
Schatting:
N° 445
Chinese vaas 19e eeuw H 57 cm
Chinese vaas 19e eeuw
H 57 cm
Schatting:
N° 446
Chinees kraakporselein MING 17e eeuw dia 14 cm
dia 14 cm
Schatting:
N° 447
dia 14.4 cm
Schatting:
N° 448
dia 14 cm
Schatting:
N° 449
Chinees kraakporselein MING 17e eeuw dia 9.4 cm
dia 9.4 cm
Schatting:
N° 450
Chinees SONG kommetje Jizhou SONGdynasty (960 - 1279)
Chinees SONG kommetje Jizhou
SONGdynasty (960 – 1279)
Schatting:
1400 – 1800 €
N° 451
Chinees Yingqing kom China Song dynasty (960 - 1279) visdecor dia 15.5 cm
Chinees Yingqing kom
China Song dynasty (960 – 1279)
visdecor dia 15.5 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 452
Chinees schoteltje KANGXI 17e eeuw dia 13.9 cm
dia 13.9 cm
Schatting:
N° 453
Chinees vaasje KANGXI 2e helft 17e eeuw H 12.5 cm
Chinees vaasje KANGXI 2e helft 17e eeuw
H 12.5 cm
Schatting:
N° 454
Encre de chine jezuïeten bord 18e eeuw dia 15.5 cm
Encre de chine
jezuïeten bord
18e eeuw
dia 15.5 cm
Schatting:
N° 455
TANG paard red pottery Tang dynasty (618 - 906) met Thermonluminescense analyse Oxford H 36.5 B 29 cm
TANG paard red pottery
Tang dynasty (618 – 906)
met Thermoluminescense analyse Oxford
H 36.5 B 29 cm
Schatting:
3000 – 5000 €
N° 456
DELFT schoteltje 18e eeuw dia 15.9 cm
DELFT schoteltje
18e eeuw
dia 15.9 cm
Schatting:
N° 457
Koppel Delftse vazen chinoiserie 18e eeuw H 57 cm Pieter Adriaensz Kocks
Koppel Delftse vazen chinoiserie
18e eeuw H 57 cm
Pieter Adriaensz Kocks
Schatting:
N° 458
bord DELFT 18e eeuw dia 35 cm
bord DELFT 18e eeuw
dia 35 cm
Schatting:
N° 459
Bord DELFT 18e eeuw dia 35 cm
Bord DELFT 18e eeuw
dia 35 cm
Schatting:
N° 460
Koppel borden DELFT 18e eeuw gemerkt dia 35 cm
Koppel borden DELFT 18e eeuw
gemerkt dia 35 cm
Schatting:
N° 461
Ivoren wierookbrander Chinees ca 1930 H 30,5 B 34,5 cm
Ivoren wierookbrander Chinees ca 1930
H 30,5 B 34,5 cm
Schatting:
N° 462
Chinees bord famille rose 18e eeuw dia 22.7 cm
Chinees bord famille rose 18e eeuw
dia 22.7 cm
Schatting:
N° 463
Chinese vaas Celadon 19e eeuw H 19 cm dia 17 cm
Chinese vaas Celadon 19e eeuw
H 19 cm dia 17 cm
Schatting:
N° 464
Schaakspel in ivoor en hoorn compleet ca 1935
Schaakspel in ivoor en hoorn
compleet ca 1935
Schatting:
N° 465
Chinees werk op rijstpapier 18e eeuw
Schatting:
N° 466
Chinees werkje op zijde circa 1900
Schatting:
N° 467
5 kleine Chinese bordjes famile rose 18e eeuw
5 kleine Chinese bordjes famile rose
18e eeuw
Schatting:
N° 468
2 Chinese borden één vroeg 18e eeuw (haartje)
2 Chinese borden
één vroeg 18e eeuw (haartje)
Schatting:
N° 469
2 Chinese borden vroeg 17e eeuw dia 23 cm
2 Chinese borden vroeg 17e eeuw
dia 23 cm
Schatting:
N° 470
Chinees vaasje 19e eeuw famille rose H 23 cm
Chinees vaasje 19e eeuw
famille rose H 23 cm
Schatting:
N° 471
Chinees bord ca 1700 dia 21.5 cm
Chinees bord ca 1700
dia 21.5 cm
Schatting:
N° 472
Chinese gemberpot 19e eeuw
Chinese gemberpot 19e eeuw
Schatting:
60 – 100 €
N° 473
Chinese vaas 19e eeuw H 57 cm
Chinese vaas 19e eeuw
H 57 cm
Schatting:
N° 474
Chinese vaas 19e eeuw H 57.5 cm
Chinese vaas 19e eeuw
H 57.5 cm
Schatting:
N° 475
spiegel HAN dynastie ((206 v.Chr. - 220 na Chr.) dia 12.5 cm
spiegel TANG dynastie
dia 12.5 cm
Schatting:
N° 476
Spiegel Han-dynasty (206 v.Chr. - 220 na Chr.) dia 26 cm
Spiegel TANG dynastie
dia 26 cm
Schatting:
2000 – 2500 €
N° 477
Koppel Japanse ARITA borden rond 1700 dia 36 cm
Koppel Japanse ARITA borden
rond 1700 dia 36 cm
Schatting:
N° 478
koppel Japanse Mejivazen cloisonne H 62 cm
koppel Japanse Mejivazen cloisonne
H 62 cm
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 479
Bronzen juwelenkistje met medaillon L 18 H 15 cm
Bronzen juwelenkistje met medaillon
L 18 H 15 cm
Schatting:
N° 480
Bronzen inktpot
Bronzen inktpot
Schatting:
N° 481
Koppel bronzen kandelaars H 29.5
Koppel bronzen kandelaars
H 29.5
Schatting:
N° 482
Koppel bronzen casoletten H 31 cm
Koppel bronzen casoletten
H 31 cm
Schatting:
N° 483
Petrus in ivoor 17e eeuws H 14 cm
Petrus in ivoor 17e eeuws
H 14 cm
Schatting:
N° 484
Ivoren Boeddha 19e eeuw H 6 cm (zonder sokkel)
Ivoren Boeddha 19e eeuw
H 6 cm (zonder sokkel)
Schatting:
N° 485
Chinese visser ivoor 19e eeuw H incl sokkel 25 cm
Chinese visser ivoor 19e eeuw
H incl sokkel 25 cm
Schatting:
N° 486
bedelaar in ivoor Frans 19e eeuw H 14,5 zonder sokkeltje
bedelaar in ivoor Frans 19e eeuw
H 14,5 zonder sokkeltje
Schatting:
N° 487
Houten Thais beeld H 68 cm
Houten Thais beeld
H 68 cm
Schatting:
N° 488
2 Chinese borden blauw wit 18e eeuw diam 23,5 cm
2 Chinese borden blauw wit
18e eeuw
diam 23,5 cm
Schatting:
N° 489
kader met antiek Chinees textiel afm 33 x 19 cm
kader met antiek Chinees textiel
afm 33 x 19 cm
Schatting:
N° 490
Koppen 19e eeuwse Japanse vazen H 51 cm
Koppen 19e eeuwse Japanse vazen
H 51 cm
Schatting:
N° 491
Chinese lepeltjes 19e eeuw
Chinese lepeltjes 19e eeuw
Schatting:
20 – 30 €
N° 492
Chinese lepetjes 19e eeuw
Chinese lepetjes 19e eeuw
Schatting:
20 – 30 €
N° 493
Encre de chine 18e eeuw Bord dia 12.5 cm, kopje 7.5 cm gerestaureerd
Encre de chine 18e eeuw
Bord dia 12.5 cm, kopje 7.5 cm
gerestaureerd
Schatting:
N° 494
Lot van 4 boeken over Chinees keramiek Song Dynasty, Chine de Commande en Chinese brown- and black glazed ceramics
Lot van 4 boeken over Chinees keramiek
Song Dynasty, Chine de Commande en
Chinese brown- and black glazed ceramics
Schatting:
N° 495
Wierookbrander Champlevée H 22 dia 20 cm
Wierookbrander Champlevée
H 22 dia 20 cm
Schatting:
N° 496
Antieke bronzen schotel diam 45 cm
Antieke schotel in koper
diam 45 cm
Schatting:
N° 497
Chinese vaas H 40 (beschadiging aan de hals ) en Chinese dekselpot H 26 cm
Chinese vaas H 40 (beschadiging aan de hals )
en Chinese dekselpot H 26 cm
Schatting:
N° 498
Japanse vaas H 94 cm
Japanse vaas
H 94 cm
Schatting:
400-500 €
N° 499