Raoul De Keyser

Getiteld ‘Hooker’.
Olie op doek, gesigneerd.
2 tentoonstellingsetiketten.
Afmeting: 150 x 120 cm

Willem Van Hecke

Houtskool tekening.
Gesigneerd en gedateerd 1950.
Afmeting: 26 x 35.5 cm

Agnes Maes

Getiteld ‘De gevangen vleselijkheid’
Olie op doek, gesigneerd.
Afmeting: 195 x 145 cm

Gilbert Decock

Reliëf in gelakt hout.
Gesigneerd en gedateerd ’79.
Afmeting: 100 x 100 cm

Zacharias Noterman

Getiteld ‘De conversatie tussen honden en apen’.
Olie op doek, gesigneerd.
Afmeting: 80 x 106 cm

Gustave De Smet

Landschap met hooimijten
Olie op hardboard, gesigneerd.
provenance: Collectie Tony Herbert
Afmeting: 35 x 42.5 cm

Albert Saverys

De tuin met fontein.
Afmeting: 29.5 x 40.5 cm

Maurice Sijs

Maurice Sijs

Marine.
Olie op doek/paneel, gesigneerd.
Afmeting: 29 x 36 cm

Sint Nicolaas met 3 tot leven gewekte kinderen

Gedateerd 18e eeuw.
Afmeting: H 94 – 27 cm

Madonna met kind

Een 16e -eeuwse houten beeld met originele polychromie.
Oostenrijk/Zuid Tirol.
Afmeting: H 29 cm

Houten heiligen beeld

Met sporen van originele polychromie.
Gedateerd 17e eeuw.
Afmeting: H 93 cm

Spaanse monstrans

Monstrans met zilver.
Gedateerd 17e eeuw.

Ormulu Louis XVI mantelklok

Denière et fils.
Afmeting: 66.5 x 48.5 x 18 cm

Verguld brons en marmeren kandelaar

Afmeting: H 50 cm

Een Gotische kandelaar

Afmeting: H 23.5 cm

1 knops kandelaar

Gedateerd 16e eeuw.
Afmeting: H 15 cm

Jan Desmarets

Bronzen hondje.
Gesigneerd E.A.
Afmeting: 15 x 23.5 x 13 cm

George Minne

Brons ‘Moeder en kind’.
Gesigneerd en gedateerd 1928.
Afmeting: 38.5 x 19 x 11.5 cm

George Minne

Getitled ‘De metser’.
Postuum sculptuur in plaaster.
Afmeting: 76 x 60 x 23 cm

Hubert Minnebo

Bronzen sculptuur 38/50.
Gesigneerd en gedateerd ’07.
Afmeting: H 43.5. cm

Jules De Bruycker

Potloodtekening naakt.
Gesigneerd.
Afmeting: 39 x 25.5 cm

Paul Delvaux

Lithografie ‘Le Sommeil’
Gsigneerd in potlood.
Oeuvrecatalogus Mira Jacob n° 44.
Afmeting: 52.5 x 69.5 cm

James Ensor

Ets Voetpadje te Groenendaal.
Gesigneerd in de plaat en gedateerd 1988.
Taevernier PL.T.48
Afmeting:

James Ensor

Ets Van Iselghemlaan, Oostende.
Gesigneerd in potlood en gedateerd 1889.
Taevernier PL.T.66
Afmeting: 13 x 9.2 cm

Christian Silvain

Getiteld ‘Pieta’.
Olie op paneel, gesigneerd.
Afmeting: 180 x 120 cm

Cécile Cauterman

Oude dame met doodskop.
Houtskool met aquarel, gesigneerd en gedateerd 1992.
Afmeting: 75 x 60 cm

Jan Frans De Boever

Getiteld ‘L’Obole’.
Olie op papier gekleefd op karton.
Oeuvrecatalogus Jan Boddaert n° 378.1
Afmeting: 33 x 22 cm

Raymond Van de Waele

Koeien bij de Leie.
Olie op doek, gesigneerd.
Afmeting: 51 x 73 cm

Art Nouveau vaas Meibach

Afmeting: H 34.5 cm

Art Nouveau vaas Teplitz

Afmeting: H 44 cm

Luipaard in keramiek

Made in Italy.
Afmeting: H 85 cm

Coca Cola vintage originele koelbox

Afmeting: 48 x 47 x 30.5 cm

Paar Kanton vazen

19e eeuw.
Afmeting: H 60.5 cm

Paar Kanton vazen

19e eeuw.
Afmeting: H 45 cm

Paar Kanton vazen

19e eeuw.
Afmeting: H 44 cm

3 delige Chinese set met drakendecor.

Guangxu periode (1875-1908)

Jef Claerhout

Bronzen sculptuur, gesigneerd.
Afmeting: H 38.5 cm

Fernandez Arman

Bronzen ‘Saxofoon’ 115/150.
Afmeting: H 33 cm

Paul Pavlos

Installatie.
Afmeting: 24.5 x 18.5 x 18.5 cm

Gesculpteerde Art Deco uil in hout

Afmeting: H 37 cm

Jef Wauters

Getiteld ‘De kleine waarheid’.
Olie op doek, gesigneerd.
Afmeting: 46 x 55 cm

James Ensor

Oostendse visser.
Ets en droge naald, gedateerd 1900.
Taevernier PL.T.118

Jos Verdegem

Aquarel, gesigneerd en gedateerd ’52.
Afmeting: 27 x 36 cm

Denmark

Getiteld ‘Daily dust’ 31/150 & ‘out of a 1001 explanations’
Installatie, gesigneerd en gedateerd 1991 en 1995.
Afmeting: H 27.5 – 28.5 cm

Floris Jespers

Gemengde techniek op papier.
Gesigneerd en gedateerd ’53.
Afmeting: 44.5 x 76 cm

Salvador Dali

Hand ingekleurde ets op Japans papier.
gesigneerd en genummerd 73/95.
Afmeting: 23.5 x 18.5 cm

George Minne

Verzameling Tony Herbert

Moeder en kind.
tekening, gesigneerd en gedateerd ’35.
Afmeting: 36 x 21.5 cm

Gust. De Smet

Verzameling Tony Herbert

Houtskooltekening.
Gesigneerd.
Tentoonstellingsetiket.
Afmeting: 57 x 43 cm

René Guiette

Gemengde techniek.
Gesigneerd en gedateerd ’66.
Afmeting: 72 x 43 cm

Englebert van Anderlecht

Gemengde techniek.
Gesigneerd en gedateerd 1954.
Afmeting: 64 x 49.5 cm

Jan Burssens

Verzameling Tony Herbert

Gesigneerd.
Afmeting: 183 x 55 cm

Jan Burssens

Verzameling Tony Herbert

Gesigneerd en gedateerd 1954.
Afmeting: 70 x 50 cm