Catalogus: 1 juni 2019 [1]

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier L 20 cm
Schatting:
19e eeuws kabinet met inlegwerk in ivoor H 198 B 116 cm
19e eeuws Italiaans kabinet met inlegwerk in ivoor
H 198 B 116 cm
Schatting:
2500 – 3500 €
Lot zilver en verzilverd olie- en azijnstel WMF H 13 tot 26 cm
Lot zilver
en verzilverd olie- en azijnstel WMF H 13 tot 26 cm
Schatting:
Lot zilver H 4 tot 8 cm
Lot zilver
H 4 tot 8 cm
Schatting:
Bronzen klok Klokke Roeland H 23 cm
Bronzen klok
Klokke Roeland
H 23 cm
Schatting:
Lot antieke waaiers H 15 tot 35 cm
Lot antieke waaiers
H 15 tot 35 cm
Schatting:
N° 6
Lot antieke waaiers L 15 tot 35 cm
Lot antieke waaiers
L 15 tot 35 cm
Schatting:
N° 7
Lot (3) antieke waaiers één handbeschilderd en operaset
Lot (3) antieke waaiers
één handbeschilderd
en operaset
Schatting:
N° 8
Lot Aziatische ivoortjes rond 1900 H 5.5 tot 7.5 cm
Lot Aziatische ivoortjes rond 1900
H 5.5 tot 7.5 cm
Schatting:
Japans ivoortje H 23 cm 19e eeuw
Japans ivoortje H 23 cm
19e eeuw
Schatting:
Art deco vogel in keramiek H 17 cm
Schatting:
Salviati glass Circa 1890 Mondgeblazen Italie H 17 cm
Salviati glass Circa 1890
Mondgeblazen Italie
H 17 cm
Schatting:
N° 12
Lot Gentse oude nagels L 6 tot 21 cm
Lot Gentse oude nagels smeedwerk 18e eeuw
L 6 tot 21 cm
Schatting:
Pest ratel L 26 cm
Pest ratel L 26 cm
Schatting:
2 oude waaiers van veren L 43 cm
2 oude waaiers van struisvogelveren
L 43 cm
Schatting:
Lot loge items
Lot loge items
Schatting:
Chinese secretaire H 106 B 102 cm
Chinese secretaire
H 106 B 102 cm
Schatting:
Schildersezel H 220 cm
Schildersezel H 220 cm
Schatting:
N° 18
Koppel Louis XV fautteuils
Koppel Louis XV fauteuils
Schatting:
Gong H 44 cm
Gong H 44 cm
Schatting:
Lot Silex stenen akkervondsten uit de Oude Kalevallei Vinderhoute geinventariseerd door Prof Wim De Clercq Univ Gent
Lot Silex stenen
akkervondsten uit de Oude Kalevallei Vinderhoute

Schatting:
Chinees ivoortje met polychromie H 14.5 cm eind 19e eeuw
Chinees ivoortje met polychromie
H 14.5 cm eind 19e eeuw
Schatting:
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Naissance Hypothétique de David uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Naissance Hypothétique de David
uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
genummerd 4/30 en getekend in potlood
afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm
opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Schatting:
1600 – 2000 €
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Mise au point uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Mise au point
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
Oscar COLBRANDT (1879-1959) lot tekeningen
Oscar COLBRANDT (1879-1959)
lot tekeningen
Schatting:
Antieke lezenaar met polychromie B 40 H 35 cm
Antieke lezenaar met polychromie
B 40 H 35 cm
Schatting:
N° 26
Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675) lot 2 aquarellen Monnik met boef getekend provenance: kasteel Kervyn d'oud Mooreghem Mariakerke afm 17.5 x 23.5 cm
Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675)
lot 2 aquarellen Monnik met boef
provenance: kasteel Kervyn d’oud Mooreghem Mariakerke
afm 17.5 x 23.5 cm
Schatting:
1400 – 1800 €
2 doosjes met porseleinen bloemen dia bloem 4 cm
2 doosjes met porseleinen bloemen
dia bloem 4 cm
Schatting:
Geza STREMENY (1937) bronzen sculptuur L 12.5 cm
Geza STREMENY (1937)
bronzen sculptuur L 12.5 cm
Schatting:
Lot varia VSL coupe, porselein met keizerlijke adelaar nacré mesjes en lepeltjes
VSL coupe met zilveren rand
porselein met keizerlijke adelaar
nacré mesjes en lepeltjes
Schatting:
N° 30
Polshorloge HAUREX ITALY
Polshorloge HAUREX ITALY
Schatting:
Lot juwelen ring en halsketting
Lot juwelen
ring en halsketting
Schatting:
N° 32
Gedoreerde muurconsole hout H 71 B 111 cm
Gedoreerde muurconsole hout
H 71 B 111 cm
Schatting:
Antieke paspop BMS Bruxelles H 168 cm
Antieke paspop BMS Bruxelles
H 168 cm
Schatting:
Heilige Antonius met kruis gips H 105 cm
Heilige Antonius met kruis gips
H 105 cm
Schatting:
Wilfried SYBRANDS (1912-1991) Gemengde techniek De prehistorie 1969 afm 62 x 84 cm
Wilfried SYBRANDS (1912-1991)
Gemengde techniek De prehistorie 1969
afm 62 x 84 cm
Schatting:
Octaaf MEIRESONNE (1929-2013) olie op doek Meisjesportret afm 70 x 100 cm
Octaaf MEIRESONNE (1929-2013)
olie op doek Meisjesportret
afm 70 x 100 cm
Schatting:
Lot bijzetkastje met rolluik tafelspiegel en Venetiaanse spiegel
Lot bijzetkastje met rolluik
tafelspiegel en Venetiaanse spiegel
Schatting:
N° 38
19e eeuws olie op paneel Portret afm 18.5 x 22.5 cm
19e eeuws olie op paneel Portret
afm 18.5 x 22.5 cm
Schatting:
N° 39
19e eeuws olie op paneel Het vermaak afm 27.5 x 34 cm
19e eeuws olie op paneel Het vermaak
afm 27.5 x 34 cm
Schatting:
N° 40