Catalogus: 1 juni 2019 [1]

Handbeschilderde 19e eeuwse waaier L 20 cm
Schatting:
19e eeuws kabinet met inlegwerk in ivoor H 198 B 116 cm
19e eeuws Italiaans kabinet met inlegwerk in ivoor
H 198 B 116 cm
Schatting:
2500 – 3500 €
Lot zilver en verzilverd olie- en azijnstel WMF H 13 tot 26 cm
Lot zilver
en verzilverd olie- en azijnstel WMF H 13 tot 26 cm
Schatting:
Lot zilver H 4 tot 8 cm
Lot zilver
H 4 tot 8 cm
Schatting:
Bronzen klok Klokke Roeland H 23 cm
Bronzen klok
Klokke Roeland
H 23 cm
Schatting:
Lot antieke waaiers H 15 tot 35 cm
Lot antieke waaiers
H 15 tot 35 cm
Schatting:
N° 6
Lot antieke waaiers L 15 tot 35 cm
Lot antieke waaiers
L 15 tot 35 cm
Schatting:
N° 7
Lot (3) antieke waaiers één handbeschilderd en operaset
Lot (3) antieke waaiers
één handbeschilderd
en operaset
Schatting:
N° 8
Lot Aziatische ivoortjes rond 1900 H 5.5 tot 7.5 cm
Lot Aziatische ivoortjes rond 1900
H 5.5 tot 7.5 cm
Schatting:
Japans ivoortje H 23 cm 19e eeuw
Japans ivoortje H 23 cm
19e eeuw
Schatting:
Art deco vogel in keramiek H 17 cm
Schatting:
Salviati glass Circa 1890 Mondgeblazen Italie H 17 cm
Salviati glass Circa 1890
Mondgeblazen Italie
H 17 cm
Schatting:
N° 12
Lot Gentse oude nagels L 6 tot 21 cm
Lot Gentse oude nagels smeedwerk 18e eeuw
L 6 tot 21 cm
Schatting:
Pest ratel L 26 cm
Pest ratel L 26 cm
Schatting:
2 oude waaiers van veren L 43 cm
2 oude waaiers van struisvogelveren
L 43 cm
Schatting:
Lot loge items
Lot loge items
Schatting:
Chinese secretaire H 106 B 102 cm
Chinese secretaire
H 106 B 102 cm
Schatting:
Schildersezel H 220 cm
Schildersezel H 220 cm
Schatting:
N° 18
Koppel Louis XV fautteuils
Koppel Louis XV fauteuils
Schatting:
Gong H 44 cm
Gong H 44 cm
Schatting:
Lot Silex stenen akkervondsten uit de Oude Kalevallei Vinderhoute geinventariseerd door Prof Wim De Clercq Univ Gent
Lot Silex stenen
akkervondsten uit de Oude Kalevallei Vinderhoute
geinventariseerd door Prof Wim De Clercq Univ Gent
Schatting:
Chinees ivoortje met polychromie H 14.5 cm eind 19e eeuw
Chinees ivoortje met polychromie
H 14.5 cm eind 19e eeuw
Schatting:
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Naissance Hypothétique de David uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Naissance Hypothétique de David
uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
genummerd 4/30 en getekend in potlood
afm blad 40.7 x 52.7 en afm image 31.2 x 43.8 cm
opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Schatting:
1600 – 2000 €
Paul DELVAUX (1897-1994) ets Mise au point uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets Mise au point
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
Oscar COLBRANDT (1879-1959) lot tekeningen
Oscar COLBRANDT (1879-1959)
lot tekeningen
Schatting:
Antieke lezenaar met polychromie B 40 H 35 cm
Antieke lezenaar met polychromie
B 40 H 35 cm
Schatting:
N° 26
Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675) lot 2 aquarellen Monnik met boef getekend provenance: kasteel Kervyn d'oud Mooreghem Mariakerke afm 17.5 x 23.5 cm
Domenico GARGIULO (1609/10-c.1675)
lot 2 aquarellen Monnik met boef
provenance: kasteel Kervyn d’oud Mooreghem Mariakerke
afm 17.5 x 23.5 cm
Schatting:
1400 – 1800 €
2 doosjes met porseleinen bloemen dia bloem 4 cm
2 doosjes met porseleinen bloemen
dia bloem 4 cm
Schatting:
Geza STREMENY (1937) bronzen sculptuur L 12.5 cm
Geza STREMENY (1937)
bronzen sculptuur L 12.5 cm
Schatting:
Lot varia VSL coupe, porselein met keizerlijke adelaar nacré mesjes en lepeltjes
VSL coupe met zilveren rand
porselein met keizerlijke adelaar
nacré mesjes en lepeltjes
Schatting:
N° 30
Polshorloge HAUREX ITALY
Polshorloge HAUREX ITALY
Schatting:
Lot juwelen ring en halsketting
Lot juwelen
ring en halsketting
Schatting:
N° 32
Gedoreerde muurconsole hout H 71 B 111 cm
Gedoreerde muurconsole hout
H 71 B 111 cm
Schatting:
Antieke paspop BMS Bruxelles H 168 cm
Antieke paspop BMS Bruxelles
H 168 cm
Schatting:
Heilige Antonius met kruis gips H 105 cm
Heilige Antonius met kruis gips
H 105 cm
Schatting:
Wilfried SYBRANDS (1912-1991) Gemengde techniek De prehistorie 1969 afm 62 x 84 cm
Wilfried SYBRANDS (1912-1991)
Gemengde techniek De prehistorie 1969
afm 62 x 84 cm
Schatting:
Octaaf MEIRESONNE (1929-2013) olie op doek Meisjesportret afm 70 x 100 cm
Octaaf MEIRESONNE (1929-2013)
olie op doek Meisjesportret
afm 70 x 100 cm
Schatting:
Lot bijzetkastje met rolluik tafelspiegel en Venetiaanse spiegel
Lot bijzetkastje met rolluik
tafelspiegel en Venetiaanse spiegel
Schatting:
N° 38
19e eeuws olie op paneel Portret afm 18.5 x 22.5 cm
19e eeuws olie op paneel Portret
afm 18.5 x 22.5 cm
Schatting:
N° 39
19e eeuws olie op paneel Het vermaak afm 27.5 x 34 cm
19e eeuws olie op paneel Het vermaak
afm 27.5 x 34 cm
Schatting:
N° 40