Catalogus: 1 juni 2019 [6]

Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek Naaktcompositie afm 80 x 100 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek Naaktcompositie
afm 80 x 100 cm
Schatting:
N° 201
Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek Jesaja afm 80 x 100 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek Jesaja
afm 80 x 100 cm
Schatting:
N° 202
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (2) aquarellen Brussel
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (2) aquarellen Brussel
Schatting:
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot aquarellen (2) Brugge afm 39 x 48 en 50 x 70 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot aquarellen (2) Brugge
afm 39 x 48 en 50 x 70 cm
Schatting:
Jef WAUTERS (1927-2013) acryl Meisje Louise afm 40 x 51 cm
Jef WAUTERS (1927-2013)
acryl Meisje Louise
afm 40 x 51 cm
Schatting:
Corpus Christus H 65 cm
Corpus Christus H 65 cm
Schatting:
Alfons BLOMME (1889-1979) olie op doek Portret afm 37 x 44 cm
Alfons BLOMME (1889-1979)
olie op doek Portret
afm 37 x 44 cm
Schatting:
Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985) olie op doek Rustpauze afm 73 x 100 cm
Robert VAN CAUWENBERGHE (1905-1985)
olie op doek Rustpauze
afm 73 x 100 cm
Schatting:
Godfried Egide GUFFENS (1823-1901) toegeschreven Dames- en herenportret 19e eeuw olie op doek en één gemaroufleerd afm 51 x 61 cm
Godfried Egide GUFFENS (1823-1901) toegeschreven
Dames- en herenportret 19e eeuw
olie op doek en één gemaroufleerd
afm 51 x 61 cm
Schatting:
N° 209
Jules DUBOIS (1888-1958) olie op doek Landschap met kreek afm 100 x 75 cm
Jules DUBOIS (1888-1958)
olie op doek Landschap met kreek
afm 100 x 75 cm
Schatting:
N° 210
Henri ROIDOT (1877-1960) olie op karton Vijver afm 15 x 20 cm
Henri ROIDOT (1877-1960)
olie op karton Vijver
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 211
Henri ROIDOT (1877-1960) olie op paneel Molen afm 22 x 16 cm
Henri ROIDOT (1877-1960)
olie op paneel Molen
afm 22 x 16 cm
Schatting:
N° 212
Gies COSIJNS (1920-1997) olie op doek Vlaamse Ardennen afm 60 x 70 cm
Gies COSIJNS (1920-1997)
olie op doek Vlaamse Ardennen
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 213
Thierry BOSQUET (1937) olie op doek Het Park afm 114 x 162 cm
Thierry BOSQUET (1937)
olie op doek Het Park
afm 114 x 162 cm
Schatting:
N° 214
Gérard ROOSEN (1869-1935) olie op doek Bloemen afm 45 x 55 cm
Gérard ROOSEN (1869-1935)
olie op doek Bloemen
afm 45 x 55 cm
Schatting:
N° 215
Roland RENS (1952-2007) gemengde techniek Zonder titel '84 afm 48 x 63 cm
Roland RENS (1952-2007)
gemengde techniek Zonder titel ’84
afm 48 x 63 cm
Schatting:
N° 216
Jean-Luc PARANT (1944) Cire rouge et collage en bois afm 78 x 65 cm
Jean-Luc PARANT (1944)
Cire rouge et collage en bois
afm 78 x 65 cm
Schatting:
N° 217
Hugo DUCHATEAU (1938) Compositie op doek afm 150 x 150 cm watersporen, getiteld en getekend verso
Hugo DUCHATEAU (1938)
Compositie op doek
afm 150 x 150 cm
watersporen, getiteld en getekend verso
Schatting:
N° 218
Hugo DUCHATEAU (1938) collage op doek afm 120 x 120 cm getiteld en getekend verso
Hugo DUCHATEAU (1938)
collage op doek
afm 120 x 120 cm
getiteld en getekend verso
Schatting:
N° 219
Karel DIERICKX (1940-2014) inkttekening Zonder titel getekend en gedateerd 1993 afm 40 x 57 cm
Karel DIERICKX (1940-2014)
inkttekening Zonder titel
getekend en gedateerd 1993
afm 40 x 57 cm
Schatting:
Christian ROLET (1945) gemengde techniek op doek Compositie afm 148 x 208 cm beschadigingen
Christian ROLET (1945)
gemengde techniek op doek Compositie
afm 148 x 208 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 221
Jef GRIEKEN VAN (1950) lot litho(s (3) getekend
Jef GRIEKEN VAN (1950)
lot litho(s (3) getekend
Schatting:
N° 222
Jef GRIEKEN VAN (1950)
lot litho(s (3) getekend
Schatting:
N° 223
François PYCKE (1890-1960) lot (3) etsen
François PYCKE (1890-1960)
lot (3) etsen
Schatting:
N° 224
Lot litho's Somville Leonor Fini en Paul Smolders
Lot litho’s Somville
Leonor Fini en Paul Smolders
Schatting:
N° 225
Vic DOOMS (1912-1994) olie op paneel Stilleven met appels afm 50 x 60 cm
Vic DOOMS (1912-1994)
olie op paneel Stilleven met appels
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 226
Georges STEEL (1923) olie op doek Vissersboten afm 40 x 35 cm getekend en gedateeerd 1970
Georges STEEL (1923)
olie op doek Vissersboten
afm 40 x 35 cm
getekend en gedateeerd 1970
Schatting:
N° 227
19e eeuws olie op doek Idyllisch landschap op paneel gekleefd afm 46 x 38 cm
19e eeuws olie op doek Idyllisch landschap
op paneel gekleefd afm 46 x 38 cm
Schatting:
N° 228
19e eeuws borduurwerk (met zijdedraad) op zijde afm 35 x 26 cm
19e eeuws borduurwerk (met zijdedraad) op zijde
afm 35 x 26 cm
Schatting:
40 – 100 €
N° 229
Victor LECOSSOIS (1897-1976) olie op doek Het terras afm 70 x 60 cm
Victor LECOSSOIS (1897-1976)
olie op doek Het terras
afm 70 x 60 cm
Schatting:
N° 230
Victor LECOSSOIS (1897-1976) olie op doek De paardetram afm 50 x 60 cm
Victor LECOSSOIS (1897-1976)
olie op doek De paardetram
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 231
Vlierman G olie op doek De vlucht afm 50 x 70 cm
Vlierman G
olie op doek De vlucht
afm 50 x 70 cm
Schatting:
N° 232
Vroeg 18e eeuwse gravures H. Livinus en H. Bavo afm 15 x 20 cm
Vroeg 18e eeuwse gravures
Gentse patroonheiligen met stadszicht
H. Livinus en H. Bavo
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 233
Lot Chinees Kanton (3) 19e eeuw en vaasje 18e eeuw H 10.5 cm
Lot Chinees Kanton (3) 19e eeuw
en vaasje 18e eeuw H 10.5 cm
Schatting:
N° 234
Gilbert METENIER (XX) Frans schenkkannetje keramiek H 17 cm
Gilbert METENIER (XX)
Frans schenkkannetje keramiek H 17 cm
Schatting:
70 – 90 €
N° 235
Roger GUERIN (1896-1954) Keramiek kannetje rond 1930
Roger GUERIN (1896-1954)
Keramiek kannetje rond 1930
Schatting:
N° 236
Julien D'HAESELEER (1906-?) gemengde techniek Haan afm 60 x 70 cm
Julien D’HAESELEER (1906-?)
gemengde techniek Haan
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 237
Bronzen schouwgarnituur met wit marmer H 60 cm
Bronzen schouwgarnituur met wit marmer
H 60 cm
Schatting:
N° 238
Lot Napoleon III stoeltje met nacré en plooistoel 19e eeuw
Lot Napoleon III stoeltje met nacré
en plooistoel 19e eeuw
Schatting:
N° 239
KUBA masker Congp H 30 cm
KUBA masker Congo
H 30 cm
Schatting:
N° 240