Catalogus: 1 juni 2019 [8]

Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot etsen, lino en tekening verzameling Aug tavernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
Lot etsen, lino en tekening
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 281
Dirk BAKSTEEN (1886-1971) Lot (4) etsen verzameling Aug tavernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
Lot (4) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 282
Alfred MANESSIER (1911-1993) liho Compositie getekend en genummerd 55/95 afm 24 x 45 cm verzameling Aug Tavernier
Alfred MANESSIER (1911-1993)
liho Compositie
getekend en genummerd 55/95
afm 24 x 45 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 283
19e eeuws olie op doek Boerderij in landschap onleesbaar getekend en gedateerd 1891 afm 24 x 40 cm
19e eeuws olie op doek Boerderij in landschap
onleesbaar getekend en gedateerd 1891
afm 24 x 40 cm
Schatting:
N° 284
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Vieux Canal
ets Vieux Canal
Schatting:
N° 285
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Veerleplein Gent
ets Veerleplein Gent
Schatting:
N° 286
Calzalari olie op doek Stilleven afm 23 x 30 cm
Calzalari
olie op doek Stilleven
afm 23 x 30 cm
Schatting:
N° 287
Zebrahuid L 3 m
Zebrahuid
L 3 m
Schatting:
N° 288
Geo VINDEVOGEL (1923-1977) Bronzen Hoofd H 32 cm en 3 plaquettes dia 12 cm
Geo VINDEVOGEL (1923-1977)
1e echtgenote Marc Sleen
Hoofd keramiek H 32 cm
en 3 plaquettes dia 12 cm
Schatting:
N° 289
Lot dodenmasker gips en 2 handen
Lot dodenmasker gips
en 2 handen
Schatting:
N° 290
Veronique VINDEVOGEL Keramiek Koppel H 20 cm
Veronique VINDEVOGEL
Keramiek Koppel H 20 cm
Schatting:
N° 291
Leon SARTEEL (1882-1942) toegeschreven Gips Jongemannen H 59 cm
Leon SARTEEL (1882-1942) toegeschreven
Gips Jongemannen
H 59 cm
Schatting:
N° 292
Salvador DALI (1904-1989) litho Bacchanale 1988 met diepdrukstempel ateliers Jobin, Paris getekend en genummerd afm 31 x 42 cm
Salvador DALI (1904-1989)
litho Bacchanale 1988 met diepdrukstempel
ateliers Jobin, Paris
getekend en genummerd
afm 31 x 42 cm
Schatting:
N° 293
Hannes D'HAESE (1965) 2 Figuren acryl op doek afm 100 x 150 cm
Hannes D’HAESE (1965)
2 Figuren acryl op doek
afm 100 x 150 cm
Schatting:
N° 294
Hannes D'HAESE (1965) Appel in kunststof Color and love H 40 dia 45 cm
Hannes D’HAESE (1965)
Appel in kunststof Color and love
(beschadiging)
H 40 dia 45 cm
Schatting:
N° 295
Pierre ALECHINSKY (1927) ets uit de suite Sans l'écorce genummerd 33/99, getekend en gedateerd 1991 afm 112 x 78 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
ets uit de suite Sans l’écorce
genummerd 33/99, getekend en gedateerd 1991
afm 112 x 78 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
N° 296
Pierre ALECHINSKY (1927)
afm 112 x 78 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
N° 297
CORNEILLE (1922-2010) litho EA genummerd 18/25 getekend afm 83 x 115 cm
CORNEILLE (1922-2010)
litho EA genummerd 18/25
afm 83 x 115 cm
Schatting:
N° 298
Bram VAN VELDE (1895-1981) lithografie Compositie genummerd 24/100 afm 63 x 89 cm
Bram VAN VELDE (1895-1981)
lithografie Compositie
genummerd 24/100
afm 63 x 89 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 299
Salvador DALI (1904-1989) Flordali, gekleurde lithografie 1981 getekend (in de plaat) afm 63 x 87 cm
Salvador DALI (1904-1989)
Flordali, gekleurde lithografie 1981
getekend (in de plaat)
afm 63 x 87 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 300
Francis CRISTAUX (1956) olie op doek Strandtafereel afm 60 x 90 cm
Francis CRISTAUX (1956)
olie op doek Strandtafereel
afm 60 x 90 cm
Schatting:
N° 301
René MAGRITTE (1898-1967) Litho La Plage Blanche getekend in de plaat en genummerd 220/275 diepdrukstempel afm 38 x 45 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho La Plage Blanche
getekend in de plaat en genummerd 220/275
diepdrukstempel
afm 38 x 45 cm
Schatting:
N° 302
René MAGRITTE (1898-1967) Litho La grande guèrre getekend in de plaat en genummerd 274/275 diepdrukstempel afm 33 x 51 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho La grande guèrre
getekend in de plaat en genummerd 274/275
diepdrukstempel
afm 33 x 51 cm
Schatting:
N° 303
René MAGRITTE (1898-1967) Litho L'empire dus lumières getekend in de plaat en genummerd 187/275 published in 2010 Art-Lithographies studio Paris afm 37 x 47 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho L’empire dus lumières
getekend in de plaat en genummerd 187/275
published in 2010 Art-Lithographies studio Paris
afm 37 x 47 cm
Schatting:
N° 304
René MAGRITTE (1898-1967) Litho Chateau des Pyrénnées getekend in de plaat en genummerd 212/275 published in 2010 Art-Lithographies studio Paris afm 33 x 51 cm
René MAGRITTE (1898-1967)
Litho Chateau des Pyrénnées
getekend in de plaat en genummerd 212/275
afm 33 x 51 cm
Schatting:
N° 305
Salvador DALI (1904-1989) Flordali, gekleurde lithografie 1981 getekend (in de plaat) afm 76 x 105 cm
Salvador DALI (1904-1989)
getekend (in de plaat)
afm 76 x 105 cm
Schatting:
1000 – 1400 €
N° 306
Luc TUYMANS (1958) Lithografie Dead Skull genummerd XXVIII/LX en getekend
Luc TUYMANS (1958)
Lithografie Dead Skull
genummerd XXVIII/LX en getekend
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 307
Jacob VAN LIEMBURG (1967) fotocopie op doek The Last Supper afm 80 x 120 cm
Jacob VAN LIEMBURG (1967)
fotocopie op doek The Last Supper
afm 80 x 120 cm
Schatting:
N° 308
Serge VAN DE VELDE (1950) inkttekening op papier 1974 afm 118 x 152 cm
Serge VAN DE VELDE (1950)
inkttekening op papier 1974
afm 118 x 152 cm
Schatting:
N° 309
Verzameling Keizerlijke muziekdozen afm 6 x 9 tot 8 x 7 cm
Verzameling Keizerlijke muziekdozen
afm 6 x 9 tot 8 x 7 cm
Schatting:
N° 310
Chinese vaas famille rose H 60 cm
Chinese vaas famille rose
H 60 cm
Schatting:
N° 311
Chinese wierookbrander H 66 dia 55 cm één oor gelijmd
Chinese wierookbrander
H 66 dia 55 cm
één oor gelijmd
Schatting:
N° 312
Paspop met Chinees kledingstuk ca 1920
Paspop met Chinees kledingstuk
ca 1920
Schatting:
N° 313
Hindoe godin brons H 26 cm
Hindoe godin
brons H 26 cm
Schatting:
N° 314
Garuda Indonesië brons H 22 cm
Garuda Indonesië
brons H 22 cm
Schatting:
N° 315
Ganesha brons H 37 cm
Ganesha brons
H 37 cm
Schatting:
N° 316
Bronzen beeld Indonesië H 22 cm
Bronzen beeld Indonesië
H 22 cm
Schatting:
N° 317
Bernard BUFFET (1928-1999) litho Circusakt getekend en genummerd 87/120
Bernard BUFFET (1928-1999)
litho Circusakt
getekend en genummerd 87/120
Schatting:
N° 318
Joan MIRO (1893-1983) Litografia Original II Galerie Maeght Parijs, 1972 Vouw in midden zoals gepubliceerd Catalogue raisonné Mourlot 858 afm 32 x 48cm
Joan MIRO (1893-1983)
Litografia Original II
Galerie Maeght Parijs, 1972
Vouw in midden zoals gepubliceerd
Catalogue raisonné Mourlot 858
afm 32 x 48cm
Schatting:
N° 319