Catalogus: 01 juli 2019 [1]

Rudi PILLEN (1931-2014)   olie op doek Dreef   afm 55 x 70 cm
Rudi PILLEN (1931-2014)
olie op doek Dreef
afm 55 x 70 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 348
Jos Nic DE VUYST (1896-1946)   houtskooltekening Stadszicht   afm 83 x 127 cm
Jos Nic DE VUYST (1896-1946)
houtskooltekening Stadszicht
afm 83 x 127 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 349
Georges BRAQUE (1882-1963)   lithografie Feuilles couleur lumière 1953   afm 185 x 30 cm   niet getekend
Georges BRAQUE (1882-1963)
lithografie Feuilles couleur lumière 1953
afm 185 x 30 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 350
Piet Zonneveld    aquarel Duinen   afm 34 x 84 cm
Piet Zonneveld
aquarel Duinen
afm 34 x 84 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 351
Geo LANGIE (1906-1982)   potloodtekening Veerleplein Gent   afm 34 x 50 cm
Geo LANGIE (1906-1982)
potloodtekening Veerleplein Gent
afm 34 x 50 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 352
aquarel Italiaans zicht   gemonogrameerd   afm 36 x 50 cm
aquarel Italiaans zicht
gemonogrameerd
afm 36 x 50 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 353
Chinese kom   H 13 dia 37 cm
Chinese kom
H 13 dia 37 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 354
Lot Imari (Chinees en Japans)
Lot Imari (Chinees en Japans)
Schatting:
0 – 100 €
N° 355
schets in houtskool opgehoogd Dame   stijl Floris Jespers   afm 17.5 x 27 cm
schets in houtskool opgehoogd Dame
stijl Floris Jespers
afm 17.5 x 27 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 356
Emile BULCKE (1875-1963) toegeschreven   Olie op paneel Damesportret   afm 13 x 18 cm
Emile BULCKE (1875-1963) toegeschreven
Olie op paneel Damesportret
afm 13 x 18 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 357
Geo LANGIE (1906-1982)   lot etsen De Rustige Tijd, Conventen en De Hel
Geo LANGIE (1906-1982)
lot etsen De Rustige Tijd, Conventen en De Hel
Schatting:
0 – 100 €
N° 358
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)   olie op doek (2) Kerkinterieur   afm 40 x 50 en 55 x 70 cm
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)
olie op doek (2) Kerkinterieur
afm 40 x 50 en 55 x 70 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 359
Olie op doek Op het veld   expressionistisch werk naar Hubert Malfait   afm 60 x 40 cm
Olie op doek Op het veld
expressionistisch werk naar Hubert Malfait
afm 60 x 40 cm
Schatting:
0 – 100 €
Antiek deurpaneeltje China   afm 20 x 32 cm ingekaderd
Antiek deurpaneeltje China
afm 20 x 32 cm ingekaderd
Schatting:
0 – 100 €
N° 361
Art Deco limonadeset in keramiek
Schatting:
0 – 100 €
N° 362
Vincent ROUX (1928-1991)   litho La belle au chapeau   n° 3/100 getekend 60 x 75 cm
Vincent ROUX (1928-1991)
litho La belle au chapeau
n° 3/100 getekend 60 x 75 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 363
Argent des pauvres vaas   H 40 cm
Argent des pauvres vaas
H 40 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 364
Oud Indische vrouwenfiguur   hout met polychromie   H 97 cm
Oud Indische vrouwenfiguur
hout met polychromie
H 97 cm
Schatting:
0 – 100 €
grote biscuit Mythologische figuur   H 50 cm
grote biscuit Mythologische figuur
H 50 cm
Schatting:
0 – 100 €
wassen Madonna met zilveren kroon   onder stolp H 42 cm
wassen Madonna met zilveren kroon
onder stolp H 42 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 367
Jan VAN DIEMEN (1954)   litho Tennisspeler   getekend en n°58/60   afm 40 x 54 cm
Jan VAN DIEMEN (1954)
litho Tennisspeler
getekend en n°58/60
afm 40 x 54 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 368
Lot 4 litho's Abstract   gesigneerd en genummerd
Lot 4 litho’s Abstract
gesigneerd en genummerd
Schatting:
0 – 100 €
N° 369
Camiel D'HAVE (1926-1980)   ets getekend en n° 11/30   afm 22 x 17 cm
Camiel D’HAVE (1926-1980)
ets getekend en n° 11/30
afm 22 x 17 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 370
lot LP’s in hoofdzaak Franse Chanson
Schatting:
0 – 100 €
N° 371
Geo De Smet    allegorisch werk Kemels 1939   getekend verso   olie op doek 50 x 63 cm
Geo De Smet
allegorisch werk Kemels 1939
getekend verso
olie op doek 50 x 63 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 372
Lot Jersey kannetjes (8)
Lot Jersey kannetjes (8)
Schatting:
0 – 100 €
N° 373
Afrikaanse pijp met koperbeslag   H 55 cm
Afrikaanse pijp met koperbeslag
H 55 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 374
lot van totaal 11 gravures Gustave Doré (9)   en Seitz (2)   late uitgaves
lot van totaal 11 gravures Gustave Doré (9)
en Seitz (2)
late uitgaves
Schatting:
0 – 100 €
N° 375
Vlaams aardewerk
Vlaams aardewerk
Schatting:
0 – 100 €
N° 376
Russische icoon
Russische icoon
Schatting:
0 – 100 €
N° 377
Lot singles ca 150
Lot singles ca 150
Schatting:
0 – 100 €
N° 378
Hakmes bodemvondst uit Ertvelde
Schatting:
0 – 100 €
N° 379
Koppel Staffordshire honden   H 24 cm gemerkt
Koppel Staffordshire honden
H 24 cm gemerkt
Schatting:
0 – 100 €
N° 380
Voedselbox China eerste helft 20e eeuw
Schatting:
0 – 100 €
N° 381
Olieverf op paneel portret van een broeder   afm 15 x 20 cm   onleesbaar getekend en gedateerd 1929
Olieverf op paneel portret van een broeder
afm 15 x 20 cm
onleesbaar getekend en gedateerd 1929
Schatting:
0 – 100 €
Antiek geweven doek zicht op de torens van Gent   afm 50 x 50 cm
Antiek geweven doek zicht op de torens van Gent
afm 50 x 50 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 383
Jean-Michel FOLON (1934-2005)   litho Tête vide   getekend en n° 82/200   afm 52 x 69 cm
Jean-Michel FOLON (1934-2005)
litho Tête vide
getekend en n° 82/200
afm 52 x 69 cm
Schatting:
0 – 100 €
R Robaeys    olie op karton Kade in Gent   afm 50 x 70 cm
R Robaeys
olie op karton Kade in Gent
afm 50 x 70 cm
Schatting:
0 – 100 €
Hunt copie naar Edgar HUNT (1876-1953)   eenden in de poel olie op paneel   getekend en gedateerd 71   etiket Biggs Sons London   afm 24 x 20 cm
Hunt copie naar Edgar HUNT (1876-1953)
eenden in de poel olie op paneel
getekend en gedateerd 71
etiket Biggs Sons London
afm 24 x 20 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 386
Geo LANGIE (1906-1982)   Lot etsen de pisserkens en de Mammelokker
Geo LANGIE (1906-1982)
Lot etsen de pisserkens en de Mammelokker
Schatting:
0 – 100 €
N° 387
2 Thonetstoelen 30 - 40met hoge rug
2 Thonetstoelen 30 – 40met hoge rug
Schatting:
0 – 100 €
N° 388
Koppel gietijzeren tuinvazen H 50   + klein tuinvaasje gietijzer H 22 cm
Koppel gietijzeren tuinvazen H 50
+ klein tuinvaasje gietijzer H 22 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 389