Catalogus: 01 juli 2019 [4]

4 beschilderde roeispanen als sierelementen uit de Flamantcollectie
4 beschilderde roeispanen
als sierelementen
uit de Flamantcollectie
Schatting:
0 – 100 €
N° 474
Olie op paneel 19e eeuw Landschap met kreek afm 33 x 46 cm
Olie op paneel 19e eeuw
Landschap met kreek
afm 33 x 46 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 475
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Brugge afm 57 x 68 cm niet getekend museumuitgave)
ets Brugge afm 57 x 68 cm
niet getekend museumuitgave)
Schatting:
0 – 100 €
N° 476
Taxidermie baby alligator L 40 cm
Taxidermie
baby alligator L 40 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 477
Jan DE COCK (1976) pastel Doodshoofd met bloemen gesigneerd afm 62 x 44 cm
Jan DE COCK (1976)
pastel Doodshoofd met bloemen
gesigneerd afm 62 x 44 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 478
Jacob VAN LIEMBURG (1967) fotocopie op doek The Last Supper afm 80 x 120 cm
Jacob VAN LIEMBURG (1967)
fotocopie op doek The Last Supper
afm 80 x 120 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 479
Henderson JP olie op doek Erotische fantasie getekend en gedateerd 67 verso afm 100x 100 cm
Henderson JP
olie op doek Erotische fantasie
getekend en gedateerd 67 verso
afm 80 x 90 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 480
Henderson JP olie op doek Erotische fantasie getekend en gedateerd 67 verso afm 80 x 90 cm
Henderson JP
afm 100 x 100 cm

Schatting:
0 – 100 €
N° 481
Ernst DOLCINI (1888-1963) aquarel Zeilboten getekend afm 53 x 83 cm
Ernst DOLCINI (1888-1963)
aquarel Zeilboten
afm 53 x 83 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 482
PLAYBOY Entertainment for men TASCHEN Hugh Hefner's Playboy 1926-1979 Koffer met 6 volumes 2013
PLAYBOY Entertainment for men
TASCHEN Hugh Hefner’s Playboy 1926-1979

Koffer met 6 volumes 2013
Schatting:
0 – 100 €
N° 483
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (2) aquarellen Brussel
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (2) aquarellen Brussel
Schatting:
0 – 100 €
N° 484
Charles Ernest SMETS (1909-?) olie op doek Gitanos Albatera afm 80 x 100 cm getekend
Charles Ernest SMETS (1909-?)
olie op doek Gitanos Albatera
afm 80 x 100 cm getekend
Schatting:
0 – 100 €
N° 485
Koppel clubzetels velours grijs
Schatting:
0 – 100 €
N° 486
Koppel clubzetels stof beige
Koppel clubzetels stof beige
Schatting:
0 – 100 €
N° 487
Koppel clubzetels stof bruin
Koppel clubzetels stof bruin
Schatting:
0 – 100 €
N° 488
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960) houtskooltekening Gent getekend en gedateerd 1940
Julien VAN DE VEEGAETE (1886-1960)
houtskooltekening Gent
getekend en gedateerd 1940
Schatting:
0 – 100 €
N° 489
Ferdinand Jean LUIGINI (1870-1943) ets Malines 1928 afm 46 x 56 cm
Ferdinand Jean LUIGINI (1870-1943)
ets Malines 1928
afm 46 x 56 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 490
Lot van een antieke moule voor kadermaker een meestermeubeltje en 2 houten kandelaars
Lot van een antieke moule voor kadermaker
een meestermeubeltje
en 2 houten kandelaars
Schatting:
0 – 100 €
N° 491
Lot uit de Flamantcollectie lampadaire 2 kandelaars en een bowl
Lot uit de Flamantcollectie lampadaire
2 kandelaars en een bowl
Schatting:
0 – 100 €
N° 492
Lot oude gravures en 2 tekeningen 18e en 19e eeuw
Lot oude gravures en 2 tekeningen
18e en 19e eeuw
Schatting:
0 – 100 €
N° 493
lot Militaria
lot Militaria
Schatting:
0 – 100 €
N° 494
lot Aziatica
lot Aziatica
Schatting:
0 – 100 €
N° 495
Lot met gipsen hand, sixties lampje en medailles
Lot met gipsen hand, sixties lampje
en medailles
Schatting:
0 – 100 €
N° 496
lot Chinees en Japans keramiek
Schatting:
0 – 100 €
N° 497
Lot antiek aardewerk oa bord van Gallé
Schatting:
0 – 100 €
N° 498
Lot 3 kruiken en een antieke koperen schotel
Schatting:
0 – 100 €
N° 499
J De Coster Zeebrugge aquarel 1946 en Claeys zicht op Antwerpen aquarel
J De Coster Zeebrugge aquarel 1946
en Claeys zicht op Antwerpen aquarel
Schatting:
0 – 100 €
N° 500
Georges GEIRNAERT (1874-1955) lot potloodtekeningen (12) + litho
Georges GEIRNAERT (1874-1955)
lot potloodtekeningen (12) + litho
Schatting:
0 – 100 €
N° 501
Georges GEIRNAERT (1874-1955) lot potloodtekeningen (10)
Georges GEIRNAERT (1874-1955)
lot potloodtekeningen (10)
Schatting:
0 – 100 €
N° 502
Victor SERVRANCKX (1897-1965) houtskooltekening Afrikaanse dame afm 45 x 55 cm
Victor SERVRANCKX (1897-1965)
houtskooltekening Afrikaanse dame
afm 45 x 55 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 503
Barovier & Toso Murano ca 1960 diam 10 cm
Barovier & Toso Murano
ca 1960 diam 10 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 504
Antieke bureaulamp in werkende staat
Schatting:
0 – 100 €
N° 505
Antiek geweven Chinees doek waterschade afm 62 x 60 cm
Antiek geweven Chinees doek
waterschade afm 62 x 60 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 506
Alfred OST (1884-1945) attrb. oostindische inkt Paardekop afm 12 x 16 cm
Alfred OST (1884-1945) attrb.
oostindische inkt Paardekop
afm 12 x 16 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 507
19e eeuws geanimeerd landschap olie op doek onleesbaar gesigneerd afm 36 x 26 cm
19e eeuws geanimeerd landschap
olie op doek onleesbaar gesigneerd
afm 36 x 26 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 508
2 Unikat vazen In glaspasta H 24, 5 en 31 cm
2 Unikat vazen In glaspasta
H 24, 5 en 31 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 509
2 striptekeningen in inkt met de hand ingekleurd E Tanghe 1978 afm 30 x 40 cm
2 striptekeningen in inkt met de hand ingekleurd
E Tanghe 1978
afm 30 x 40 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 510
2 houten plaquettes met inlegwerk H 60 cm
2 houten plaquettes met inlegwerk
H 60 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 511
2 Art Deco piccolo’s als likeurflesjes H 24 cm
2 Art Deco piccolo’s als likeurflesjes
H 24 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 512
Telefunken muziekmeubel
Telefunken muziekmeubel
Schatting:
0 – 100 €
N° 513
onleesbaar getekend olie op doek 1988 afm 28 x 45 cm
onleesbaar getekend olie op doek 1988
afm 28 x 45 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 514
Staffordshire beeldje Roodkapje H 20 cm
Staffordshire beeldje Roodkapje
H 20 cm
Schatting:
0 – 100 €
N° 515