Catalogus: 2 juni 2019 [2]

MARGRIT (1943) brons Zittend meisje met vogelkooi H 48 cm getekend
MARGRIT (1943)
brons Zittend meisje met vogelkooi
H 48 cm getekend
Schatting:
Pieter FLORIZOONE (1937 - 2015) brons Dansende meisjes H 47 cm getekend
Pieter FLORIZOONE (1937 – 2015)
brons Dansende meisjes
H 47 cm getekend
Schatting:
N° 361
Pieter FLORIZOONE (1937 - 2015) brons Levensbooms H 20 cm getekend
brons Levensboom
H 20 cm getekend
Schatting:
N° 362
19e eeuwse sigarenmolen met muziekdoos H 29 cm
19e eeuwse sigarenmolen met muziekdoos
H 29 cm
Schatting:
N° 363
19e eeuws Damesportret getekend G Vandooren gedateerd 1853 afm 60 x 77 cm
19e eeuws Damesportret
getekend G Vandooren gedateerd 1853
afm 60 x 77 cm
Schatting:
N° 364
Thangka afm 35 x 69 cm
Thangka
afm 35 x 69 cm
Schatting:
Thangka afm 57 x 81 cm
Thangka
afm 57 x 81 cm
Schatting:
Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek Dorpzicht afm 70 x 120 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek Dorpzicht
afm 70 x 120 cm getekend
Schatting:
N° 367
Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek Lanschap afm 80 x 100 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek Lanschap
afm 80 x 100 cm getekend
Schatting:
N° 368
Charles Ernest SMETS (1909-?) olie op doek Gitanos Albatera afm 80 x 100 cm getekend
Charles Ernest SMETS (1909-?)
olie op doek Gitanos Albatera
afm 80 x 100 cm getekend
Schatting:
N° 369
Walter TEUNINK (1941) olie op doek Landschap afm 80 x 100 cm getekend
Walter TEUNINK (1941)
afm 80 x 100 cm getekend
Schatting:
N° 370
Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek profeet Jeremias afm 80 x 120 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek profeet Jeremias
afm 80 x 120 cm getekend
Schatting:
N° 371
Jose VAN GUCHT (1913-1980) olie op doek profeet Daniël afm 80 x 120 cm getekend
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
olie op doek profeet Daniël
afm 80 x 120 cm getekend
Schatting:
N° 372
Pieter FLORIZOONE (1937 - 2015) brons Dansende meisjes met springtouw H 78 cm getekend
brons Dansende meisjes met springtouw
H 78 cm getekend
Schatting:
N° 373
MARGRIT (1943) brons Zittend meisje H 20 cm getekend
Gunther Roelkens
brons Zittend meisje
H 20 cm getekend
Schatting:
N° 374
MARGRIT (1943) brons Touwtrekken B 70 H 36 cm getekend
MARGRIT (1943)
brons Touwtrekken
B 70 H 36 cm getekend
Schatting:
N° 375
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (3) aquarellen/pentekening Veurne afm 48 x 70, 44 x 64 en 64 x 48 cm
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (3) aquarellen/pentekening Veurne
afm 48 x 70, 44 x 64 en 64 x 48 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 376
Jose VAN GUCHT (1913-1980) Lot (3) aquarem/pentekening/litho EA
Jose VAN GUCHT (1913-1980)
Lot (3) aquarel/pentekening/litho EA
Schatting:
N° 377
Boeddha brons
Boeddha brons
Schatting:
N° 378
Chinese monochrome vaas H 54 cm
Chinese monochrome vaas
H 54 cm
Schatting:
N° 379
Chinese maanfles H 64 cm
Chinese maanfles
H 64 cm
Schatting:
N° 380
2 Chinese vazen H 42 cm
2 Chinese vazen
H 42 cm
Schatting:
N° 381
Lot Chinese erotische prenten (3) afm 28 x 48 cm
Lot Chinese erotische prenten (3)
afm 28 x 48 cm
Schatting:
Lot Chinese erotische prenten (4) afm 30 x 24 cm
Lot Chinese erotische prenten (4)
afm 30 x 24 cm
Schatting:
N° 383
Chinese spiegel L 23 cm
Chinese spiegel
L 23 cm
Schatting:
Wooden Guanyin statue barst H 53 cm
Wooden Guanyin statue
barst H 53 cm
Schatting:
Lot Delftse borden dia 22 cm
Lot Delftse borden
dia 22 cm
Schatting:
N° 386
19e eeuws olie op paneel Damesportret gemonogrameerd FM afm 14 x 18 cm
19e eeuws olie op paneel Damesportret
gemonogrameerd FM
afm 14 x 18 cm
Schatting:
N° 387
19e eeuws olie op paneel Damesportret afm 30 x 38 cm
afm 30 x 38 cm
Schatting:
N° 388
Jakob SMITS (1855/56-1928) ets Zonder titel afm 18 x 15 cm
ets Zonder titel
afm 18 x 15 cm
Schatting:
N° 389
Paardenzadel
Paardenzadel
Schatting:
N° 390
Lot albums oa foto's, postkaarten, prentjes Jacques
Lot albums
oa foto’s, postkaarten, prentjes Jacques
Schatting:
N° 391
Anto CARTE (1886-1954) lithografie Maternité afm 37 x 54 cm
Anto CARTE (1886-1954)
lithografie Maternité
afm 37 x 54 cm
Schatting:
N° 392
Fred BERVOETS (1942) olie op doek Polderlandschap vroeg werk afm 45 x 38 cm
Fred BERVOETS (1942)
olie op doek Polderlandschap
vroeg werk afm 45 x 38 cm
Schatting:
N° 393
Edwin GANZ (1871-1957) olie op doek Landschap afm 42 x 61 cm
Edwin GANZ (1871-1957)
afm 42 x 61 cm
Schatting:
N° 394
Jef DE PAUW (1888-1930) olie op doek Stilleven afm 48 x 59 cm
Jef DE PAUW (1888-1930)
olie op doek Stilleven
afm 48 x 59 cm
Schatting:
N° 395
Edmond VAN DOOREN (1896-1965) tekening Hoofd man afm 38 x 48 cm
Edmond VAN DOOREN (1896-1965)
tekening Hoofd man
afm 38 x 48 cm
Schatting:
N° 396
Edmond VAN DOOREN (1896-1965) tekening Hoofd man afm 34 x 42 cm
Edmond VAN DOOREN (1896-1965)
tekening Hoofd man
afm 34 x 42 cm
Schatting:
N° 397
Oscar JESPERS (1887-1970) Pentekening/aquarel Naakt afm 43 x 36 cm
Oscar JESPERS (1887-1970)
Pentekening/aquarel Naakt
afm 43 x 36 cm
Schatting:
N° 398
Martin BOLLÉ (1912-1968) olie op paneel Clown 1963 afm 26 x 40 cm getekend
Martin BOLLÉ (1912-1968)
olie op paneel Clown 1963
afm 26 x 40 cm getekend
Schatting:
N° 399