Catalogus: 2 juni 2019 [3]

Kai NIELSEN (1882-1924) Faun met bachus keramiek gemerkt H 22 cm
Kai NIELSEN (1882-1924)
Faun met bachus keramiek gemerkt
H 22 cm
Schatting:
240 – 300 €
N° 400
Lot mangaan tegels (22) kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (22)
kleine beschadigingen (zie foto)
Schatting:
N° 401
Lot mangaan tegels (21) kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (21)
Schatting:
N° 402
Lot mangaan tegels (21 stuks) kleine beschadigingen (zie foto)
Lot mangaan tegels (21 stuks)
Schatting:
N° 403
Paul DELVAUX (1897-1994) ets CAILLOU ET STYLET uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE EN RUINE A LA DEESSE VANADE genummerd 4/30 en getekend in potlood afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Paul DELVAUX (1897-1994)
ets CAILLOU ET STYLET
uit de reeks CONSTRUCTION D’UN TEMPLE
EN RUINE A LA DEESSE VANADE
genummerd 4/30 en getekend in potlood
afm blad 40.7 x 52.7 en image 31.2 x 43.8 cm
opgenomen in oeuvrecatalogus Mira Jacob
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 404
Albert VAN DYCK (1902-1951) olie op doek Portret van Gusta monogram aangekocht bij zuster van de kunstenaar afm 36 x 44 cm
Albert VAN DYCK (1902-1951)
olie op doek Portret van Gusta
monogram aangekocht bij
zuster van de kunstenaar
afm 36 x 44 cm
Schatting:
N° 405
Zilveren kandelaar Ag 800 H 24.5 cm
Zilveren kandelaar Ag 800
H 24.5 cm
Schatting:
N° 406
Zilveren toiletset Ag 800
Zilveren toiletset Ag 800
Schatting:
N° 407
Zilveren peper- en zoutvat met coupjes in blauw glas H 12.5 cm
Zilveren peper- en zoutvat
met coupjes in blauw glas
H 12.5 cm
Schatting:
N° 408
Lot 2 beelden Heilige Antonius met het varken houtsnijwerk en gips H 43 en 29 cm
Lot 2 beelden Heilige Antonius met het varken
houtsnijwerk en gips
H 43 en 29 cm
Schatting:
N° 409
Viool door Paul Beuscher Paris
Schatting:
N° 410
Engelse zilveren suikerpot B 21 H 14 cm
Engelse zilveren suikerpot
B 21 H 14 cm
Schatting:
N° 411
Massief zilveren olie- en azijnvat H 24 cm
Massief zilveren olie- en azijnvat
H 24 cm
Schatting:
N° 412
Hanger kannunik Triest laat 18e eeuw zilver
Hanger kannunik Triest
laat 18e eeuw zilver
Schatting:
N° 413
Godslamp dia 37 cm
Godslamp
dia 37 cm
Schatting:
N° 414
Verzilverde bekers en schaal deels vermeille
Verzilverde bekers en schaal
deels vermeille
Schatting:
N° 415
André POTTEAU (1909-1953) Buste meisje hout H 29 cm
André POTTEAU (1909-1953)
Buste meisje hout H 29 cm
Schatting:
N° 416
Gustave DE SMET (1877-1943) tekening Zittend meisje natatenschap Tony Herbert afm 40 x 57 cm
Gustave DE SMET (1877-1943)
tekening Zittend meisje
natatenschap Tony Herbert
afm 40 x 57 cm
Schatting:
N° 417
Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979) olie op paneel Landschap afm 46 x 38.5 cm
Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979)
olie op paneel Landschap
afm 46 x 38.5 cm
Schatting:
N° 418
Olie op doek Koloniaal getekend H Backvis en gedateerd 1927 afm 62 x 94 cm
Olie op doek Koloniaal
getekend H Backvis en gedateerd 1927
afm 62 x 94 cm
Schatting:
N° 419
Robert AERENS (1883-1969) olie op doek Landarbeid afm 35 x 29 cm
Robert AERENS (1883-1969)
olie op doek Landarbeid
afm 35 x 29 cm
Schatting:
N° 420
Frans MASEREEL (1889-1972) pentekening/aquarel Moscow 1935 getekend en gedateerd afm 30 x 42 cm
pentekening/aquarel Moscow 1935
getekend en gedateerd
afm 30 x 42 cm
Schatting:
N° 421
Lot van 3 soliflore vaasjes zilver H 13 en 18 cm
Lot van 3 soliflore vaasjes zilver
H 13 en 18 cm
Schatting:
N° 422
19e eeuws Engels theekannetje met chinees decor H 7.5 B 14 cm
19e eeuws Engels theekannetje
met chinees decor
H 7.5 B 14 cm
Schatting:
N° 423
Paul DELVAUX (1897-1994) Naakt tekening 1920-'30 stempel Carnet n°4 pag 2 afm 17 x 26 cm
Paul DELVAUX (1897-1994)
Naakt tekening 1920-’30
stempel Carnet n°4 pag 2
afm 17 x 26 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 424
Bevete Coca-Cola Ghiacciata coca cola wagen met 11 bakken en 250 flesjes jaren '50 B 39 H 16 cm
Bevete Coca-Cola Ghiacciata
coca cola wagen met 11 bakken en
250 flesjes jaren ’50
B 39 H 16 cm
Schatting:
N° 425
Kraan Jones Crane KL 44 Tri-ang Engels, H 40 cm
Kraan Jones Crane KL 44 Tri-ang
Engels, H 40 cm
Schatting:
N° 426
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879) brons (nagieting) Paard H 28 B 35 cm
Pierre-Jules MÈNE (1810-1879)
brons (nagieting) Paard
H 28 B 35 cm
Schatting:
N° 427
Jan Frans BOEVER DE (1872-1949) triptiek Olie op karton afm 18 x 22 en 37 x 20 cm
Jan Frans BOEVER DE (1872-1949)
triptiek Olie op karton
etiket op achterzijde
afm 18 x 22 en 37 x 20 cm
Schatting:
2000 – 2500 €
N° 428
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) tekening in oost indische inkt Compositie afm 17 x 27 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
tekening in oost indische inkt Compositie
afm 17 x 27 cm
Schatting:
N° 429
Munten Engels pond verschillende jaargangen
Munten Engels pond
verschillende jaargangen
Schatting:
N° 430
lot (3) ammonieten
lot (3) ammonieten
Schatting:
N° 431
Patrijspoort dia 42 cm
Patrijspoort dia 42 cm
Schatting:
N° 432
Dolk Midden Oosten schede met zilver en koper L 40 cm
Dolk Midden Oosten
schede met zilver en koper
L 40 cm
Schatting:
N° 433
Lot varia Zaagtand, voodoo voorwerpen tambourijn
Zaagtand, voodoo voorwerpen
tambourijn
Schatting:
N° 434
Keith HARING (1958-1990) Inflatable baby 1985
Keith HARING (1958-1990)
Inflatable baby 1985
Schatting:
N° 435
Keith HARING (1958-1990)
Inflatable baby 1985
Schatting:
N° 436
Kamelenzadel L 138 cm
Kamelenzadel L 138 cm
Schatting:
N° 437
Anton HEIJBOER (1924-2005) ets Twee knielende figuren in een cirkel 1985 afm 30 x 18 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Twee knielende figuren in een cirkel 1985
afm 30 x 18 cm
Schatting:
N° 438
Anton HEIJBOER (1924-2005) ets Cirkels 1985 afm 24 x 22 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Cirkels 1985
afm 24 x 22 cm
Schatting:
N° 439