Catalogus: 2 juni 2019 [4]

Anton HEIJBOER (1924-2005)   ets Figuur in cirkel 1986   afm 18 x 17 cm
Anton HEIJBOER (1924-2005)
ets Figuur in cirkel 1986
afm 18 x 17 cm
Schatting:
N° 440
Pjeroo ROOBJEE (1945)   tekening Zonder titel 68-78   afm 26 x 33 cm
Pjeroo ROOBJEE (1945)
tekening Zonder titel 68-78
afm 26 x 33 cm
Schatting:
N° 441
Pjeroo ROOBJEE (1945)   tekening Portret van zijn vader   afm 26 x 34 cm   getekend
Pjeroo ROOBJEE (1945)
tekening Portret van zijn vader
afm 26 x 34 cm
Schatting:
N° 442
Joe VAN ROSSEM (1940)   gemengde techniek Yellow Liquid 1973   afm 24 x 18 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek Yellow Liquid 1973
afm 24 x 18 cm gesigneerd
Schatting:
N° 443
Joe VAN ROSSEM (1940)   gemengde techniek Zonder titel   afm 20 x 20 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek Zonder titel
afm 20 x 20 cm gesigneerd
Schatting:
N° 444
Joe VAN ROSSEM (1940)   gemengde techniek De duivelse stal 1973   afm 27 x 19 cm gesigneerd
Joe VAN ROSSEM (1940)
gemengde techniek De duivelse stal 1973
afm 27 x 19 cm gesigneerd
Schatting:
N° 445
Edgar DEGAS (1834-1917) after   La fête de la patronne   Pochoir (after the original monotype)   limited edition of 1000   and published in Paris in 1948   Marais paper by Ateliers Dreux-Barry
Edgar DEGAS (1834-1917) after
La fête de la patronne
Pochoir (after the original monotype)
limited edition of 1000
and published in Paris in 1948
Marais paper by Ateliers Dreux-Barry
Schatting:
N° 446
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)   2 etsen Vrouw met spiegel   afm 19 x 28 cm   getekend in de plaat en één in potlood   verzameling Aug.Taevernier
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
2 etsen Vrouw met spiegel
afm 19 x 28 cm
getekend in de plaat en één in potlood
verzameling Aug.Taevernier
Schatting:
N° 447
Roger SOMVILLE (1923-2014)   inkttekening Figuren   getekend en gedateerd 1965   afm 54 x 72 cm   verzameling Aug. Taevernier
Roger SOMVILLE (1923-2014)
inkttekening Figuren
getekend en gedateerd 1965
afm 54 x 72 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 448
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)   ets De tram   getekend plaat en potlood   verzameling Aug. Taevernier   afm 20 x 16 cm
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
ets De tram
getekend plaat en potlood
verzameling Aug. Taevernier
afm 20 x 16 cm
Schatting:
N° 449
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)   ets de Haring   afm 16 x 17 cm   verzameling Aug. Taevernier
Jean BRUSSELMANS (1884-1953)
ets de Haring
afm 16 x 17 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 450
Gustave DE SMET (1877-1943)   linosnede voor tijdschrift 'La Revue du Feu'   afm 21 x 23 cm   verzameling Aug. Taevernier
Gustave DE SMET (1877-1943)
linosnede voor tijdschrift ‘La Revue du Feu’
afm 21 x 23 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 451
Joseph VERDEGEM (1897-1957)   etsplaat   + etsplaat Jacques Moeschal (?)   verzameling Aug. Taevernier
etsplaat
+ etsplaat Jacques Moeschal (?)
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 452
James ENSOR (1860-1949)   ets Chaumières à Slyskens 1888   in potlood gesigneerd Japans papier   afm 7.5 x 11.5 cm   verzameling Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
ets Chaumières à Slyskens 1888
in potlood gesigneerd Japans papier
afm 7.5 x 11.5 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 453
James ENSOR (1860-1949)   ets Candelabre et vase 1888   in potlood gesigneerd Japans papier   afm 8 x 12 cm   verzameling Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
ets Candelabre et vase 1888
afm 8 x 12 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 454
Roger RAVEEL (1921-2013)   ets met reliëf n°2/60   afm 26 x 35 cm   verzameling Aug. Taevernier
Roger RAVEEL (1921-2013)
ets met reliëf n°2/60
afm 26 x 35 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 455
Roger RAVEEL (1921-2013)   lithe Affiche op de Leie 1971   afm 54 x 72, n°164/175   verzameling Aug. Taevernier
Roger RAVEEL (1921-2013)
lithe Affiche op de Leie 1971
afm 54 x 72, n°164/175
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 456
Roberto MATTA (1911-2002)   ets Essai   afm 37 x 28 cm   verzameling Aug. Taevernier
Roberto MATTA (1911-2002)
ets Essai
afm 37 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 457
Michel SEUPHOR (1901-1999)   litho Variaties n°187/200   afm 34 x 22 cm   verzameling Aug. Taevernier
Michel SEUPHOR (1901-1999)
litho Variaties n°187/200
afm 34 x 22 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 458
Lot grafiek   zeefdruk Yves De Smet n° 22/50   litho Renaat Ivens 1973   litho Yvan Theys '69 n°22/50   verzameling Aug. Taevernier
Lot grafiek
zeefdruk Yves De Smet n° 22/50
litho Renaat Ivens 1973
litho Yvan Theys ’69 n°22/50
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 459
James ENSOR (1860-1949)   oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
James ENSOR (1860-1949)
oeuvrecatalogus 1e druk 1973 Aug. Taevernier
Schatting:
N° 460
Paul VAN GYSEGHEM (1935)   gemengde techniek Compositie 1966   afm 66 x 79 cm   verzameling Aug. Taevernier
Paul VAN GYSEGHEM (1935)
gemengde techniek Compositie 1966
afm 66 x 79 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 461
Edward Coley BURNE-JONES (1833-1898)   ets Lezende dame   afm 15 x 25.5 cm   verzameling Aug. Taevernier
Edward Coley BURNE-JONES (1833-1898)
ets Lezende dame
afm 15 x 25.5 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 462
Salvador DALI (1904-1989)   ets droge naald Don Quichote n°56/145   afm 15 x 21 cm   verzameling Aug. Taevernier
Salvador DALI (1904-1989)
ets droge naald Don Quichote n°56/145
afm 15 x 21 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 463
CORNEILLE (1922-2010)   Litho Playa sauvage peupleé '68 n°12/30   afm 45 x 60 cm   verzameling Aug. taevernier
CORNEILLE (1922-2010)
Litho Playa sauvage peupleé ’68 n°12/30
afm 45 x 60 cm
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 464
Karel APPEL (1921-2006)   litho Compositie met 2 figuren   getekend en n° 100/200   afm 56 x 38 cm   verzameling Aug. Taevernier
Karel APPEL (1921-2006)
litho Compositie met 2 figuren
getekend en n° 100/200
afm 56 x 38 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 465
Karel APPEL (1921-2006)   litho épreuve d'artiste Compositie   getekend en gedateerd '60   afm 56 x 37 cm   verzameling Aug. Taevernier
Karel APPEL (1921-2006)
litho épreuve d’artiste Compositie
getekend en gedateerd ’60
afm 56 x 37 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 466
Ossip ZADKINE (1890-1967)   litho La conversation 1955   afm 60 x 42 cm   verzameling Aug. Taevernier
Ossip ZADKINE (1890-1967)
litho La conversation 1955
afm 60 x 42 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 467
Rowland LANGMAID (1897-1956)   ets London Westminster   + litho Gent Samuel Prout   verzameling Aug. taevernier
Rowland LANGMAID (1897-1956)
ets London Westminster
+ litho Gent Samuel Prout
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 468
Octave LANDUYT (1922)   Litho Compositie n°31/100   afm 26 x 34 cm   verzameling Aug. Taevernier
Octave LANDUYT (1922)
Litho Compositie n°31/100
afm 26 x 34 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 469
Lot affiches   oa diverse Ensor tentoonstellingen   verzameling Aug. Taevernier
Lot affiches
oa diverse Ensor tentoonstellingen
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 470
Lot grafiek en origineel werk   oa Erik Boone, René Carcan, Hans Rauch   verzameling Aug. Taevernier
Lot grafiek en origineel werk
oa Erik Boone, René Carcan, Hans Rauch
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 471
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008)   litho Compositie EA   afm 21 x 28 cm   verzameling Aug. Taevernier
Bengt LINDSTRÖM (1925-2008)
litho Compositie EA
afm 21 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 472
PANAMARENKO (1940)   litho 'Meganeudon II' 1973   afm 51 x 73 cm   verzameling Aug. Taevernier
PANAMARENKO (1940)
litho ‘Meganeudon II’ 1973
afm 51 x 73 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 473
Ossip ZADKINE (1890-1967)   ets Man op stoel EA   afm 21 x 28 cm   verzameling Aug. Taevernier
Ossip ZADKINE (1890-1967)
ets Man op stoel EA
afm 21 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 474
CORNEILLE (1922-2010)   litho La Tourterelle 1974   n° 12/100 afm 57 x 59 cm   verzameling Aug. taevernier
CORNEILLE (1922-2010)
litho La Tourterelle 1974
n° 12/100 afm 57 x 59 cm
verzameling Aug. taevernier
Schatting:
N° 475
Jean-Louis FORAIN (1852-1931)   tekening La Chanteuse de café Concert   getekend afm 20 x 28 cm   verzameling Aug. Taevernier
Jean-Louis FORAIN (1852-1931)
tekening La Chanteuse de café Concert
getekend afm 20 x 28 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 476
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)   ets Hoeve met figuur   getekend en genummerd III/IV   afm 18 x 13 cm   verzameling Aug. Taevernier
Dirk BAKSTEEN (1886-1971)
ets Hoeve met figuur
getekend en genummerd III/IV
afm 18 x 13 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 477
Pablo PICASSO (1881-1973)   affiche Galerie '65' Cannes 1966   afm 53 x 75 cm   verzameling Aug. Taevernier
Pablo PICASSO (1881-1973)
affiche Galerie ’65’ Cannes 1966
afm 53 x 75 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 478
Pablo PICASSO (1881-1973)   affiche Galerie '65' La Croisette 1960   afm 51 x 66 cm   verzameling Aug. Taevernier
Pablo PICASSO (1881-1973)
affiche Galerie ’65’ La Croisette 1960
afm 51 x 66 cm
verzameling Aug. Taevernier
Schatting:
N° 479