Catalogus: 2 juni 2019 [7]

Lot 4 Gentse bronzen wachters   H 29 cm
Lot 4 Gentse bronzen wachters
H 29 cm
Schatting:
N° 560
Zuid-Chinese kooien bokseroorlog   H 22 en 47 cm   schedel replica en acupunctuur pop kunststof H 50 cm
Zuid-Chinese kooien bokseroorlog
H 22 en 47 cm
schedel replica en acupunctuur pop kunststof H 50 cm
Schatting:
N° 561
Groot lot foto's oa China
Groot lot foto’s oa China
Schatting:
N° 562
2 Chinese Eggshell porseleinen kommen   dia 24 en 10 cm
2 Chinese Eggshell porseleinen kommen
dia 24 en 10 cm
Schatting:
N° 563
Lot cloisonné   H 8, 15.5 en dia 15.5 cm
Lot cloisonné
H 8, 15.5 en dia 15.5 cm
Schatting:
N° 564
Lot varia uit Amerikaans Theater    klok FBM Brussel   cocacola opener   plaquette meubilair Jens Risom design
Lot varia uit Amerikaans Theater
klok FBM Brussel
cocacola opener
plaquette meubilair Jens Risom design
Schatting:
N° 565
Frontalini accordeon   in koffer
Frontalini accordeon
in koffer
Schatting:
N° 566
Kylix vaasje    zwart wit schaaltje aardewerk   kindergraf KERAMEIKOS Athene    afm B 15 H 3 cm
Kylix vaasje
zwart wit schaaltje aardewerk
kindergraf KERAMEIKOS Athene
afm B 15 H 3 cm
Schatting:
N° 567
Lot grafvondsten
Lot grafvondsten
Schatting:
N° 568
Vroeg 19e eeuws pastel   adelijk meisje met wapenschild   ingekaderd achter glas   afm 70 x 92 cm
Vroeg 19e eeuws pastel
adelijk meisje met wapenschild
ingekaderd achter glas
afm 70 x 92 cm
Schatting:
N° 569
Nestor CAMBIER (1879-1957)   Salon rouge hôtel du Duc D'Ursel à Bruxelles   olie op paneel afm 36 x 44 cm
Nestor CAMBIER (1879-1957)
Salon rouge hôtel du Duc D’Ursel à Bruxelles
olie op paneel afm 36 x 44 cm
Schatting:
N° 570
Jozef CANTRÉ (1890-1957)   brons Au travail   H 35 cm
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
brons Au travail
H 35 cm
Schatting:
900 – 1100 €
N° 571
Armand HEINS (1856-1938)   aquarel Boszicht   afm 24 x 33 cm
Armand HEINS (1856-1938)
aquarel Boszicht
afm 24 x 33 cm
Schatting:
N° 572
Théodore GÉRARD (1829-1895)   tekening potlood De les   getekend afm 21 x 26 cm
Théodore GÉRARD (1829-1895)
tekening potlood De les
getekend afm 21 x 26 cm
Schatting:
N° 573
Antiek coupontafeltje   H 220 B 81 cm
Antiek coupontafeltje
H 220 B 81 cm
Schatting:
N° 574
Frans bureau in acajou   H 106 B 109 cm
Frans bureau in acajou
H 106 B 109 cm
Schatting:
N° 575
Polychroom staanlamp Afrikaanse fakkeldrager   H 176 cm
Polychroom staanlamp Afrikaanse fakkeldrager
H 176 cm
Schatting:
N° 576
Empire klok BECHOT    vuurverguld B 30 H 42 cm
Empire klok BECHOT
vuurverguld B 30 H 42 cm
Schatting:
N° 577
Paar wit marmeren cassoletten met bronsbeslag   H 43 cm
Paar wit marmeren cassoletten met bronsbeslag
H 43 cm
Schatting:
N° 578
Lot sjaaltjes HERMES en CELINE
Schatting:
N° 579
Lot Aziatisch brons   H 39, 22 en 20 cm
Lot Aziatisch brons
H 39, 22 en 20 cm
Schatting:
N° 580
Lot (2) Russische iconen   beschadigingen   afm 26 x 31 en 17 x 21 cm
Lot (2) Russische iconen
beschadigingen
afm 26 x 31 en 17 x 21 cm
Schatting:
N° 581
Georges DHEEDENE (1909-1973)   inkttekening Boerenhof en Vissers op de Leie   afm 23 x 33 en 22 x 25 cm
Georges DHEEDENE (1909-1973)
inkttekening Boerenhof en Vissers op de Leie
afm 23 x 33 en 22 x 25 cm
Schatting:
N° 582
Lot Aziatisch porselein   2 saké kommetjes, gemberpot   Chinese schaal dia 36 cm
Lot Aziatisch porselein
2 saké kommetjes, gemberpot
Chinese schaal dia 36 cm
Schatting:
N° 583
Arthur Willaert TREALLIW (1875-1942)   olie op doek Molen   afm 57 x 80 cm
Arthur Willaert TREALLIW (1875-1942)
olie op doek Molen
afm 57 x 80 cm
Schatting:
N° 584
Piet LIPPENS (1890-1981)   olie op doek Geanimeerd straatzicht   afm 50 x 60 cm
olie op doek Geanimeerd straatzicht
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 585
Jules DE BRUYCKER (1870-1945)   ets Rue de la grosse horloge Rouan   1e staat
ets Rue de la grosse horloge Rouan
1e staat
Schatting:
N° 586
Jules MERCKAERT (1872-1924)   aquarel Zennezicht 1910   afm 28 x 39 cm
Jules MERCKAERT (1872-1924)
aquarel Zennezicht 1910
afm 28 x 39 cm
Schatting:
N° 587
Koekjesplank met wapenschild Amsterdam    afm 31 x 68 cm
Koekjesplank met wapenschild Amsterdam
afm 31 x 68 cm
Schatting:
N° 588
Boulleklok 19e eeuw    medaille de bronze J. Marti & Cie   H 50 cm
Boulleklok 19e eeuw
medaille de bronze J. Marti & Cie
H 50 cm
Schatting:
N° 589
Indische danseressen houtsnijwerk   H 28 tot 36 cm
Indische danseressen houtsnijwerk
H 28 tot 36 cm
Schatting:
N° 590
Koppel bijzettafeltjes   met nacré en beschilderd met bloemen   afm 46 x 36 x 47 cm
Koppel bijzettafeltjes
met nacré en beschilderd met bloemen
afm 46 x 36 x 47 cm
Schatting:
N° 591
lot Chinese borden   dia 13.5 tot 25 cm
lot Chinese borden
dia 13.5 tot 25 cm
Schatting:
N° 592
2 mm mini geweertje   L 14 cm Germany
2 mm mini geweertje
L 14 cm Germany
Schatting:
N° 593
Lot (3) Afrikaanse beeldjes   H 9, 12 en 20 cm
Lot (3) Afrikaanse beeldjes
H 9, 12 en 20 cm
Schatting:
N° 594
19e eeuws olie op paneel   Road to Eclestone    afm 24 x 14 cm
19e eeuws olie op paneel
Road to Eclestone
afm 24 x 14 cm
Schatting:
N° 595
Marc CHAGALL (1887-1985)   litho getekend in de plaat   afm 14 x 20 cm
Marc CHAGALL (1887-1985)
litho getekend in de plaat
afm 14 x 20 cm
Schatting:
N° 596
Jean-François LUYPAERT (1893-1954)   olie op doek Havenzicht   afm 48 x 38 cm
Jean-François LUYPAERT (1893-1954)
olie op doek Havenzicht
afm 48 x 38 cm
Schatting:
N° 597
Jean-François LUYPAERT (1893-1954)   Kerkplein met fontein   afm 38 x 38 cm
Kerkplein met fontein
afm 38 x 38 cm
Schatting:
N° 598
Clara SARTEEL (1932-2002)   gouache winnend ontwerp affiche   Journal des Voyages Egypte    afm 23 x 29 cm
Clara SARTEEL (1932-2002)
gouache winnend ontwerp affiche
Journal des Voyages Egypte
afm 23 x 29 cm
Schatting:
N° 599