Catalogus: 3 juni 2019 [1]

Lot Areo- en thermometers
Lot Areo- en thermometers
Schatting:
120 – 180 €
N° 633
Weegschaal V. DURAND PARIS H 127 cm
Weegschaal V. DURAND PARIS
H 127 cm
Schatting:
N° 634
Wit stenen Madonna met resten polychromie H 68 cm verzameling Aug Taevernier
Wit stenen Madonna met resten polychromie
H 68 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 635
Film over expo James Ensor verzameling Aug Taevernier
Film over expo James Ensor
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 636
Albrecht DÜRER (1471-1528) lot (7) gravures gemonogrameerd in de plaat afm 7.5 x 11.5 en 20.5 x 29.5 cm verzameling Aug Taevernier
Albrecht DÜRER (1471-1528)
lot (7) gravures
gemonogrameerd in de plaat
afm 7.5 x 11.5 en 20.5 x 29.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 637
Lot (4) munten - hangers
Lot (4) munten – hangers
Schatting:
N° 638
Lot varia pillendoosje, macheteknoppen munten (hangers)
pillendoosje, macheteknoppen
munten (hangers)
Schatting:
N° 639
Tegeltableau bloemenruiker 18e eeuw
Schatting:
N° 640
Tegeltableau papegaai 18e eeuw
Schatting:
N° 641
Tegeltableau Schip
Tegeltableau Schip
Schatting:
N° 642
Lot 22 mangaantegeles 18e eeuw met bijbelse taferelen
Lot 22 mangaantegeles 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
240 – 280 €
N° 643
Lot 19 mangaantegels 18e eeuw met bijbelse taferelen
Lot 19 mangaantegels 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
N° 644
Lot 18 mangaantegels 18e eeuw met bijbelse taferelen
Lot 18 mangaantegels 18e eeuw
met bijbelse taferelen
Schatting:
N° 645
Gegraveerde walrustand (imitatie) Ship James Allen
Gegraveerde walrustand (imitatie)
Ship James Allen
Schatting:
N° 646
Kurt PEISER (1887-1962) lot (4) etsen getekend
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 647
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 648
Kurt PEISER (1887-1962)
lot (4) etsen getekend
Schatting:
N° 649
Victor SERVRANCKX (1897-1965) tekening Composite 1954 afm 26 x 35 cm
Victor SERVRANCKX (1897-1965)
tekening Composite 1954
afm 26 x 35 cm
Schatting:
N° 650
Hubert MINNEBO (1940) etsplaat afm 15 x 20 cm
Hubert MINNEBO (1940)
etsplaat
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 651
Jef DE PAUW (1888-1930) aquarel De aardappelschilster afm 39 x 36 cm
Jef DE PAUW (1888-1930)
aquarel De aardappelschilster
afm 39 x 36 cm
Schatting:
N° 652
Philibert COCKX (1879-1949) potlood/aquarel Landschap afm 28.5 x 17.5 cm
Philibert COCKX (1879-1949)
potlood/aquarel Landschap
afm 28.5 x 17.5 cm
Schatting:
N° 653
Erik Vilhelm LE MOINE (1780-1859) toegeschreven miniatuur olie op koper Jongeman afm 9 x 13 cm beschadigingen
Erik Vilhelm LE MOINE (1780-1859) toegeschreven
miniatuur olie op koper Jongeman
afm 9 x 13 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 654
Lot 17e en 18e eeuwse boeken
Lot 17e en 18e eeuwse boeken
Schatting:
N° 655
Indisch houten deurslot met Ganasha tafereel afm 30 x 26 cm
Indisch houten deurslot
met Ganasha tafereel
afm 30 x 26 cm
Schatting:
N° 656
Auguste BROUET (1872-1941) lot etsen
Auguste BROUET (1872-1941)
lot etsen
Schatting:
N° 657
Antoni CLAVÉ (1913-2005) lot (7) litho's afm 20 x 25 en 24 x 34 cm verzameling Aug Taevernier
Antoni CLAVÉ (1913-2005)
lot (7) litho’s
afm 20 x 25 en 24 x 34 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 658
TOGO fetisch beeldje MOBA H 50 cm
TOGO fetisch beeldje MOBA
H 50 cm
Schatting:
N° 659
aanzet tot paalfetischen beeldjes Ewe of Adan in Ghana of Togo H 25 en 26 cm
aanzet tot paalfetischen beeldjes
Ewe of Adan in Ghana of Togo
H 25 en 26 cm
Schatting:
N° 660
Jaguarpels L 150 cm
Jaguarpels L 150 cm
Schatting:
N° 661
Vossenpels L 150 cm
Vossenpels L 150 cm
Schatting:
N° 662
Boekensteunen bronzen bokken op marmer H 15 cm
Boekensteunen bronzen bokken op marmer
getekend Mène
H 15 cm
Schatting:
N° 663
Chinese KANTON schotels 19e eeuw 26.5 x 20 tot 33 x 25 cm
Chinese KANTON schotels 19e eeuw
26.5 x 20 tot 33 x 25 cm
Schatting:
N° 664
12 Chinese KANTON borden dia 24 cm 2 met schilfers
12 Chinese KANTON borden
dia 24 cm
2 met schilfers
Schatting:
N° 665