Catalogus: 3 juni 2019 [2]

Chinese KANTON schotels 19e eeuw 37.5 x 31 en 36 x 29 cm kleine beschadigingen
Chinese KANTON schotels 19e eeuw
37.5 x 31 en 36 x 29 cm
kleine beschadigingen
Schatting:
N° 666
Chinees Kanton 19e eeuw 5 stuks B 18 tot 20.5 cm, H 12 cm
Chinees Kanton 19e eeuw
5 stuks B 18 tot 20.5 cm, H 12 cm
Schatting:
N° 667
Chinees Kanton soepterrine 19e eeuw H 28 B 36 cm stuk van voet (zie foto)
Chinees Kanton soepterrine 19e eeuw
H 28 B 36 cm
stuk van voet (zie foto)
Schatting:
N° 668
Chinese KANTON dekselpot 19e eeuw afm 22 x 20 x 13 cm
Chinese KANTON dekselpot 19e eeuw
afm 22 x 20 x 13 cm
Schatting:
N° 669
Eddy MERCKX koersfiets jaren '80
Eddy MERCKX koersfiets
jaren ’80
Schatting:
N° 670
Wit gelakte metalen wasbak uit dokterskabinet H 153 cm
Wit gelakte metalen wasbak uit dokterskabinet
H 153 cm
Schatting:
N° 671
TURPIN La Danseuse brons opmarmeren sokkel H 55 cm
TURPIN
La Danseuse brons
op marmeren sokkel
H 55 cm
Schatting:
N° 672
Lea VANDERSTRAETEN (1929) olie op doek Landschap afm 100 x 80 cm
Lea VANDERSTRAETEN (1929)
afm 100 x 80 cm
Schatting:
N° 673
Philips bakeliet luidspreker H 48 cm
Philips bakeliet luidspreker
H 48 cm
Schatting:
70 – 90 €
N° 674
Corpus Christi ivoor L 13 cm
Corpus Christi ivoor L 13 cm
Schatting:
N° 675
Perignem keramiek Madonna met kind H 40 cm
Perignem keramiek
Madonna met kind H 40 cm
Schatting:
N° 676
Lot porseleinen dieren H 18 tot 24 cm
Lot porseleinen dieren
H 18 tot 24 cm
Schatting:
N° 677
Lot glazen vazen H 17, 28 en 45 cm
Lot glazen vazen
H 17, 28 en 45 cm
Schatting:
N° 678
Val Saint Lambert H 15 en 26 cm
H 15 en 26 cm
Schatting:
N° 679
Lot Delft 18e eeuw borden dia 31 en 34 cm
Lot Delft 18e eeuw
borden dia 31 en 34 cm
Schatting:
N° 680
Lot Delft 18e eeuw en boerendelft dia 17 tot 26.5 en H vaasje 17.5 cm
Lot Delft 18e eeuw
en boerendelft
dia 17 tot 26.5 en H vaasje 17.5 cm
Schatting:
N° 681
Sierstuk biscuit met engelen en katten kleine beschadigingen B 42 H 25 cm
Sierstuk biscuit met engelen en katten
kleine beschadigingen
B 42 H 25 cm
Schatting:
N° 682
Miel Verrecas (Brugge) olie op doek Kreek afm 60 x 70 cm
Miel Verrecas (Brugge)
olie op doek Kreek
afm 60 x 70 cm
Schatting:
N° 683
Lot porselein oa Rouan, Nimy
oa Rouen, Nimy
Schatting:
N° 684
Koppel 18e eeuwse ivoortjes op sokkel H 15 cm
Koppel 18e eeuwse ivoortjes op sokkel
H 15 cm
Schatting:
1800 – 2200 €
N° 685
Joseph SIMON (1874-1960) art deco vaas Val Saint Lambert H 20.5 cm
Joseph SIMON (1874-1960)
art deco vaas Val Saint Lambert
H 20.5 cm
Schatting:
N° 686
Val Saint Lambert zeldzaam groen kristallen vaasje met ijsglas H 15.5 cm
zeldzaam groen kristallen vaasje met ijsglas
H 15.5 cm
Schatting:
N° 687
Joseph SIMON (1874-1960) Val Saint Lambert blauw kristallen vaas H 30 cm
Joseph SIMON (1874-1960)
blauw kristallen vaas H 30 cm
Schatting:
N° 688
Zilveren soliflor vaasjes H 15 en 16.5 cm
Zilveren soliflor vaasjes
H 15 en 16.5 cm
Schatting:
N° 689
Zilveren zoutvaten 19e eeuw H 11.5 cm
Zilveren zoutvaten 19e eeuw
Rhode IslandRu
H 11.5 cm
Schatting:
N° 690
Lot 2 zilveren dekseldoosjes H 6.5 en 7.5 cm
Lot 2 zilveren dekseldoosjes
H 6.5 en 7.5 cm
Schatting:
N° 691
Zilveren koets met paarden H 4.5 L 12 cm
Russisch zilver koets met paarden
H 4.5 L 12 cm
Schatting:
N° 692
Zilveren miniatuur meubels H 2.5 en 3.5 cm
Russisch zilver miniatuur meubels
H 2.5 en 3.5 cm
Schatting:
N° 693
Victor LECOSSOIS (1897-1976) olie op doek De winkel afm 50 x 60 cm
Victor LECOSSOIS (1897-1976)
olie op doek De winkel
afm 50 x 60 cm
Schatting:
N° 694
Bernard GHOBERT (1914-1975) gemengde techniek gedateerd 66 afm 32 x 22 cm
Bernard GHOBERT (1914-1975)
gemengde techniek gedateerd 66
afm 32 x 22 cm
Schatting:
N° 695
Zeer fijn orientaals werk afm 35 x 25 cm
Zeer fijn orientaals werk
afm 35 x 25 cm
Schatting:
N° 696
Frans MASEREEL (1889-1972) houtsnede il était une fois 1954 genummerd 20/25 verzameling Aug Taevernier afm 31 x 23 cm
houtsnede il était une fois 1954
genummerd 20/25
verzameling Aug Taevernier
afm 31 x 23 cm
Schatting:
N° 697
Frans MASEREEL (1889-1972) houtsnede Les satisfaits 1954 genummerd 22/25 verzameling Aug Taevernier afm 31 x 23 cm
houtsnede Les satisfaits 1954
genummerd 22/25
verzameling Aug Taevernier
afm 31 x 23 cm
Schatting:
N° 698