Catalogus: 3 juni 2019 [3]

Frans MASEREEL (1889-1972) lot 4) houtsneden gemonogrameerd in de plaat verzameling Aug Taevernier
lot 4) houtsneden
gemonogrameerd in de plaat
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 699
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888) lot etsen (4) verzameling Aug Taevernier
Henri DE BRAEKELEER (1840-1888)
lot etsen (4)
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 700
Stefan MROZEWSKI (1894-1975) houtsnede Laatste avondmaal getekend, genummerd en gedateerd 1931 afm 25 x 19 cm verzameling Aug Taevernier
Stefan MROZEWSKI (1894-1975)
houtsnede Laatste avondmaal
getekend, genummerd en gedateerd 1931
afm 25 x 19 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 701
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933) lot (4) etsen getekend verzameling Aug Taevernier
Roger Marcel WITTEVRONGEL (1933)
lot (4) etsen getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 702
REINHOUD (1928-2007) gekleurde litho Figuren getekend en genummerd afm 49 x 34 cm verzameling Aug Taevernier
REINHOUD (1928-2007)
gekleurde litho Figuren
getekend en genummerd
afm 49 x 34 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 703
Joris MINNE (1897-1988) lot etsen (4) getekend, getiteld en genummerd verzameling Aug Taevernier
Joris MINNE (1897-1988)
lot etsen (4)
getekend, getiteld en genummerd
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 704
Joris MINNE (1897-1988)
lot etsen (4)
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 705
Roel D'HAESE (1921-1996) lot (4) etsen getekend en gedateerd 1962 verzameling Aug Taevernier
Roel D’HAESE (1921-1996)
lot (4) etsen
getekend en gedateerd 1962
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 706
Jacques DE SADELEER (1920) pentekening/aquarel Zittende dame en 3 etsen getekend verzameling Aug Taevernier
Jacques DE SADELEER (1920)
pentekening/aquarel Zittende dame
en 3 etsen getekend
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 707
Marcel MAEYER (1920) lot (2) tekeningen getekend afm 27 x 35 en 40 x 30 cm verzameling Aug Taevernier
Marcel MAEYER (1920)
lot (2) tekeningen getekend
afm 27 x 35 en 40 x 30 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 708
Jan BURSSENS (1925-2002) lot (2) tekeningen getekend en getekend verso afm 27 x 35 en 18 x 27 cm verzameling Aug Taevernier
Jan BURSSENS (1925-2002)
lot (2) tekeningen
getekend en getekend verso
afm 27 x 35 en 18 x 27 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 709
Oscar COLBRANDT (1879-1959) tekening Jongeling afm 22 x 14 cm verzameling Aug Taevernier
Oscar COLBRANDT (1879-1959)
tekening Jongeling
afm 22 x 14 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 710
Alfons DE VOGELAERE (1922-1998) Inkt met aquarel op papier Compositie afm 35 x 52 cm verzameling Aug Taevernier
Alfons DE VOGELAERE (1922-1998)
Inkt met aquarel op papier Compositie
afm 35 x 52 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 711
Abraham BOSSE (1602/04-1676) gravure Cette figure vous montre Comme on Imprime les planches de taille douce afm 25.5 x 32 cm verzameling Aug Taevernier
Abraham BOSSE (1602/04-1676)
gravure Cette figure vous montre Comme
on Imprime les planches de taille douce
afm 25.5 x 32 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 712
André JACQUEMIN (1904-1992) lot (7) etsen verzameling Aug Taevernier
André JACQUEMIN (1904-1992)
lot (7) etsen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 713
Gerrit DOW (1613-1675) ets de muzikanten afm 14 x 11.5 cm verzameling Aug Taevernier
Gerrit DOW (1613-1675)
ets de muzikanten
afm 14 x 11.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 714
Lot (5) 19e eeuwse gravures naar Anton Van Dyck verzameling Aug Taevernier
Lot (5) 19e eeuwse gravures naar Anton Van Dyck
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 715
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 31 x 26 en 35 x 26 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 31 x 26 en 35 x 26 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 716
Honoré DAUMIER (1808-1879) gekleurde litho afm 25 x 33 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
gekleurde litho
afm 25 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 717
Honoré DAUMIER (1808-1879)
gekleurde litho
afm 25 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 718
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 24 x 33 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 24 x 33 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 719
Valerio ADAMI (1935) litho omaggio a Juan gris getekend, gedateerd 67 en n° 96/150
Valerio ADAMI (1935)
litho omaggio a Juan gris
getekend, gedateerd 67 en n° 96/150
Schatting:
N° 720
Joris MINNE (1897-1988) lot houtsneden (2) en ets getekend, getiteld en genummerd verzameling Aug Taevernier
Joris MINNE (1897-1988)
lot houtsneden (2) en ets
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 721
Jacobus KRAANEN (1903-1973) lot etsen (5) jaren 54 - 57 verzameling Aug Taevernier
Jacobus KRAANEN (1903-1973)
lot etsen (5) jaren 54 – 57
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 722
Honoré DAUMIER (1808-1879) 2 gekleurde lithos afm 25 x 33.5 cm verzameling Aug Taevernier
Honoré DAUMIER (1808-1879)
2 gekleurde lithos
afm 25 x 33.5 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 723
Margot WEEMAES (XX) lot tekening en etsen 8) Bomen verzameling Aug Taevernier
Margot WEEMAES (XX)
lot tekening en etsen 8) Bomen
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 724
Wit gebeitste tweedeurskast afm H 90 B 126 cm
Wit gebeitste tweedeurskast
afm H 90 B 126 cm
Schatting:
N° 725
Wit gebeitste vitrinekast H 242 B 148 cm
Wit gebeitste vitrinekast
H 242 B 148 cm
Schatting:
N° 726
Eiken 19e eeuwse vitrinekast H 265 B 115 cm
Eiken 19e eeuwse vitrinekast
H 265 B 115 cm
Schatting:
N° 727
Louis XV zitbank H 54 L 100 cm
Louis XV zitbank
H 54 L 100 cm
Schatting:
N° 728
Chinese TV kast H 145 B 106 cm
Chinese TV kast
H 145 B 106 cm
Schatting:
N° 729
Chinees zwart gelakt kastje met gedoreerde motieven H 85 B 102 cm
Chinees zwart gelakt kastje
met gedoreerde motieven
H 85 B 102 cm
Schatting:
N° 730
Lot van 2 salontafeltjes jaren '70
Lot van 2 salontafeltjes jaren ’70
Schatting:
N° 731