Catalogus: 3 juni 2019 [4]

Lot zilveren munten
Lot zilveren munten
Schatting:
N° 732
Lot zilveren munten
Lot zilveren munten
Schatting:
N° 733
Lot munten zilver en andere munten
Lot munten zilver
en andere munten
Schatting:
N° 734
Salvador DALI (1904-1989) litho getekend n° 163/250 afm 45 x 61 cm
Salvador DALI (1904-1989)
litho getekend n° 163/250
afm 45 x 61 cm
Schatting:
N° 735
Benny VAN GROENINGEN (1946) gemengde techniek 1989 Hoe het allemaal zo ver is kunnen komen afm 74 x 104 cm
Benny VAN GROENINGEN (1946)
gemengde techniek 1989
Hoe het allemaal zo ver is kunnen komen
afm 74 x 104 cm
Schatting:
N° 736
Brons H 19 cm
Brons H 19 cm
Schatting:
N° 737
olie op doek Stilleven 1853 getekend Ch Goossens afm 40 x 50 cm
olie op doek Stilleven 1853
getekend Ch Goossens
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 738
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) De steenkapper gepatineerd gips H 61 cm
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)
De steenkapper gepatineerd gips
H 61 cm
Schatting:
N° 739
Frans MASEREEL (1889-1972) tekening Koppel 1967 afm 18 x 28 cm
tekening Koppel 1967
afm 18 x 28 cm
Schatting:
450 – 550 €
N° 740
Alfons DESOMVILLE olie op doek De Gerechtelyke uitdryving afm 70 x 54 cm
Alfons DESOMVILLE
olie op doek De Gerechtelyke uitdryving
afm 70 x 54 cm
Schatting:
N° 741
Georges TEUGELS (1937) olie op doek de pijproker afm 60 x 50 cm
Georges TEUGELS (1937)
olie op doek de pijproker
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 742
19e eeuwse spiegel afm 244 x 119 cm
19e eeuwse spiegel
afm 244 x 119 cm
Schatting:
N° 743
Ladenkastje afm 78 x 81 x 45 cm
Ladenkastje
afm 78 x 81 x 45 cm
Schatting:
N° 744
Franse Empire zilveren coupe begin 19e eeuw 925/100 gemerkt Parijs garantie Tardy H 25 cm
Franse Empire zilveren coupe
begin 19e eeuw 925/100
gemerkt Parijs garantie Tardy
H 25 cm
Schatting:
N° 745
Arne QUINZE (1971) 2 poefjes groen H 48, 43 x 43 cm
Arne QUINZE (1971)
2 poefjes groen
H 48, 43 x 43 cm
Schatting:
N° 746
Willy DARO (XX-XXI) wandlampje jaren '70
Willy DARO (XX-XXI)
wandlampje jaren ’70
Schatting:
70 – 90 €
N° 747
Emile VERANNEMAN (1924-2004) salontafel hardhout met marmeren blad afm H 44, B 60 D 250 cm
Emile VERANNEMAN (1924-2004)
salontafel hardhout met marmeren blad
herkomst Galerij Veranneman
afm H 44, B 60 D 250 cm
Schatting:
4000 – 6000 €
N° 748
Darío VILLALBA (1939-2018) olie op doek Flow II 1983 getekend vooraan en verso afm 200 x 160 cm
Darío VILLALBA (1939-2018)
olie op doek Flow II 1983
getekend vooraan en verso
herkomst Galerij Veranneman
afm 200 x 160 cm
Schatting:
2700 – 3000 €
N° 749
Paul WUNDERLICH (1927-2010) gouache Meisje op stoel getekend en gedateerd 1972 afm 66 x 83 cm etiket Stichting VERANNEMAN
Paul WUNDERLICH (1927-2010)
gouache Meisje op stoel
getekend en gedateerd 1972
afm 66 x 83 cm
etiket Stichting VERANNEMAN
Schatting:
3000 – 3500 €
N° 750
Paul WUNDERLICH (1927-2010) bronzen masker 1983 getekend n° 9/50 H 14.5 cm
Paul WUNDERLICH (1927-2010)
bronzen masker 1983
getekend n° 9/50
herkomst Galerij Veranneman
H 14.5 cm
Schatting:
N° 751
Émile GILIOLI (1911-1977) tekening Buigende figuur getekend afm 49 x 64 cm etiket stichting VERANNEMAN
Émile GILIOLI (1911-1977)
tekening Buigende figuur getekend
afm 49 x 64 cm
etiket stichting VERANNEMAN
Schatting:
N° 752
Pol MARA (1920-1998) olie op doek Sorry, wrong card getekend verso en gedateerd 1978 etiket galerij VERANNEMAN
Pol MARA (1920-1998)
olie op doek Sorry, wrong card
getekend verso en gedateerd 1978
etiket galerij VERANNEMAN
Schatting:
1200 – 1500 €
N° 753
Pol MARA (1920-1998) olie op doek Judith et ses météorites getekend verso en gedateerd 1978 etiket galerij VERANNEMAN
Pol MARA (1920-1998)
olie op doek Judith et ses météorites
etiket galerij VERANNEMAN
Schatting:
1200 – 1500 €
N° 754
Pol BURY (1922-2005) installatie/sculptuur '14 ovales creux' getekend en n° 1/8 H 125 cm motor werkende staat
Pol BURY (1922-2005)
installatie/sculptuur ’14 ovales creux’
getekend en n° 1/8
H 125 cm
motor werkende staat
herkomst Galerij Veranneman
Schatting:
16000 – 20000 €
N° 755
NIGEL HALL (1943) staal Sculptuur niet getekend B 60 H 30 D 30 cm
NIGEL HALL (1943)
staal Sculptuur
herkomst Galerij Veranneman
B 60 H 30 D 30 cm
Schatting:
2000 – 3000 €
N° 756
Paul WUNDERLICH (1927-2010)   bronzen damesbuste 1983   getekend en n°40/50   H 34 cm
Paul WUNDERLICH (1927-2010)
bronzen damesbuste 1983
getekend en n°40/50
H 34 cm
Schatting:
1100 – 1300 €
N° 757
Vic GENTILS (1919-1997) litho Interieur met figuren getekend en n° 105/150 afm 41 x 49 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
litho Interieur met figuren
getekend en n° 105/150
herkomst Galerij Veranneman
afm 41 x 49 cm
Schatting:
N° 758
Colette BITKER (1929) kleurtekening Stilleven met appals afm 20 x 16 cm etiket stichting VERANNEMAN
Colette BITKER (1929)
kleurtekening Stilleven met appals
afm 20 x 16 cm
etiket stichting VERANNEMAN
Schatting:
N° 759
Radovan KRAGULY (1935) ets Pumpkin1975 n°53/75 etiket Galerie VARANNEMAN afm 28 x 21 cm
Radovan KRAGULY (1935)
ets Pumpkin1975 n°53/75
etiket Galerie VARANNEMAN
afm 28 x 21 cm
Schatting:
N° 760
Antoine DE VINCK (1924-1992) Keramiek H 65 cm
Antoine DE VINCK (1924-1992)
Keramiek H 65 cm
herkomst Galerij Veranneman
Schatting:
N° 761
Constant PERMEKE (1886-1952) olie op doek Marine getekend afm 73 x 99 cm
Constant PERMEKE (1886-1952)
olie op doek Marine
afm 73 x 99 cm
Schatting:
4000 – 4500 €
N° 762
Peter GHYCZY (1940) salontafel met bronzen poten H 45, 102 x 102 cm
Peter GHYCZY (1940)
salontafel met bronzen poten
H 45, 102 x 102 cm
Schatting:
N° 763
Léon ZACK (1892-1980) gemengde techniek Compositie afm 13 x 19 cm verzameling Aug Taevernier
Léon ZACK (1892-1980)
gemengde techniek Compositie
afm 13 x 19 cm
verzameling Aug Taevernier
Schatting:
N° 764