Catalogus: 3 december 2017 – 15:00 sessie [1]

Zilveren chocoladekan teut adelaar 18e eeuw H 24 cm 740 gr
Zilveren chocoladekan teut adelaar 18e eeuw
H 24 cm 740 gr
Schatting:
N° 617
Zilveren chocoladekan H 19.5 cm 495 gram
Verzilverde koffiekan
H 19.5 cm
Schatting:
N° 618
Zilveren schenkkan Louis XVI H 26,5 cm 503 gram
Schenkkan Louis XVI
H 26,5 cm verzilverd
Schatting:
N° 619
Zilveren mokkakan H 26 cm 774 gram
Verzilverde mokkakan
H 26 cm
Schatting:
N° 620
Koppel zilveren bolvazen Indisch H 27 cm gemerkt 900
Koppel zilveren bolvazen Indisch H 27 cm
gemerkt 900
Schatting:
N° 621
Koppel zilveren bolvazen Indisch H 28 cm gemerkt 900
Koppel zilveren bolvazen Indisch H 28 cm
gemerkt 900
Schatting:
N° 622
Houten masker met sporen van polychromie H 50 B 27 cm
Houten masker met sporen van polychromie
H 50 B 27 cm
Schatting:
N° 623
Koffie en theeservies x copeland fine stone Engeland
Koffie en theeservies
x copeland fine stone Engeland
Schatting:
N° 624
Lot porseleinen oa engelen
Lot porseleinen oa engelen
Schatting:
N° 625
Boeddha Thailand H 33 cm
Boeddha Thailand H 33 cm
Schatting:
N° 626
Bronzen statue Shiva H 43 cm
Bronzen statue Shiva H 43 cm
Schatting:
N° 627
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Zee te Durban afm 150 op 200 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Zee te Durban
afm 150 op 200 cm
Schatting:
N° 628
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Vismand afm 33 op 85 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Vismand
afm 33 op 85 cm
Schatting:
N° 629
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek (2) Provencaalse steeg (50 op 70 cm) en Zondag in Juli (53 op 65 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek (2) Provencaalse steeg (50 op 70 cm)
en Zondag in Juli (53 op 65 cm
Schatting:
N° 630
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek 4 werken licht beschadigd
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek 4 werken
licht beschadigd
Schatting:
N° 631
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Voorbij het hoogtepunt van de lente afm 120 op 180 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Voorbij het hoogtepunt van de lente
afm 120 op 180 cm
Schatting:
N° 632
Étienne LE COMPTE (1931) olie op doek Boomgaard in de lente afm 110 op 130 cm
Étienne LE COMPTE (1931)
olie op doek Boomgaard in de lente
afm 110 op 130 cm
Schatting:
N° 633
Japanse beschilderde panelen afm 40 op 54 en 33 op 54
Japanse beschilderde panelen
afm 40 op 54 en 33 op 54
Schatting:
N° 634
Japanse aquarel Kader 64 op 33 cm beschadigingen
Japanse aquarel
Kader 64 op 33 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 635
Koppel bronzen leeuwen H 15 cm
Schatting:
N° 636
6 Chinese erotische tekeningen op zijde
Schatting:
N° 637
Chinees aquarel op papier afm 48 op 35.5 cm
Chinees aquarel op papier
afm 48 op 35.5 cm
Schatting:
N° 638
Bronzen draak Japans 19e eeuw waterspuwer H 32
Bronzen draak Japans 19e eeuw
waterspuwer H 32
Schatting:
N° 639
18e eeuws olie op doek romantisch tafereel tentoonstellingsetiket achterzijde afm 77 op 68 cm
18e eeuws olie op doek
romantisch tafereel
tentoonstellingsetiket achterzijde
afm 77 op 68 cm
Schatting:
N° 640
Japanse aquarel afm 47 op 32 cm
Japanse aquarel
afm 47 op 32 cm
Schatting:
N° 641
Japanse aquarel
afm 47 op 32 cm
Schatting:
N° 642
Japanse aquarel
afm 47 op 32 cm
Schatting:
N° 643
Lot bronzen hoofden H 22 tot 25 cm
Schatting:
N° 644
2 chinese erotische aquarelen afm 23 op 25 cm
2 chinese erotische aquarelen
afm 23 op 25 cm
Schatting:
N° 645
Chinese aquarel getekend afm 71 op 135 cm
Chinese aquarel getekend
afm 71 op 135 cm
Schatting:
N° 646
Porseleienen koffieservies Pirkenhammer
Porseleienen koffieservies
Pirkenhammer
Schatting:
N° 647
Vlinderkast afm 51 op 42 cm
Vlinderkast afm 51 op 42 cm
Schatting:
N° 648
Vlinderkast afm 51 op 42 cm
Vlinderkast afm 51 op 42 cm
Schatting:
N° 649
Kast met nachtvlinders afm 50 op 38 cm
Kast met nachtvlinders
afm 50 op 38 cm
Schatting:
N° 650
Vlinderkastje afm 26 x 20 cm
Vlinderkastje
afm 26 x 20 cm
Schatting:
70 – 90 €
N° 651
Vlinderkastje afm 19 x 26 cm
Vlinderkastje afm 19 x 26 cm
Schatting:
70 – 90 €
N° 652
Koppel Japanse vazen 19e eeuw H 30 cm
Koppel Japanse vazen 19e eeuw
H 30 cm
Schatting:
N° 653
Koppel 19e eeuwse Japanse borden diam 25 cm
Koppel 19e eeuwse Japanse borden
diam 25 cm
Schatting:
N° 654
Chinees bord 19e eeuw diam 23 cm
Chinees bord 19e eeuw
diam 23 cm
Schatting:
N° 655
Koppel 18e eeuwse panelen Japan ingelegd met ivoor en gesigneerd afm 41 x 71 cm
Koppel 18e eeuwse panelen Japan
ingelegd met ivoor en gesigneerd
afm 41 x 71 cm
Schatting:
N° 656
Beeld in terracotta leeuw valt dromedaris aan H 37 cm
Beeld in terracotta
leeuw valt dromedaris aan
H 37 cm
Schatting:
N° 657
Hispanico Moresque bord diam 37 cm
Hispanico Moresque bord
diam 37 cm
Schatting:
N° 658