Catalogus: 16 Mei 2020 [4]

Koppen bronzen vaasjes met zwaluwen op marmeren voet H 20 cm
Koppen bronzen vaasjes met zwaluwen
op marmeren voet
H 20 cm
Schatting:
N° 121
Brons Elegante dames getekend Dumalre H 67 cm
Brons Elegante dames
getekend Dumalre
H 67 cm
Schatting:
N° 122
19e eeuwse schouwgarnituur verguld brons getekend Ph L Mortier à GAND afm B 63 H 39 cm
19e eeuwse schouwgarnituur verguld brons
getekend Ph L Mortier à GAND
afm B 63 H 39 cm
Schatting:
N° 123
Joseph WITTERWULGHE (1883-1967) brons L'effort L 41 H 21 cm
Joseph WITTERWULGHE (1883-1967)
brons L’effort
L 41 H 21 cm
Schatting:
N° 124
Francois TAMBA NDEMBE (1942-2006) brons La femme 1993 H 67 cm n° 2/5
Francois TAMBA NDEMBE (1942-2006)
brons La femme 1993
H 67 cm n° 2/5
Schatting:
N° 125
Frits VAN DEN BERGHE (1883-1939) olieverf in aquareltechniek op karton visser met zeilschip niet getekend met certificaat Piet Boyens met certificaat Jan Hoet afm 36 x 48 cm
Frits VAN DEN BERGHE (1883-1939)
olieverf in aquareltechniek op karton
visser met zeilschip
met certificaat Piet Boyens
met certificaat Jan Hoet
afm 36 x 48 cm
Schatting:
24000 – 30000 €
N° 126
Paul PERMEKE (1918-1990) Olie op doek Hoeves afm 70 x 51 cm
Paul PERMEKE (1918-1990)
Olie op doek Hoeves
afm 70 x 51 cm
Schatting:
N° 127
Paul PERMEKE (1918-1990) Olie op doek Hoeve in winterlandschap afm 70 x 50 cm
Paul PERMEKE (1918-1990)
Olie op doek Hoeve in winterlandschap
afm 70 x 50 cm
Schatting:
N° 128
Salvador DALI (1904-1989) La conquête du cosmos 3628/4000 dia 22.5 cm
Salvador DALI (1904-1989)
La conquête du cosmos 3628/4000
dia 22.5 cm
Schatting:
N° 129
Pierre ALECHINSKY (1927) Ets + litho La solitude 35/120 afm 49 x 57 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
Ets + litho La solitude 35/120
afm 49 x 57 cm
Schatting:
N° 130
CORNEILLE (1922-2010) Ets met aquatint Longuer des tropiques E/A 1994 afm 44.5 x 58.5 cm
CORNEILLE (1922-2010)
Ets met aquatint Longueur des tropiques E/A 1994
afm 44.5 x 58.5 cm
Schatting:
N° 131
Pierre ALECHINSKY (1927) Houtsnede Spiral II 26/300 afm 36 x 49 cm
Pierre ALECHINSKY (1927)
Houtsnede Spiral II 26/300
afm 36 x 49 cm
Schatting:
N° 132
Frans MASEREEL (1889-1972) Le couple 10/25 gedateerd 1952 afm 31, 5 x 41, 5 cm
Le couple 10/25 gedateerd 1952
afm 31, 5 x 41, 5 cm
Schatting:
N° 133
Luc CLAUS (1930-2006) Ets 34/40 gedateerd 1974 afm 31.5 x 39 cm
Luc CLAUS (1930-2006)
Ets 34/40 gedateerd 1974
afm 31.5 x 39 cm
Schatting:
N° 134
Michaël BORREMANS (1963) Litho De openbaring van de wereld n° 11/100 afm 23.5 x 17 cm
Michaël BORREMANS (1963)
Litho De openbaring van de wereld
n° 11/100 afm 23.5 x 17 cm
Schatting:
N° 135
Herman MILLER (1874-1946) rocking chair H 72 B 48 D 69 cm
Herman MILLER (1874-1946)
rocking chair
H 72 B 48 D 69 cm
Schatting:
N° 136
Boter en koekvormen en visschotel dia 12, 5 tot 19 cm
Boter- en koekvormen en visschotel
dia 12, 5 tot 19 cm
Schatting:
N° 137
Art Deco Inktpot Delheid H 7 dia 12, 5 cm
Art Deco Inktpot Delheid
H 7 dia 12, 5 cm
Schatting:
N° 138
Lot Delft 18e en West Vlaamse schotel 18e dia 23, 5 tot 32, 5 cm
Lot Delft 18e en West Vlaamse schotel 18e
dia 23, 5 tot 32, 5 cm
Schatting:
N° 139
Corpus Christi 16e/17e H 17 cm
Corpus Christi 16e/17e
H 17 cm
Schatting:
N° 140
Brugse kandelaar neogotiek 1858 H 53 cm
Brugse kandelaar neogotiek 1858
met inscriptie onderaan
H 53 cm
Schatting:
N° 141
Bronzen Islamitisch eetwarenkommetje H 10 B 17, 5 cm
Bronzen Islamitisch eetwarenkommetje
H 10 B 17, 5 cm
Schatting:
N° 142
Bronzen engel H 22 cm
Bronzen engel H 22 cm
Schatting:
N° 143
Brons liggend naakt afm 20 x 8, 5 x 4, 5 cm
Brons liggend naakt
afm 20 x 8, 5 x 4, 5 cm
Schatting:
N° 144
Aziatisch tempelfragment afm 14 x 20 cm
Aziatisch tempelfragment
afm 14 x 20 cm
Schatting:
N° 145
Art deco gong H 37 cm
Art deco gong
H 37 cm
Schatting:
N° 146
Antiek bronsje H 12 cm
Antiek bronsje H 12 cm
Schatting:
N° 147
Amerikaans dekseldoos sterling doos met inititialen afm 16 x 8, 5 x 3, 5 cm
Amerikaans dekseldoos sterling met inititialen
afm 16 x 8, 5 x 3, 5 cm
Schatting:
N° 148
Wedgewood plaquettes 19e afm 15 x 15 cm
Wedgewood plaquettes 19e
afm 15 x 15 cm
Schatting:
N° 149
Lot tin 18e eeuw
Lot tin 18e eeuw
Schatting:
N° 150
17e eeuws zilveren kruis met schildpad H 38, 5 cm
17e eeuws zilveren kruis met schildpad
H 38, 5 cm
Schatting:
N° 151
12 zilveren lepels schuttersgilde en kreeftenbestek
12 zilveren lepels schuttersgilde
en kreeftenbestek
Schatting:
N° 152
Asbak weens brons met stempel 19e afm 11 x 4, 5 x 6 cm
Asbak weens brons met stempel 19e
afm 11 x 4, 5 x 6 cm
Schatting:
N° 153
Lot 3 inktpotten 19e eeuws H 6, 10, 5 en 16 cm
Lot 3 inktpotten 19e eeuws
H 6, 10, 5 en 16 cm
Schatting:
N° 154
Lot Chien Pho en bronsje Boeddha H 9 cm
Lot Chien Pho en bronsje Boeddha
H 9 cm
Schatting:
N° 155
Wolfers coupes zilver 1953 en zilveren drankflesje Frans 19e H 5, 5 en 13, 5 cm
Wolfers coupes zilver 1953
en zilveren drankflesje Frans 19e
H 5, 5 en 13, 5 cm
Schatting:
N° 156
dameshorloges Jaeger Lecoultre
Schatting:
N° 157
Val Saint Lambert kristallen vaas blauw/wit H 19 cm kataloog 1926 pag 44 nr 3
kristallen vaas blauw/wit H 19 cm
kataloog 1926 pag 44 nr 3
Schatting:
N° 158
Val Saint Lambert vaas PIETRO H 20 cm kataloog 1926 pag 44 nr 1 chip boven en onderkant
vaas PIETRO H 20 cm
kataloog 1926 pag 44 nr 1
chip boven en onderkant
Schatting:
N° 159
Val Saint Lambert Coupe wit kristal op voet kataloog 1926 pag 38 nr 9 dia 23 H 12.5 cm
Coupe wit kristal op voet
kataloog 1926 pag 38 nr 9
dia 23 H 12.5 cm
Schatting:
N° 160