Catalogus: 17 Mei 2020 [1]

Herman RICHIR (1866-1942) gemengde techniek Christus aan het kruis afm 34 x 45 cm
Herman RICHIR (1866-1942)
gemengde techniek Christus aan het kruis
afm 34 x 45 cm
Schatting:
N° 321
Alfred WALLECAN (1894-1960) olie op doek Eclaircie de la Lys afm 50 x 40 cm
Alfred WALLECAN (1894-1960)
olie op doek Eclaircie de la Lys
afm 50 x 40 cm
Schatting:
N° 322
Albert CAULLET (1875-1950) olie op doek Hoeve met kantwerkster afm 100 x 80 cm
Albert CAULLET (1875-1950)
olie op doek Hoeve met kantwerkster
afm 100 x 80 cm
Schatting:
N° 323
Serge VANDERCAM (1924-2005) La forest des Lys s'efface afm 60 x 50 cm
Serge VANDERCAM (1924-2005)
La forest des Lys s’efface
afm 60 x 50 cm
Schatting:
N° 324
Serge VANDERCAM (1924-2005) aquarel Tête (1969) afm 65 x 50 cm
Serge VANDERCAM (1924-2005)
aquarel Tête (1969)
afm 65 x 50 cm
Schatting:
N° 325
Roberto MATTA (1911-2002) ets geaquareleerd Komn positie n° 22/125 afm 20 x 22.5 cm provenance De Vuyst veiling 06/1985 lot 406
Roberto MATTA (1911-2002)
ets geaquareleerd Komn positie
n° 22/125 afm 20 x 22.5 cm
provenance De Vuyst veiling 06/1985 lot 406
Schatting:
N° 326
Charles COUNHAYE (1884-1971) aquarelle en houtskool La Plage getekend en gedateerd 1969 provenance De Vuyst veiling 06/1985 lot 122
Charles COUNHAYE (1884-1971)
aquarelle en houtskool La Plage
getekend en gedateerd 1969
provenance De Vuyst veiling 06/1985 lot 122
Schatting:
N° 327
Pinchas SHAAR (1923-1996) collage en inkttekening 1969 afm 26 x 32 cm provenance De Vuyst 06/1985 lot 536
Pinchas SHAAR (1923-1996)
collage en inkttekening 1969
afm 26 x 32 cm
provenance De Vuyst 06/1985 lot 536
Schatting:
N° 328
Salontafel met gegraveerd bronzen blad L 140 H 39 cm
Salontafel met gegraveerd bronzen blad
L 140 H 39 cm
Schatting:
N° 329
Charles CATTEAU (1880-1966) Vaas in Gres Boch Frères decor 700 vorm 898 H 28.5 cm
Charles CATTEAU (1880-1966)
Vaas in Gres Boch Frères
decor 700 vorm 898
H 28.5 cm
Schatting:
N° 330
Roger GUERIN (1896-1954) vaas met decor in druipglazuur ca 1930 gemerkt H 20 cm
Roger GUERIN (1896-1954)
vaas met decor in druipglazuur
ca 1930 gemerkt H 20 cm
Schatting:
N° 331
BOCH Luxembourg inktpot majolica ZELDZAAM dia 15 cm
BOCH Luxembourg
inktpot majolica ZELDZAAM
dia 15 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 332
Jan COCKX (1891-1976) vaas keramiek H 26 cm gemerkt Cockx Unicum B
Jan COCKX (1891-1976)
vaas keramiek H 26 cm
gemerkt Cockx Unicum B
Schatting:
N° 333
Boch Frères Art deco vaas faience gemerkt H 23 cm
Boch Frères
Art deco vaas faience gemerkt
H 23 cm
Schatting:
N° 334
Lot Art Deco vazen licht groen geëmailleerd gemerkt H 18 cm en glas (klein chipje) H 25 cm gemerkt
Lot Art Deco vazen
licht groen geëmailleerd
gemerkt H 18 cm
en glas (klein chipje) H 25 cm gemerkt
Schatting:
N° 335
TOBY jug shaped salt, pepper and musterd pots zeer zeldzame collectiestukken 19e eeuw H 14 cm
TOBY jug shaped salt, pepper and musterd pots
zeer zeldzame collectiestukken
19e eeuw H 14 cm
Schatting:
N° 336
TOBY jug shaped salt, pepper and musterd pots zeer zeldzame collectiestukken 19e eeuw H 13 tot 15 cm
19e eeuw H 13 tot 15 cm
Schatting:
N° 337
Staffordshire Napoleon III en Keizerin Eugénie restauratie hals Eugenié H 28 cm
Staffordshire
Napoleon III en Keizerin Eugénie
restauratie hals Eugenié
H 28 cm
Schatting:
N° 338
Staffordshire koppel Gentleman met hond en Lady met hond en schaap H 24 cm 19e eeuw
Staffordshire
koppel Gentleman met hond
en Lady met hond en schaap
H 24 cm 19e eeuw
Schatting:
N° 339
 Staffordshire Spaniel dog Spill Vases H 33 cm polychromie circa 1870
Staffordshire Spaniel dog Spill Vases
H 33 cm polychromie
circa 1870
Schatting:
N° 340
Argent des pauvres koppel kandelaars
Argent des pauvres
koppel kandelaars
Schatting:
N° 341
Balthasar Anton DUNKER (1746-1807) gravure Route de Flandre 1772 naar Jan breugel afm 22 x 17.5 cm en toegevoegd ets Le retour des Vespres ets.
Balthasar Anton DUNKER (1746-1807)
gravure Route de Flandre 1772
naar Jan Breugel
afm 22 x 17.5 cm
en toegevoegd ets Le retour des Vespres ets.
Schatting:
N° 342
Jakob SMITS (1855/56-1928) 2 etsen Plaisir pendant l'innondiation 29 x 23 cm Scène villageoise animée 14 x 15 cm
2 etsen Plaisir pendant l’innondiation 29 x 23 cm
Scène villageoise animée 14 x 15 cm
Schatting:
N° 343
Opgezette VALK jaren '50 B 110 H 40 cm
Opgezette VALK
jaren ’50
B 110 H 40 cm
Schatting:
N° 344
Opgezette hertekop H 50 cm
Opgezette hertenkop
H 50 cm
Schatting:
N° 345
Frederick DE WIT (1629/31-1706) AALST (Alost) an der Dender / Oost-Vlaanderen (Ostflandern) Gesamtansicht aus der Vogelschau ('Alostum Vulgo Aelst. - F. de Wit Excudit') afm 41 x 50 cm
Frederick DE WIT (1629/31-1706)
AALST (Alost) an der Dender / Oost-Vlaanderen (Ostflandern)
Gesamtansicht aus der Vogelschau
(‘Alostum Vulgo Aelst. – F. de Wit Excudit’)
afm 41 x 50 cm
Schatting:
N° 346
Gerhard MERCATOR (1512-1594) FLANDRIA Rupelmundanus Describebat afm 38 x 50 cm
Gerhard MERCATOR (1512-1594)
FLANDRIA Rupelmundanus Describebat
afm 38 x 50 cm
Schatting:
N° 347
Nikolas VISSCHER (1618-1709) Flandria Comitatus Pars Orientalis - ca. 1680 afm 51 x 58 cm
Nikolas VISSCHER (1618-1709)
Flandria Comitatus Pars Orientalis – ca. 1680
afm 51 x 58 cm
Schatting:
N° 348
Lithofanie plaquettes fijn doorzichtig porselein periode romantiek 1830 - 1860 afm 11 x 13 cm
Lithofanie plaquettes
fijn doorzichtig porselein
periode romantiek 1830 – 1860
afm 11 x 13 cm
Schatting:
N° 349
Doorniks porselein 6 tassen en ondertassen saksisch decor gemerkt met zwaarden in het blauw
Doorniks porselein
6 tassen en ondertassen
saksisch decor
gemerkt met zwaarden in het blauw
Schatting:
N° 350
porselein MONTEREAU 4 kopjes en ondertasjes gemerkt Montereau en Au vase etrusque
porselein MONTEREAU
4 kopjes en ondertasjes
gemerkt Montereau en Au vase etrusque
Schatting:
N° 351
Wedgwood Pearl Ware blue and white plates 43 stuks blauw NANKIN decor gemerkt
Wedgwood Pearl Ware
blue and white plates 43 stuks
blauw NANKIN decor gemerkt
Schatting:
N° 352
DELFT pauwstaart decor de vergulde bloempot gemerkt BP3 De Paeuw gemerkt klauw/150/2/1
DELFT pauwstaart decor
de vergulde bloempot gemerkt BP3
De Paeuw gemerkt klauw/150/2/1
Schatting:
N° 353
Davenport Stone China snake handle pitcher H 14 cm decor chinoserie in Imarikleuren ca 1805-1820
Davenport Stone China
snake handle pitcher H 14 cm
decor chinoserie in Imarikleuren
ca 1805-1820
Schatting:
70 – 90 €
N° 354
Faience de l'Est - Vieuw Strasbourg lot 6 borden dia 23 en 23.5 cm
Faience de l’Est – Vieuw Strasbourg
lot 6 borden dia 23 en 23.5 cm
Schatting:
N° 355
Val Saint Lambert LUXVAL lot 4 Art Deco vazen model Romeo en Olympic en schaal model Greta
Val Saint Lambert LUXVAL
lot 4 Art Deco vazen
model Romeo en Olympic
en schaal model Greta
Schatting:
120 – 180 €
N° 356
DELFT schotel polychromie floraal decor dia 34 cm
DELFT
schotel polychromie floraal decor
dia 34 cm
Schatting:
N° 357
DELFT blauw decor pot de fer et pot de terre dia 34.2 cm
DELFT blauw
decor pot de fer et pot de terre
dia 34.2 cm
Schatting:
N° 358
DELFT De Paeuw grote schotel met pauw decor gemerkt met de klauw en LS dia 35.5 cm
DELFT De Paeuw
grote schotel met pauw decor
gemerkt met de klauw en LS
dia 35.5 cm
Schatting:
N° 359
Vlaamse schotel Keramiek Vlaanderen - Noord Frankrijk Bloem in het midden, cirkels, guirlande polychromie dia 33 cm
Vlaamse schotel
Keramiek Vlaanderen – Noord Frankrijk
Bloem in het midden, cirkels, guirlande
polychromie dia 33 cm
Schatting: