Catalogus: 17 Mei 2020 [3]

DOUAI Pottery (Charles & John Leigh 1804 - 1810, Frankrijk zeer zeldzaam agate decorated pottery potje H 8.7 dia 9.1 cm
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh
1804 – 1810, Frankrijk

zeer zeldzaam agate decorated pottery
potje H 8.7 dia 9.1 cm
Schatting:
N° 401
DOUAI Pottery (Charles & John Leigh 1804 - 1810, Frankrijk zeer zeldzaam agate decorated pottery koffiekan met deksel H 20.5 cm
1804 – 1810, Frankrijk

koffiekan met deksel H 20.5 cm
Schatting:
N° 402
DELFT Van Eenhoorn 2 borden met chinoiserie gemerkt VE, fabriek De Griekse A eind17e begin 18e eeuw
DELFT Van Eenhoorn
2 borden met chinoiserie
gemerkt VE, fabriek De Griekse A
eind 17e begin 18e eeuw
Schatting:
N° 403
Chinees bord famille verte dia 24.7 cm
Chinees bord
famille verte
dia 24.7 cm
Schatting:
N° 404
Japanse IMARI schotel 18e eeuw dia 28 cm
Japanse IMARI schotel
18e eeuw dia 28 cm
Schatting:
N° 405
Chinees porselein mand met schotel 2e helft 18e eeuw
Chinees porselein mand met schotel
2e helft 18e eeuw
Schatting:
N° 406
Chinese IMARI borden 18e eeuw dia 23 cm
Chinese IMARI borden
18e eeuw dia 23 cm
Schatting:
N° 407
DELFT schotel polychromie dia 34.5 cm
DELFT
schotel polychromie dia 34.5 cm
Schatting:
N° 408
ARITA japanse schotel 17e eeuw dia 36.7 cm
ARITA japanse schotel
17e eeuw dia 36.7 cm
Schatting:
N° 409
Chinese schotel Yongzheng famille rose 18e eeuw dia 32 cm
Chinese schotel Yongzheng
famille rose 18e eeuw dia 32 cm
Schatting:
N° 410
Chinees bord Qianlong famille rose 18e eeuw dia 23.3 cm kleine chips
Chinees bord Qianlong
famille rose 18e eeuw dia 23.3 cm
kleine chips
Schatting:
N° 411
Chinese schotel Qianlong famille rose 18e eeuw dia 37 cm
Chinese schotel Qianlong
famille rose 18e eeuw dia 37 cm
Schatting:
N° 412
Chinees bord Encre de Chine decor decor liefdestafereel Qianlong 18e eeuw dia 23 cm
Chinees bord Encre de Chine
decor decor liefdestafereel Qianlong
18e eeuw dia 23 cm
restauratie
Schatting:
N° 413
Voorraadpot Martavaan met 6 handgrepen en versierd met Chinese draken groen geglazuurd H 46 cm
Voorraadpot Martavaan
met 6 handgrepen en versierd
met Chinese draken
groen geglazuurd H 46 cm
Schatting:
N° 414
Wedgwood Jasperware vaas met deksel 19e eeuw H 30 cm zeer zeldzaam gemerkt
Wedgwood Jasperware
vaas met deksel 19e eeuw H 30 cm
zeer zeldzaam gemerkt
Schatting:
N° 415
Domien INGELS (1881-1946) keramiek paard monogram H 33 cm
keramiek paard monogram
H 33 cm
Schatting:
N° 416
Domien INGELS (1881-1946) brons paard getekend G 25.5 H 15.5 cm
brons paard getekend
G 25.5 H 15.5 cm
Schatting:
2000 – 2500 €
N° 417
Olie op doek Strand- en duinen zicht getekend Wheytman afm 90 x 60 cm
Olie op doek Strand- en duinen zicht
getekend Wheytman
afm 90 x 60 cm
Schatting:
N° 418
Chinees kastje H 109 B 66 D 30 cm
Chinees kastje
H 109 B 66 D 30 cm
Schatting:
N° 419
Bolle spiegel gedoreerd dia spiegel 18 cm, kader 69 cm
Bolle spiegel gedoreerd
dia spiegel 18 cm, kader 69 cm
Schatting:
N° 420
Koppel Chinese vazen H 57.5 cm haarlijn
Koppel Chinese vazen
H 57.5 cm haarlijn
Schatting:
N° 421
Japans cloisonné H 39.5 B 40 cm
Japans cloisonné
H 39.5 B 40 cm
Schatting:
N° 422
Chinees beeld jadeîet Onsterfelijke en 2 kinderen H 64 B 39 cm
Chinees beeld Onsterfelijke
en 2 kinderen
H 64 B 39 cm
Schatting:
N° 423
Chinees beeld dierengroep met Phenix zeer fijn gesculpteerd jadeiet afm 35 x 38 x 13 cm
Chinees beeld dierengroep met Phenix
zeer fijn gesculpteerd
afm 35 x 38 x 13 cm
Schatting:
N° 424
Lot 3 IMARI borden dia 41 en 46 cm
Lot 3 IMARI borden
dia 41 en 46 cm
Schatting:
N° 425
Chinese wierookbrander in jadeite H 35 cm
Chinese wierookbrander serpentijn
H 35 cm
Schatting:
N° 426
Chinese celadon vaas 19e H 60 cm
Chinese celadon vaas 19e
H 60 cm
Schatting:
N° 427
Schouwstel in vuurverguld brons H 55 en 60 cm
Schouwstel in vuurverguld brons
H 55 en 60 cm
Schatting:
N° 428
Chinese parfumbrander 19e eeuw H 38 cm
Chinese parfumbrander 19e eeuw
H 38 cm
Schatting:
N° 429
Chinees eetkoffertje dia 31 cm
Chinees eetkoffertje
dia 31 cm
Schatting:
N° 430
Koppel antieke Noord-Afrikaanse stoelen met nacré en ivoor H 92 cm
Koppel antieke Noord-Afrikaanse stoelen
met nacré en ivoor H 92 cm
Schatting:
N° 431
2 antieke Noord-Afrikaanse bijzettafeltjes met nacré en ivoor H 70 en 50 cm
2 antieke Noord-Afrikaanse bijzettafeltjes
met nacré en ivoor
H 70 en 50 cm
Schatting:
N° 432
Secretaire met inlegwerk oa nacré H 144 B 93 cm
Secretaire met inlegwerk oa nacré
H 144 B 93 cm
Schatting:
N° 433
Lot van 4 Chinese kaders Xi shan yi xing ontspannen sfeer tussen beek en berg gemaakt door Zhiyan H 180 B 53 cm/kader
Lot van 4 Chinese kaders
Xi shan yi xing
ontspannen sfeer tussen beek en berg
gemaakt door Zhiyan
H 180 B 53 cm/kader
Schatting:
N° 434
Chinese altaartafel H 119 L 265 D 63 cm
Chinese altaartafel
H 119 L 265 D 63 cm
Schatting:
N° 435
Chinese cachepot H 36 dia 39 cm restauratie
Chinese cachepot
H 36 dia 39 cm
restauratie
Schatting:
N° 436
Japans cloisonné beeld H 33.5 cm
Japans cloisonné beeld
H 33.5 cm
Schatting:
N° 437
Japans ivoor Dame met lotusbloem rond 1900 H 21 cm
Japans ivoor Dame met lotusbloem
rond 1900 H 21 cm
Schatting:
N° 438
Chinese ivoren uitgewerkte tand L 55 cm
Chinese ivoren uitgewerkte tand
rond 1900
L 55 cm
Schatting:
N° 439
lot Chinees porselein blauw wit dia 8 cm en dia 16, 5, 17, 5 en 18, 5 cm
lot Chinees porselein
blauw wit dia 8 cm
en dia 16, 5, 17, 5 en 18, 5 cm
Schatting:
N° 440