Catalogus: 17 Mei 2020 [8]

Antoon CATRIE (1924-1977) tempera op paneel afm 40 x 51 cm
Antoon CATRIE (1924-1977)
tempera op paneel
afm 40 x 51 cm
Schatting:
N° 601
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) 2 etsen Badende meisjes 1 ets op Japans papier, niet gesigneerd afm 19 x 25 en 20.5 x 25 cm
Armand RASSENFOSSE (1862-1934)
2 etsen Badende meisjes
1 ets op Japans papier, niet gesigneerd
afm 19 x 25 en 20.5 x 25 cm
Schatting:
N° 602
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets, aquatint Portret Emile Verhaeren 1916 met stempeltje Frans Leytens afm 24.5 x 31.5 cm
Ets, aquatint Portret Emile Verhaeren 1916
met stempeltje Frans Leytens
afm 24.5 x 31.5 cm
Schatting:
N° 603
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets, aquatint met dedicatie à monsieur Fromquin en bon souvenier in potlood gesigneerd afm 24.5 x 31.5 cm
Ets, aquatint met dedicatie
à monsieur Fromquin en bon souvenier
in potlood gesigneerd
afm 24.5 x 31.5 cm
Schatting:
N° 604
Félix BUHOT (1847-1898) Ets Une marchée d'hiver au quai de l'hotel Dieu gesigneerd in de plaat afm 30.5 x 20.5 cm
Félix BUHOT (1847-1898)
Ets Une marchée d’hiver au quai de l’hotel Dieu
gesigneerd in de plaat
afm 30.5 x 20.5 cm
Schatting:
N° 605
Félix BUHOT (1847-1898) Ets Un grain à Trouville 1872 gesigneerd in de plaat afm 22.5 x 13.5 cm
Félix BUHOT (1847-1898)
Ets Un grain à Trouville 1872
gesigneerd in de plaat
afm 22.5 x 13.5 cm
Schatting:
N° 606
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets La tricoteuse niet gesigneerd afm 17 x 25.5 cm
Ets La tricoteuse
niet gesigneerd
afm 17 x 25.5 cm
Schatting:
N° 607
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets Zogende moeder 1926 getekend in de plaat afm 20.5 x 24.5 cm
Ets Zogende moeder 1926
getekend in de plaat
afm 20.5 x 24.5 cm
Schatting:
N° 608
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets Moeder met kind 46/100 juni 1932 gesigneerd in potlood afm 21.5 x 25.5 cm
Ets Moeder met kind 46/100 juni 1932
gesigneerd in potlood
afm 21.5 x 25.5 cm
Schatting:
N° 609
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets, aquatint Zittende arbeidster met de hand ingekleurd en getekend in potlood afm 24 x 31.5 cm
Ets, aquatint Zittende arbeidster
met de hand ingekleurd en getekend in potlood
afm 24 x 31.5 cm
Schatting:
N° 610
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets, aquatint met dedicatie à mon vieilami Albert, son ami Armand 1907 getekend in de plaat afm 24.5 x 31 cm
Ets, aquatint met dedicatie
à mon vieilami Albert, son ami Armand 1907
getekend in de plaat
afm 24.5 x 31 cm
Schatting:
N° 611
Armand RASSENFOSSE (1862-1934) Ets, wenskaart 'Avec mes voeux les plus sincères pour l'an 1925' afm 13.5 x 18 cm
Ets, wenskaart ‘Avec mes voeux les plus sincères pour l’an 1925’afm 13.5 x 18 cm
Schatting:
N° 612
Félix BUHOT (1847-1898) Ets L'orage, souvenir d'un tableau de Constable 2/3 gesigneerd in de plaat afm 22.5 x 15 cm
Félix BUHOT (1847-1898)
Ets L’orage, souvenir d’un tableau de Constable 2/3gesigneerd in de plaat
afm 22.5 x 15 cm
Schatting:
N° 613
Félix BUHOT (1847-1898) Ets l'Hiver à Paris 2/5 1879 gesigneerd in de plaat afm 34.5 x 23.5 cm
Félix BUHOT (1847-1898)
Ets l’Hiver à Paris 2/5 1879
gesigneerd in de plaat
afm 34.5 x 23.5 cm
Schatting:
N° 614
Félix BUHOT (1847-1898) 2xEts Pluie et parapluie 1 gesigneerd in potlaad, 2 met inktstempel afm 7.5 x 11.5. cm
Félix BUHOT (1847-1898)
2xEts Pluie et parapluie
1 gesigneerd in potlaad, 2 met inktstempel
afm 7.5 x 11.5. cm
Schatting:
N° 615
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets niet gesigneerd afm 24 x 25.5 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets niet gesigneerd
afm 24 x 25.5 cm
Schatting:
N° 616
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets niet gesigneerd afm 10 x 7 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets niet gesigneerd
afm 10 x 7 cm
Schatting:
N° 617
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets niet gesigneerd afm 11 x 11.5 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets niet gesigneerd
afm 11 x 11.5 cm
Schatting:
N° 618
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets Charles met het houten paard gemonogrammeerd in de plaat afm 26 x 30 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Charles met het houten paard
gemonogrammeerd in de plaat
afm 26 x 30 cm
Schatting:
N° 619
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets La paysan à la faux gemonogrammeerd in de plaat afm 25 x 25 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets La paysan à la faux
gemonogrammeerd in de plaat
afm 25 x 25 cm
Schatting:
N° 620
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets In de loge 1899 niet gesigneerd afm 9.5 x 13 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets In de loge 1899
niet gesigneerd
afm 9.5 x 13 cm
Schatting:
N° 621
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets De kurassier 1899 niet gesigneerd afm 11.3 x 11 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets De kurassier 1899
niet gesigneerd
afm 11.3 x 11 cm
Schatting:
N° 622
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets Le trottin ou la Parisienne 1895 gemonogrammeerd in de plaat afm 9 x 13 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Le trottin ou la Parisienne 1895
gemonogrammeerd in de plaat
afm 9 x 13 cm
Schatting:
N° 623
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets De indringer niet gesigneerd afm 14 x 12.5 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets De indringer
niet gesigneerd
afm 14 x 12.5 cm
Schatting:
N° 624
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets Le vagebond gemonogrammeerd in de plaat afm 15 x 18.5 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Le vagabond
gemonogrammeerd in de plaat
afm 15 x 18.5 cm
Schatting:
N° 625
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets Aux ambassadeurs 1899 niet gesigneerd afm 13 x 11.2 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Aux ambassadeurs 1899
niet gesigneerd
afm 13 x 11.2 cm
Schatting:
N° 626
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Aux ambassadeurs 1899
niet gesigneerd
afm 13 x 11.2 cm
Schatting:
N° 627
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets Le faucheur gemonogrammeerd in de plaat afm 12.3 x 20 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets Le faucheur
gemonogrammeerd in de plaat
afm 12.3 x 20 cm
Schatting:
N° 628
Henri EVENEPOEL (1872-1899) Ets La buveuse d'ansinthe 1899 gemonogrammeerd in de plaat, afm 9.5 x 12.5 cm
Henri EVENEPOEL (1872-1899)
Ets La buveuse d’absinthe 1899
gemonogrammeerd in de plaat,
afm 9.5 x 12.5 cm
Schatting:
N° 629
Lot boeken oa Benezit
Lot boeken oa Benezit
Schatting:
N° 630
Edgard TYTGAT (1879-1957) Houtsnede La fortune de la roulotte afm 20 x 15 cm
Edgard TYTGAT (1879-1957)
Houtsnede La fortune de la roulotte
afm 20 x 15 cm
Schatting:
N° 631
W Van Weghe olie op doek Man met fles 1958 afm 60 x 90 cm
W Van Weghe
olie op doek Man met fles 1958
afm 60 x 90 cm
Schatting:
N° 632
Romain DE SAEGHER (1907-1986) olie op doek Figuren 81 afm 20 x 29 cm
Romain DE SAEGHER (1907-1986)
olie op doek Figuren 81
afm 20 x 29 cm
Schatting:
N° 633
Raymond VAN DE WAELE (1894-?) olie op doek Leiezicht afm 60 x 80 cm
Raymond VAN DE WAELE (1894-?)
olie op doek Leiezicht
afm 60 x 80 cm
Schatting:
N° 634
Raymond VAN DE WAELE (1894-?) olie op doek Dorp aan zee afm 60 x 80 cm
Raymond VAN DE WAELE (1894-?)
olie op doek Dorp aan zee
afm 60 x 80 cm
Schatting:
N° 635
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Patershol Gent afm 40 x 50 cm
olie op doek Patershol Gent
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 636
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Gent 1978 afm 30 x 40 cm
olie op doek Gent 1978
afm 30 x 40 cm
Schatting:
N° 637
impressionistisch landschap olie op doek monogram afm 40 x 21 cm

Camille LEMONNIER (1833-1891)

Zicht op “La Maison Rose  (kasteel Daerupt) in Afsnee
Buitenverblijf van Cyriel Buysse tot aan zijn dood 1932
olie op doek monogram
(mogelijks George Buysse)
afm 40 x 21 cm
Schatting:
N° 638
olie op hardboard Molen met hooimijten getekend Grahde R. afm 42 x 41 cm
olie op hardboard Molen met hooimijten
getekend Grahde R.
afm 42 x 41 cm
Schatting:
N° 639
Gemengde techniek Binnenkoer gedateerd 1921 getekend afm 34 x 27 cm
Gemengde techniek Binnenkoer
gedateerd 1921 getekend
afm 34 x 27 cm
Schatting:
N° 640