Catalogus: 18 Mei 2020 [4]

Ivoren dame Chinees 19e H 16, 5 cm
Ivoren dame Chinees 19e
H 16, 5 cm
Schatting:
N° 755
Chinees ivoor hoogwaardigheidsbekleder 19e H 23 cm
Chinees ivoor hoogwaardigheidsbekleder
19e H 23 cm
Schatting:
N° 756
Chinees porselein famille rose 18e Qianlong
Schatting:
N° 757
2 kopjes Chinees porseleinWu Shuang Pu Daoguang (1820 - 1850) haarlijntje, H 7 dia 8, 7 cm
2 kopjes Chinees porselein Wu Shuang Pu
Daoguang (1820 – 1850)
haarlijntje, H 7 dia 8, 7 cm
Schatting:
N° 758
Chinese waaiers 19/20e afm 52 x 26 en 54 x 26 cm
Chinese waaiers 19/20e
afm 52 x 26 en 54 x 26 cm
Schatting:
N° 759
Chinees kommetje gemerkt 19e Jiaqing (1796 - 1820) afm 18 x 14 x 7 cm
Chinees kommetje gemerkt 19e
Jiaqing (1796 – 1820)
afm 18 x 14 x 7 cm
Schatting:
N° 760
Yolande Van den Berghe olie op doek Het koppel dochter van Frits Van den berghe afm 50 x 70 cm
Yolande Van den Berghe
olie op doek Het koppel
dochter van Frits Van den Berghe
afm 50 x 70 cm
Schatting:
N° 761
Georges MINNE (1866-1941) gepatineerd gips De omhelzing (l'étreinte) (1929) getekend H 40 cm
Georges MINNE (1866-1941)
gepatineerd gips De omhelzing (l’étreinte) (1929)
getekend H 40 cm
Schatting:
3000 – 4000 €
N° 762
Domien INGELS (1881-1946) keramiek Madonna met kind H 30 cm
keramiek Madonna met kind
H 30 cm
Schatting:
N° 763
Domien INGELS (1881-1946) keramiek Koppel pièce unique H 20 cm
keramiek Koppel pièce unique
H 20 cm
Schatting:
N° 764
Zwitserse staankamp jaren '70 met dimmer H 179 cm
Zwitserse staanlamp jaren ’70
met dimmer H 179 cm
Schatting:
N° 765
Zwaan van een kermisdraaimolen H 113 L 90 B 47 cm
Zwaan van een kermisdraaimolen
H 113 L 90 B 47 cm
Schatting:
N° 766
Roger RAVEEL (1921-2013) litho Zonder titel <brWgetekend en genummerd afm 38 x 53 cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
litho Zonder titel afm 38 x 53 cm
Schatting:
N° 767
Renée LODEWYCKX (1956) gemengde techniek Compositie '89 afm 55 x 75 cm
Renée LODEWYCKX (1956)
gemengde techniek Compositie ’89
afm 55 x 75 cm
Schatting:
N° 768
olie op doek Boerin met kippen getekend Rover afm 40 x 50 cm
olie op doek Boerin met kippen
getekend Rover
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 769
Emmanuel VILLANIS (1858-1914) bronzen damesbuste La Sibylle H 36.5 cm
Emmanuel VILLANIS (1858-1914)
bronzen damesbuste La Sibylle
H 36.5 cm
Schatting:
N° 770
Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906) terracotta Damesbuste 1904 H 54 cm
Dominique VAN DEN BOSSCHE (1854-1906)
terracotta Damesbuste 1904
H 54 cm
Schatting:
N° 771
Lot Indische doeken
Lot Indische doeken
Schatting:
N° 772
Jozef CANTRÉ (1890-1957) houtsnede De Artiest 1929 n° 19/40 afm 24 x 32 cm
Jozef CANTRÉ (1890-1957)
houtsnede De Artiest 1929 n° 19/40
afm 24 x 32 cm
Schatting:
N° 773
Lot 3 kruiken Bouffioulx 19e en 18e eeuw middelste kruik Frans 18e H 22 tot 25 cm
Lot 3 kruiken
Bouffioulx 19e en 18e eeuw
middelste kruik Frans 18e
H 22 tot 25 cm
Schatting:
N° 774
Gedoreerde spiegel H 133 B 84 cm
Gedoreerde spiegel
H 133 B 84 cm
Schatting:
N° 775
19e eeuws olie op doek Herenportret getekend Johann Verhust 1887 afm 80 x 95 cm
19e eeuws olie op doek Herenportret
getekend Johann Verhust 1887
afm 80 x 95 cm
Schatting:
N° 776
19e eeuws olie op doek naar de prerafaëlieten afm 107 x 134 provenance kasteel Wolters Sint-Amandsberg
19e eeuws olie op doek
naar de prerafaëlieten
afm 107 x 134
provenance kasteel Wolters Sint-Amandsberg
Schatting:
N° 777
Alberic MATTHYS (1877-1952) olie op doek Boswegel afm 76 x 102 cm provenance kasteel Wolters Sint-Amandsberg
Alberic MATTHYS (1877-1952)
olie op doek Boswegel
afm 76 x 102 cm
Schatting:
N° 778
Koppel Art Deco salonzetels provenance kasteel Wolters Sint-Amandsberg
Koppel Art Deco salonzetels
Schatting:
N° 779
Bijzettafeltjes met marmeren blad
Schatting:
N° 780
Wijwatervat met keramiek H 28.5 cm provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Wijwatervat met keramiek H 28.5 cm
provenance Braemkasteel Gentbrugge
fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Schatting:
N° 781
Koperen kruis H 64 cm provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Koperen kruis H 64 cm
Schatting:
N° 782
Sabel met schede L 92 cm provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Sabel met schede L 92 cm
Schatting:
N° 783
Geborduurd doek lake of the woods Milling Company afm 44 x 72 cm provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Geborduurd doek lake of the woods
Milling Company
afm 44 x 72 cm
Schatting:
N° 784
2 zilveren schotels 800 provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Goverman de la Ketthule de Ryhove
2 zilveren schotels 800
Schatting:
N° 785
Naaiset ivoor en borstels met kroon provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Naaiset ivoor en borstels met kroon
Schatting:
N° 786
Lot zilver 19e provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Lot zilver 19e
Schatting:
N° 787
lot zilver en verzilverd provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
lot zilver en verzilverd
Schatting:
N° 788
Lot zilver en verzilverd provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Lot zilver en verzilverd
Schatting:
N° 789
Lot sierjuwelen oa zilver 19e provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Lot sierjuwelen oa zilver 19e
Schatting:
N° 790
Lot kaders periode 1910-'20 provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
Lot kaders periode 1910-’20
Schatting:
N° 791
Lot varia oa Document (kopie) In Congress, July 4, 1776, bankbiljetten kader provenance Braemkasteel Gentbrugge fam. Groverman de la Ketthule de Ryhove
oa Document (kopie) In Congress, July 4, 1776, bankbiljetten en kader
Schatting:
N° 792