Catalogus: 18 Mei 2020 [8]

Lot eretekens en medailles oa Commandeur in de Kroonorde
Lot eretekens en medailles
oa Commandeur in de Kroonorde
Schatting:
N° 907
Charles René CALLEWAERT (1893-1936) olie op doek Gentse daken onder sneeuw afm 66 x 51 cm
Charles René CALLEWAERT (1893-1936)
olie op doek Gentse daken onder sneeuw
afm 66 x 51 cm
Schatting:
N° 908
Cat. Raisonné Grafisch Werk James Ensor door August Taevernier
Cat. Raisonné Grafisch Werk James Ensor
door August Taevernier
Schatting:
N° 909
Koppel keramieken beelden Man en vrouw vooraan gemerkt H 53 cm
Koppel keramieken beelden Man en vrouw
vooraan gemerkt H 53 cm
Schatting:
N° 910
Koppel 19e eeuwse potloodtekeningen Portretten afm 39 x 49 cm
Koppel 19e eeuwse potloodtekeningen Portretten
afm 39 x 49 cm
Schatting:
N° 911
Olie op doek Stilleven met fruit afm 100 x 80 cm
Olie op doek Stilleven met fruit
afm 100 x 80 cm
Schatting:
N° 912
Houten beeld madonna met kind 19e eeuw H 56 cm
Houten beeld madonna met kind
19e eeuw
H 56 cm
Schatting:
N° 913
Achille LAMMENS (1888-1969) olie op hardboard Winterzicht afm 80 x 100 cm
Achille LAMMENS (1888-1969)
olie op hardboard Winterzicht
afm 80 x 100 cm
Schatting:
N° 914
Jos VAN BELLEGHEM (1894-1970) olie op doek Landschap afm 70 x 80 cm
Jos VAN BELLEGHEM (1894-1970)
afm 70 x 80 cm
Schatting:
N° 915
Neo gotische bidbank H 88 x 166 x 34 cm
Neo gotische bidbank
H 88 x 166 x 34 cm
Schatting:
N° 916
Sac-à-perles H 62 cm
Sac-à-perles
H 62 cm
Schatting:
N° 917
Marionettenpaard uit Birma H 110 B 95 cm rond 1900
Marionettenpaard uit Birma
H 110 B 95 cm
rond 1900
Schatting:
N° 918
EBAU (1954) olie op doek en collage Naakt afm 100 x 120 cm
EBAU (1954)
olie op doek en collage Naakt
afm 100 x 120 cm
Schatting:
N° 919
Notariskast 7 laden H 139 B 62 D 38 cm barst in zijpaneel
Notariskast 7 laden
H 139 B 62 D 38 cm
barst in zijpaneel
Schatting:
N° 920
Tafel met marqueterie H 72 B 115 x 100 cm beschadigingen
Tafel met marqueterie
H 72 B 115 x 100 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 921
Koppel Empire armstoelen Louis XVI tafeltjes H 82 cm
Koppel Empire armstoelen
Louis XVI tafeltjes H 82 cm
Schatting:
N° 922
olie op doek Caféscène Vlaams expressionisme niet getekend afm 90 x 85 cm
olie op doek Caféscène
Vlaams expressionisme
afm 90 x 85 cm
Schatting:
N° 923
Lot oliewerken (5) oa Sophie PIR (1858-1936)
Schatting:
N° 924
Lot 15 Art Nouveau tegels
Lot 15 Art Nouveau tegels
Schatting:
N° 925
Gedoreerde spiegel B 53 H 127 cm
Gedoreerde spiegel
B 53 H 127 cm
Schatting:
N° 926
Vintage affiche Tourisme Val de l'Amblève afm 44 x 66 cm
Vintage affiche Tourisme
Val de l’Amblève
afm 44 x 66 cm
Schatting:
N° 927
Albert ARNZ (1832-1914) olie op doek Jachttafereel afm 48 x 65 cm
Albert ARNZ (1832-1914)
olie op doek Jachttafereel
afm 48 x 65 cm
Schatting:
N° 928
Lot varia kistjes, backgammon spel
Schatting:
N° 929
Emile CLAUS (1849-1924) litho Ruine n° 40/50 afm 31 x 47 cm
Emile CLAUS (1849-1924)
litho Ruine n° 40/50
afm 31 x 47 cm
Schatting:
N° 930
Vintage salontafel dia 124 H 35 cm
Vintage salontafel
dia 124 H 35 cm
Schatting:
N° 931
Vuurvergulde Empire klok H 32 B 29 cm
Vuurvergulde Empire klok
H 32 B 29 cm
Schatting:
N° 932
Vuurvergulde Empire klok met zwart marmer H 33 cm
Vuurvergulde Empire klok
met zwart marmer H 33 cm
Schatting:
N° 933
Louis XVI klok vuurvergulde met wit marmer H 27 cm
Louis XVI klok
vuurvergulde met wit marmer
H 27 cm
Schatting:
N° 934
DELVAUX handtasje bruin leder afm 24.5 x 19.5 x 5 cm
DELVAUX handtasje
bruin leder
afm 24.5 x 19.5 x 5 cm
Schatting:
N° 935
DELVAUX handtasje zwart leder afm 24 x 18 x 5 cm
DELVAUX handtasje
zwart leder
afm 24 x 18 x 5 cm
Schatting:
N° 936
Cilinderbureau met ivoor tropisch hout en marqueterie
Cilinderbureau met ivoor
tropisch hout en marqueterie
Schatting:
N° 937
Ronde tafel met marqueterie op centrale poot met schuifjes dia 98 H 77 cm
Ronde tafel met marqueterie
op centrale poot
met schuifjes
dia 98 H 77 cm
Schatting:
N° 938
Chinese kast 19e eeuw Uit Ningbo in Zhejiang provincie H 172 B 105 D 65 cm
Chinese kast 19e eeuw
Uit Ningbo in Zhejiang provincie
H 172 B 105 D 65 cm
Schatting:
N° 939
Antique staddle stones old stone mushrooms H 70, 53 en 50 cm
Antique staddle stones
old stone mushrooms
H 70, 53 en 50 cm
Schatting:
N° 940
Altaar met neo gotische nis L176 D 95 cm
Altaar met neo gotische nis
L176 D 95 cm
Schatting:
N° 941
Chinese dame in ivoor rond 1900 met ingelegde gekleurde steentjes H 101 cm met certificaat
Chinese dame in ivoor rond 1900
met ingelegde gekleurde steentjes
H 101 cm
met certificaat
Schatting:
N° 942
Lot porseleinen postuurtjes en Murano visje H 11.5 tot 17 cm
Lot porseleinen postuurtjes
en Murano visje
H 11.5 tot 17 cm
Schatting:
N° 943
Fernandez ARMAN (1928-2005) Brons Panter getekend L 48 H 24 cm
Fernandez ARMAN (1928-2005)
Brons Panter
getekend L 48 H 24 cm
Schatting:
3500 – 4000 €
N° 944
Fernandez ARMAN (1928-2005) Brons Variation getekend H 71 cm
Fernandez ARMAN (1928-2005)
Brons Variation
getekend H 71 cm
Schatting:
4500 – 5000 €
N° 945
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014) gouache Compositie getekend en gedateerd 1976 afm 40 x 40 cm
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
gouache Compositie
getekend en gedateerd 1976
afm 40 x 40 cm
Schatting:
1200 – 1600 €
N° 946
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014) gouache Compositie getekend verso en gedateerd 1986 afm 50 x 50 cm
Guy VANDENBRANDEN (1926-2014)
gouache Compositie
getekend verso en gedateerd 1986
afm 50 x 50 cm
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 947