Catalogus: 22 september 2018 [1]

Domien INGELS (1881-1946) Brons Slapende windhond L 19 cm
Brons Slapende windhond
L 19 cm
Schatting:
Domien INGELS (1881-1946) Brons windhond H 14 cm
Brons windhond H 14 cm
Schatting:
Wit marmeren klok Kreitz Anvers 2e helft 19e eeuw H 42 cm
Wit marmeren klok Kreitz Anvers
2e helft 19e eeuw
H 42 cm
Schatting:
Charles VALTON (1851-1918) Brons Hond aan ketting H 35 cm
Charles VALTON (1851-1918)
Brons Hond aan ketting
H 35 cm
Schatting:
Edmond DE SCHAMPHELEER (1824-1899) olie op doek Arbeid op het land afm 42 op 35 cm
Edmond DE SCHAMPHELEER (1824-1899)
olie op doek Arbeid op het land
afm 42 op 35 cm
Schatting:
Icoon 19e eeuw afm 24 op 30 cm
Icoon 19e eeuw
afm 24 op 30 cm
Schatting:
N° 6
19e eeuwse Aquarel Belfroid d' Auxerre afm 33 op 46 cm
19e eeuwse Aquarel Belfroid d’ Auxerre
afm 33 op 46 cm
Schatting:
N° 7
François Joseph NAVEZ (1787-1869) toegeschreven potloodtekening Studie afm 25 op 38 cm
François Joseph NAVEZ (1787-1869)
toegeschreven
potloodtekening Studie
afm 25 op 38 cm
Schatting:
N° 8
Frans MASEREEL (1889-1972) Gouache Vrouwen monogram en gedateerd 1959 afm 63 op 49 cm
Gouache Vrouwen
monogram en gedateerd 1959
afm 63 op 49 cm
Schatting:
1400 – 1600 €
David BURLIUK (1882-1967) Russisch futurisme olie op doek Landschap getekend en gedateerd 61 afm 30 op 40 cm
David BURLIUK (1882-1967)
Russisch futurisme
getekend en gedateerd 61
afm 30 op 40 cm
Schatting:
1800 – 2000 €
Roland BAUDUIN (XIX) olie op doek De zangles afm 60 op 80 cm
Roland BAUDUIN (XIX)
olie op doek De zangles
afm 60 op 80 cm
Schatting:
Leo PIRON (1899-1962) olie op doek Village sous la neige c. 1930 etiket Salon Quatrienal de Belgique 1931 afm 80 op 102 cm
Leo PIRON (1899-1962)
olie op doek Village sous la neige c. 1930
etiket Salon Quatrienal de Belgique 1931
afm 80 op 102 cm
Schatting:
1100 – 1300 €
N° 12
Joseph CARON (1866-1944) olie op doek Landschap met hoeve getekend en gedateerd 1936 afm 50 op 75 cm
Joseph CARON (1866-1944)
olie op doek Landschap met hoeve
getekend en gedateerd 1936
afm 50 op 75 cm
Schatting:
Marcel DELMOTTE (1901-1984) olie op doek Vrouw met kat getekend en gedateerd 54
Marcel DELMOTTE (1901-1984)
olie op doek Vrouw met kat
getekend en gedateerd 54
Schatting:
1100 – 1300 €
Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56) Haven van Nieuwpoort afm 37 op 46 cm
Fernand TOUSSAINT (1873-1955/56)
Haven van Nieuwpoort
afm 37 op 46 cm
Schatting:
Kurt LEWY (1898-1963) monogram KL en gedateerd 56 olie op karton Compositie afm 40 op 50
Kurt LEWY (1898-1963)
monogram KL en gedateerd 56
olie op karton Compositie
afm 40 op 50
Schatting:
Sergei NIKITINE (XX) Russische school Gouache Tower afm 54 op 38 cm
Sergei NIKITINE (XX)
Russische school
Gouache Tower
afm 54 op 38 cm
Schatting:
Vic GENTILS (1919-1997) Gouache Compositie afm 66 op 46 cm
Vic GENTILS (1919-1997)
Gouache Compositie
afm 66 op 46 cm
Schatting:
N° 18
Adolf VAN SCHINGEN (1929) houtskooltekening Patershol gent
Adolf VAN SCHINGEN (1929)
houtskooltekening Patershol gent
Schatting:
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Woonwagens met paard zeer zeldzaam thema afm 60 op 70 cm
olie op doek Woonwagens met paard
zeer zeldzaam thema
afm 60 op 70 cm
Schatting:
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Sint Pieterskerk Gent afm 50 op 60 cm
olie op doek Sint Pieterskerk Gent
afm 50 op 60 cm
Schatting:
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Kapel van Ooidonk afm 50 op 60 cm
olie op doek Kapel van Ooidonk
afm 50 op 60 cm
Schatting:
Brons Honor Patria H 76 cm
Brons Honor Patria H 76 cm
Schatting:
Val Saint Lambert Karaf Danse de Flore ontwerp Leon Ledru H 24 cm
Karaf Danse de Flore
ontwerp Leon Ledru
H 24 cm
Schatting:
Pauselijke munt Vaticaan Pius XI (1922 - 1939) 1930 Opus Mistruzzi en bronzen beeldje
Pauselijke munt Vaticaan Pius XI (1922 – 1939)
1930 Opus Mistruzzi
en bronzen beeldje
Schatting:
Grammofoon Columbia
Grammofoon Columbia
Schatting:
N° 26
Engelen in biscuit H 37 B 27 cm
Engelen in biscuit
H 37 B 27 cm
Schatting:
Diverse juwelen zilver oa speld 935 gehalte
Diverse juwelen zilver
oa speld 935 gehalte
Schatting:
Lot zilver 800 oa Minervahoofd en Delheid 650 gr
Lot zilver 800
oa Minervahoofd en Delheid 650 gr
Schatting:
Art Deco Beer keramiek ca 1940 dia 23 cm
Art Deco Beer keramiek
ca 1940 dia 23 cm
Schatting:
N° 30
Aardewerk Hispanico Moresque ca 1800 Dia 27 cm
Aardewerk Hispanico Moresque
ca 1800 Dia 27 cm
Schatting:
Jehan FRISON (1882-1961) 2 Orientaalse etsen
Jehan FRISON (1882-1961)
2 Orientaalse etsen
Schatting:
N° 32
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Un jour de marché à Gand 1906 getekend en getiteld in potlood
ets Un jour de marché à Gand 1906
getekend en getiteld in potlood
Schatting:
Pieter GORUS (1881-1941) olie op paneel Zomers landschap getekend afm 26 op 15 cm
Pieter GORUS (1881-1941)
olie op paneel Zomers landschap
getekend afm 26 op 15 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets NU getekend en genummerd 25/60 afm 29.5 op 21 cm
ets NU
getekend en genummerd 25/60
afm 29.5 op 21 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Cathédrale d'Anvers getekend en genummerd 40/100 afm 48 op 60 cm
ets Cathédrale d’Anvers
getekend en genummerd 40/100
afm 48 op 60 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets St Jacobsmarkt te Gent getekend en genummerd 23/150 afm 46 op 56 cm
ets St Jacobsmarkt te Gent
getekend en genummerd 23/150
afm 46 op 56 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Journalistes getekend afm 36 op 25 cm
ets Journalistes
afm 36 op 25 cm
Schatting:
N° 38
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Jacobus Alijn getekend en genummerd 19/75 afm 30 op 25 cm
ets Jacobus Alijn
getekend en genummerd 19/75
afm 30 op 25 cm
Schatting:
N° 39
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Le Pont Neuf Paris getekend en genummerd 18/60 afm 26 op 27 cm
ets Le Pont Neuf Paris
getekend en genummerd 18/60
afm 26 op 27 cm
Schatting:
N° 40
Vintage zeteltje EXPO 58
Vintage zeteltje EXPO 58
Schatting:
N° 41
Bronzen schouwgarnituur gedoreerd H 46 en 51 cm
Bronzen schouwgarnituur gedoreerd
H 46 en 51 cm
Schatting:
N° 42
Lot varia porselein en brons
Lot varia porselein en brons
Schatting:
Globe met kruis en 2 kandelaars VSL H 30 en 52 cm
Globe met kruis en 2 kandelaars VSL
H 30 en 52 cm
Schatting:
Bronzen luchter met zeemeerminnen H 60 cm
Bronzen luchter met zeemeerminnen
H 60 cm
Schatting:
N° 45
Lot meubeltjes oa Art deco
Lot meubeltjes oa Art deco
Schatting: