Catalogus: 23 maart 2019 [2]

Tafelkastje met medaillon H 95 B 47 cm
Tafelkastje met medaillon
H 95 B 47 cm
Schatting:
N° 47
Prosper BÖSS (1870-1951) olie op doek Jongeman met kandelaar afm 50 x 55 cm
Prosper BÖSS (1870-1951)
olie op doek Jongeman met kandelaar
afm 50 x 55 cm
Schatting:
N° 48
3 cloisonné kommetjes 19e eeuw
Schatting:
N° 49
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949) olie op papier/karton getekend Oeuvrecatalogus Boddaert n°618
Jan Frans DE BOEVER (1872-1949)
olie op papier/karton
Oeuvrecatalogus Boddaert n°618
Schatting:
N° 50
Olie op doek De Luitspeler 19e eeuw afm 20 x 32 cm
Olie op doek De Luitspeler
19e eeuw
afm 20 x 32 cm
Schatting:
N° 51
Lot Delft, Empire bord en Franse chocoladekan
Lot Delft, Empire bord
en Franse chocoladekan
Schatting:
N° 52
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881) gemengde techniek getekend gedateerd MDCCCXXII (1822) afm 48 x 56 cm
Eugène VERBOECKHOVEN (1798/99-1881)
gemengde techniek getekend
gedateerd MDCCCXXII (1822)
afm 48 x 56 cm
Schatting:
N° 53
Chinees bord famille rose dia 26 cm en 2 Chinese borden blauw wit dia 23.5 cm
Chinees bord famille rose dia 26 cm
en 2 Chinese borden blauw wit dia 23.5 cm
Schatting:
N° 54
FLEISCHMAN treinen startset + sporen, wagons documentatie
FLEISCHMAN treinen
startset + sporen, wagons documentatie
Schatting:
N° 55
LIMA treinen startset + treinen, wagons en sporen
LIMA treinen
startset + treinen, wagons en sporen
Schatting:
N° 56
WANG Xiaomou (1794-1877) aquarel 44 x 69 cm
WANG Xiaomou (1794-1877)
aquarel 44 x 69 cm
Schatting:
N° 57
WANG Xiaomou (1794-1877)
aquarel 44 x 69 cm
Schatting:
N° 58
Koppel cloisonné vogels L 22 cm
Koppel cloisonné vogels
L 22 cm
Schatting:
N° 59
Cloisonné set H 23 dia 21 cm
Cloisonné set
H 23 dia 21 cm
Schatting:
N° 60
Cloisonné klok H 17 cm
Cloisonné klok
H 17 cm
Schatting:
N° 61
Cloisonné klok met zijstukken H 15 en 26 cm
Cloisonné klok met zijstukken
H 15 en 26 cm
Schatting:
N° 62
Lot cloisonné H 8 tot 39 cm
Lot cloisonné
H 8 tot 39 cm
Schatting:
N° 63
Lot van 3 Chinese kruidenpotten H 10.5, 11 en 14.5 cm
Lot van 3 Chinese kruidenpotten
H 10.5, 11 en 14.5 cm
Schatting:
N° 64
Koppel Chinese cloisonné eenden B 15 H 22 cm
Koppel Chinese cloisonné eenden
B 15 H 22 cm
Schatting:
N° 65
Pablo PICASSO (1881-1973) Salins keramieken bord dia 24 cm
Pablo PICASSO (1881-1973)
Salins keramieken bord
dia 24 cm
Schatting:
N° 66
Lorraine Kristallen coupe met deksel blauw wit geslepen H 48 cm
Lorraine
Kristallen coupe met deksel
blauw wit geslepen H 48 cm
Schatting:
N° 67
Ets + etsplaat 19e eeuw Koning Salomon laatste oordeel en don Quichot afm 60 x 48.5
Ets + etsplaat 19e eeuw
Koning Salomon laatste oordeel en don Quichot

afm 60 x 48.5
Schatting:
N° 68
MUSIMA gitaar
MUSIMA gitaar
Schatting:
N° 69
Félicien ROPS (1833-1898) heliogravure L'Attrapade afm 15.5 x 22 cm
Félicien ROPS (1833-1898)
heliogravure L’Attrapade
afm 15.5 x 22 cm
Schatting:
N° 70
Spaanse aquarel Dorpszicht afm 22.5 x 31 cm
Spaanse aquarel Dorpszicht
afm 22.5 x 31 cm
Schatting:
N° 71
aquarel Soewaradja afm 33 x 46 cm
aquarel Soewaradja
afm 33 x 46 cm
Schatting:
N° 72
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache getekend en gedateerd afm 65 x 87 cm
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
Gouache getekend en gedateerd
afm 65 x 87 cm
Schatting:
N° 73
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache Snail magnetics III getekend en gedateerd 86 afm 65 x 87 cm
Gouache Snail magnetics III
getekend en gedateerd 86
afm 65 x 87 cm
Schatting:
N° 74
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache Snail magnetics IV getekend en gedateeerd 83
Gouache Snail magnetics IV
getekend en gedateeerd 83
Schatting:
N° 75
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache Snail magnetics I getekend en gedateerd 85
Gouache Snail magnetics I
getekend en gedateerd 85
Schatting:
N° 76
Gouache getekend en gedateerd
afm 65 x 87 cm
Schatting:
N° 77
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache getekend en gedateerd 87 afm 65 x 87 cm
Gouache getekend en gedateerd 87
afm 65 x 87 cm
Schatting:
N° 78
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache Naakt afm 78 x 78 cm
Gouache Naakt
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 79
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Goauche getekend afm 78 x 78 cm
Goauche getekend
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 80
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot van 3 collage's/assemblage getekend afm 49 x 63 cm
lot van 3 collage’s/assemblage getekend
afm 49 x 63 cm
Schatting:
N° 81
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache getekend en gedateerd 1977 afm 50 x 50 cm
Gouache getekend en gedateerd 1977
afm 50 x 50 cm
Schatting:
N° 82
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Potloodtekening getekend en gedateerd 1978 afm 50 x 50 cm
Potloodtekening getekend en gedateerd 1978
afm 50 x 50 cm
Schatting:
N° 83
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Lot grafiek getekend
Lot grafiek getekend
Schatting:
N° 84
Lot grafiek getekend
Schatting:
N° 85
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Lot foto's Athens classic vision getekend en gedateerd 2007 afm 23 x 35 cm
Lot foto’s Athens classic vision
getekend en gedateerd 2007
afm 23 x 35 cm
Schatting:
N° 86
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot foto's getekend en gedtaeerd afm 23 x 35 cm
lot foto’s getekend en gedtaeerd
afm 23 x 35 cm
Schatting:
N° 87
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot foto's getekend, getiteld en gedateerd afm 25 x 37 cm
lot foto’s getekend, getiteld en gedateerd
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 88
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot foto's en collage getekend afm 25 x 37 cm
lot foto’s en collage getekend
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 89
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Lot foto's getekend en getiteld afm 25 x 37 cm
Lot foto’s getekend en getiteld
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 90
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot foto's getekend afm 25 x 37 cm
lot foto’s getekend
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 91
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot foto's getekend en getiteld afm 25 x 37 cm
lot foto’s getekend en getiteld
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 92