Catalogus: 23 maart 2019 [3]

Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) Gouache Blue odalisques 2000 getekend afm 78 x 78 cm
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
Gouache Blue odalisques 2000
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 93
Bram BOGART (1921-2012) gemengde tecniek Compositie getekend en gedateerd 57 afm 56 x 40 cm
Bram BOGART (1921-2012)
gemengde tecniek Compositie
getekend en gedateerd 57
afm 56 x 40 cm
Schatting:
4000 – 5000 €
N° 94
Jules SCHMALZIGAUG (1882-1917) Potlood/aquarel Dame collectie R Vandevelde afm 12.5 x 18 cm
Jules SCHMALZIGAUG (1882-1917)
Potlood/aquarel Dame
collectie R Vandevelde
afm 12.5 x 18 cm
Schatting:
N° 95
Jef VERHEYEN (1932-1984) Lot seriegrafie (4) niet getekend afm 54 x 76 cm
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Lot seriegrafie (4) niet getekend
afm 54 x 76 cm
Schatting:
N° 96
Jef VERHEYEN (1932-1984) Lot seriegrafie (5) waarvan 3 getekend afm 54 x 76 cm
Jef VERHEYEN (1932-1984)
Lot seriegrafie (5) waarvan 3 getekend
afm 54 x 76 cm
Schatting:
N° 97
Benoit litho getekend en genummerd 74/100 afm 19.5 x 33.5 cm
Benoit
litho getekend en genummerd 74/100
afm 19.5 x 33.5 cm
Schatting:
N° 98
Guy BAEKELMANS (1940) litho Compositie getekend, 55 x 57 cm
Guy BAEKELMANS (1940)
litho Compositie
getekend, 55 x 57 cm
Schatting:
N° 99
Bernard VILLERS (1939) lithografie in kleur afm 54 x 65 cm
Bernard VILLERS (1939)
lithografie in kleur
afm 54 x 65 cm
Schatting:
N° 100
Valérie MANNAERTS (1974) Foto Let me be somebody I admire afm 20 x 25 cm
Valérie MANNAERTS (1974)
Foto Let me be somebody I admire
afm 20 x 25 cm
Schatting:
N° 101
Sato ADO (1936-1994) seriegrafiek Compositie afm 42 x 70 cm
Sato ADO (1936-1994)
seriegrafiek Compositie
afm 42 x 70 cm
Schatting:
N° 102
Jozef MEES (1898-1987) Seriegrafie Compositie afm 73 x 52 cm
Jozef MEES (1898-1987)
Seriegrafie Compositie
afm 73 x 52 cm
Schatting:
N° 103
Roger RAVEEL (1921-2013) kalender Raveel + bord Met kunst aan tafel Maastricht
Roger RAVEEL (1921-2013)
kalender Raveel + bord Met kunst aan tafel Maastricht
Schatting:
N° 104
Edgard TYTGAT (1879-1957) lavis Naakt gesigneerd door de weduwe afm 19 x 27 cm
Edgard TYTGAT (1879-1957)
lavis Naakt
gesigneerd door de weduwe
afm 19 x 27 cm
Schatting:
N° 105
Frans MASEREEL (1889-1972) lot houtsnedes (12) gemonogrameerd in de plaat
lot houtsnedes (12)
gemonogrameerd in de plaat
Schatting:
N° 106
Jean Émile OOSTERLYNCK (1915-1995) olie op doek Compositie afm 57 x 49 cm
Jean Émile OOSTERLYNCK (1915-1995)
olie op doek Compositie
afm 57 x 49 cm
Schatting:
1100 – 1300 €
N° 107
The Salvador Dali Tarot Johannes Fiebig
The Salvador Dali Tarot
Johannes Fiebig
Schatting:
N° 108
Les Beaux Arts Marco Piono parfumfles met brons sculptuur H 25 cm
Les Beaux Arts Marco Piono
parfumfles met brons sculptuur H 25 cm
Schatting:
N° 109
Les Beaux Arts design Bruno Bruni parfumfles met bronzen sculptuur H 18 cm
Les Beaux Arts design Bruno Bruni
parfumfles met bronzen sculptuur H 18 cm
Schatting:
N° 110
Les Beaux Arts design Allen Jones parfumfles H 17 cm
Les Beaux Arts design Allen Jones
parfumfles H 17 cm
Schatting:
N° 111
The diamond edition DOUBLE YOU GIN met diamand 0.19-0.21 Carat met certificaat
The diamond edition
DOUBLE YOU GIN

met diamant 0.19-0.21 Carat
met certificaat
Schatting:
N° 112
The diamond edition
DOUBLE YOU GIN

met diamant 0.19-0.21 Carat
met certificaat
Schatting:
N° 113
Vintage pop Marylin Monroe met electrisch ventilatiesysteem (werkt) H 185 cm
Vintage pop Marylin Monroe
met elektrisch ventilatiesysteem (werkt)
H 185 cm
Schatting:
N° 114
Andy WARHOL (1928-1987) kast MOTIV 5 Gold Marilyn Monroe 1962 arrt design by hb Collection Limited Edition Europe 336/500
Andy WARHOL (1928-1987)
kast MOTIV 5
Gold Marilyn Monroe 1962
arrt design by hb Collection
Limited Edition Europe 336/500
Schatting:
N° 115
Edouard CLAES (XIX) olie op doek Schepen op de rivier afm 40 x 60 cm
Edouard CLAES (XIX)
olie op doek Schepen op de rivier
afm 40 x 60 cm
Schatting:
N° 116
Jane CHARLET (XIX-XX) (toegeschreven) olie op doek Heerschap afm 31 x 41 cm
Jane CHARLET (XIX-XX)
(toegeschreven) olie op doek Heerschap
afm 31 x 41 cm
Schatting:
N° 117
Van Den Berghen olie op doek (3) Portretten getekend en gedateerd 1848 afm 35 x 41 cm (elk doek)
Van Den Berghen
olie op doek (3) Portretten
getekend en gedateerd 1848
afm 35 x 41 cm (elk doek)
Schatting:
N° 118
Louis ARTAN (1837-1890) oliewerk Marine afm 24 x 36 cm
Louis ARTAN (1837-1890)
olie op paneel Marine
afm 24 x 36 cm
Schatting:
N° 119
La justice du Fou Imageries Gordinne Liège afm 27 x 37 cm Pastoor op jacht afm 27 x 18 cm
La justice du Fou
Imageries Gordinne Liège

afm 27 x 37 cm
Pastoor op jacht
afm 27 x 18 cm
Schatting:
N° 120
18e eeuws olie op doek copie naar Rubens Justus Lipsius en zijn leerlingen afm 89 x 100 cm
18e eeuws olie op doek
kopie naar Rubens
Justus Lipsius en zijn leerlingen
afm 89 x 100 cm
Schatting:
2200 – 2600 €
N° 121
Geo LANGIE (1906-1982) ets De herstelling Gent
Geo LANGIE (1906-1982)
ets De herstelling Gent
Schatting:
N° 122
19e eeuws tabernakel in eik H 78 B 57 cm
19e eeuws tabernakel in eik
H 78 B 57 cm
Schatting:
N° 123
Madonna met kind 18e eeuw H 73 cm
Madonna met kind
18e eeuw H 73 cm
Schatting:
N° 124
Gedoreerde klok met stolp H 54 cm
Gedoreerde klok met stolp
H 54 cm
Schatting:
N° 125
Vrouwenbuste in albast getekend H 37 cm
Vrouwenbuste in albast
getekend H 37 cm
Schatting:
N° 126
Koppel posturen in terracotta (Duits) H 26 cm
Koppel posturen in terracotta (Duits)
H 26 cm
Schatting:
N° 127
Zeer fijn geëmailleerd vaasje 19e eeuw H 16 cm
Zeer fijn geëmailleerd vaasje
19e eeuw H 16 cm
Schatting:
N° 128
Paul SERSTÉ (1910-2000) Terracotta Wandelende vrouw H 66 cm
Paul SERSTÉ (1910-2000)
Terracotta Wandelende vrouw H 66 cm
Schatting:
N° 129
19e eeuwse schrijfdoos in wortelhout en inlegwerk parelmoer afm 35 x 24 x 15 cm
19e eeuwse schrijfdoos in wortelhout
en inlegwerk parelmoer
afm 35 x 24 x 15 cm
Schatting:
N° 130
Vieux Strasbourg lot 5 borden dia 23 cm
Vieux Strasbourg
lot 5 borden dia 23 cm
Schatting:
N° 131
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970) De steenkapper gepatineerd gips H 61 cm
Gustave VAN DEN MEERSCHE (1891-1970)
De steenkapper gepatineerd gips
H 61 cm
Schatting:
N° 132
Domien INGELS (1881-1946) Paard met ruiter getekend gepatineerd gips H 50 B 56 cm
Paard met ruiter getekend
gepatineerd gips H 50 B 56 cm
Schatting:
N° 133
Jef LAMBEAUX (1852-1908) (toegeschreven) De worstelaars gepatineerd gips H 61 cm
Jef LAMBEAUX (1852-1908)
(toegeschreven) De worstelaars
gepatineerd gips H 61 cm
Schatting:
N° 134
Val Saint Lambert kristallen coupe met etiket dia 43 cm
kristallen coupe met etiket
dia 43 cm
Schatting:
N° 135
 WATERFORD lot kristallen glazen
WATERFORD
lot kristallen glazen
Schatting:
N° 136
WATERFORD
lot kristallen glazen
Schatting:
N° 137
Floris JESPERS (1889-1965) mixed media op papier Korenveld afm 46 x 60 cm
Floris JESPERS (1889-1965)
mixed media op papier Korenveld
afm 46 x 60 cm
Schatting:
N° 138