Catalogus: 23 maart 2019 [4]

Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Klokke Roeland 1e staat afm 11.5 x 16.5 cm
ets Klokke Roeland 1e staat
afm 11.5 x 16.5 cm
Schatting:
N° 139
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Ypres (de slechte maere) 1 état
ets Ypres (de slechte maere) 1 état
Schatting:
1400 – 1600 €
N° 140
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Rue de la grosse horloge Rouan épreuve d'artiste 1938
ets Rue de la grosse horloge Rouen
épreuve d’artiste 1938
Schatting:
N° 141
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Cathédrale de Rouan épreuve d'artiste 1930
ets Cathédrale de Rouen
épreuve d’artiste 1930
Schatting:
N° 142
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Cathédrale d'Amiens épreuve d'artiste 1932
ets Cathédrale d’Amiens
épreuve d’artiste 1932
Schatting:
N° 143
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Cathédrale de Bourges 1 état
ets Cathédrale de Bourges
1 état
Schatting:
N° 144
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Place Pharaïlde Gand 1e état getekend afm 21 x 28.5
ets Place Pharaïlde Gand 1e état
afm 21 x 28.5
Schatting:
N° 145
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) L'Oeuvre gravé Le Roy 1933 met ets
L’Oeuvre gravé Le Roy 1933
met ets
Schatting:
N° 146
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Vieillard getekend afm 24 x 29 cm
ets Vieillard
afm 24 x 29 cm
Schatting:
N° 147
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets une petite ville nerveuse getekend afm 49 x 58 cm
ets une petite ville nerveuse
afm 49 x 58 cm
Schatting:
N° 148
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Rouan 1e état getekend afm 48 x 60 cm
ets Rouen 1e état
afm 48 x 60 cm
Schatting:
N° 149
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Vieilles maisons quai de la Lieve Gand getekend afm 23 x 31 cm
ets Vieilles maisons quai de la Lieve Gand
afm 23 x 31 cm
Schatting:
N° 150
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets la tranchée getekend en genummerd afm 53 x 63 cm
ets la tranchée
getekend en genummerd
afm 53 x 63 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 151
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets La moisson getekend en genummerd afm 41 x 50 cm
ets La moisson
getekend en genummerd
afm 41 x 50 cm
Schatting:
1600 – 2000 €
N° 152
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Le chateau des comtes Gand getekend en gedateerd afm 58 x 68 cm
ets Le chateau des comtes Gand
getekend en gedateerd
afm 58 x 68 cm
Schatting:
N° 153
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Gruuthuse Bruges afm 45 x 50 cm
ets Gruuthuse Bruges
afm 45 x 50 cm
Schatting:
N° 154
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Au marché getekend afm 35 x 46 cm
ets Au marché getekend
afm 35 x 46 cm
Schatting:
N° 155
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Pont de laitage Gand getekend en gedateerd 1919 afm 20 x 30 cm
ets Pont de laitage Gand
getekend en gedateerd 1919
afm 20 x 30 cm
Schatting:
N° 156
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Petits Pignons Gand getekend afm 19 x 29 cm
ets Petits Pignons Gand
afm 19 x 29 cm
Schatting:
N° 157
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Vieille coquette getekend en genummerd 16/50
ets Vieille coquette
getekend en genummerd 16/50
Schatting:
N° 158
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) Map oorlogsetsen en -schetsen genummerd 307/350
Map oorlogsetsen en -schetsen
genummerd 307/350
Schatting:
N° 159
Lot lakzegels
Lot lakzegels
Schatting:
N° 160
Lot lakzegels
Lot lakzegels
Schatting:
N° 161
Whiskemann Compagnie Maritime du Congo bestek en sauslepels
Wiskemann Compagnie Maritime du Congo
bestek en sauslepels
Schatting:
N° 162
Compagnie Maritime du Congo lot verzilverd Wiskemann, Elkington, Mappin
Compagnie Maritime du Congo
lot verzilverd Wiskemann, Elkington, Mappin
Schatting:
N° 163
Compagnie Maritime du Congo 12 kaarthouders
Compagnie Maritime du Congo
12 kaarthouders
Schatting:
N° 164
Lot strips
Lot strips
Schatting:
N° 165
Lot strips Tin Tin
Lot strips Tin Tin
Schatting:
N° 166
Lot paternosters
Lot paternosters
Schatting:
N° 167
Lot Congolese aandelen en masker
Lot Congolese aandelen
en masker
Schatting:
N° 168
Lot Congo + foto's
Lot Congo + foto’s
Schatting:
N° 169
Lot Afrikaanse beeldjes in been H 8, 12 en 14 cm
Lot Afrikaanse beeldjes in been
H 8, 12 en 14 cm
Schatting:
N° 170
Miniatuur op ivoor monogram B 4 H 5 cm
Miniatuur op ivoor
monogram
B 4 H 5 cm
Schatting:
N° 171
Hongaarse school pastel getekend Romai afm 34 x 48 cm
Hongaarse school
pastel getekend Romai
afm 34 x 48 cm
Schatting:
N° 172
Empire console met marmeren blad H 96 L 113 D 50 hoekje marmer achterzijde afgebroken
Empire console met marmeren blad
H 96 L 113 D 50
hoekje marmer achterzijde afgebroken
Schatting:
N° 173
Oude eiken tafel met schuif H 72 B 148 D 67 cm
Oude eiken tafel met schuif
H 72 B 148 D 67 cm
Schatting:
N° 174
Schildersezel H 230 cm
Schildersezel H 230 cm
Schatting:
N° 175
Lot 2 operastoeltjes en poppenzetel
Schatting:
N° 176
Oude eiken salontafel met centrale schuif afm 130 x 71 cm
Oude eiken salontafel met centrale schuif
afm 130 x 71 cm
Schatting:
Antieke trog afm 146 x 65 H 70 cm
Antieke trog
afm 146 x 65 H 70 cm
Schatting:
Oud luchtertje met glazen staafornamenten
Schatting:
Lot boeken over decoratietechnieken hout en marmer + voorbeeld faux marbre
Lot boeken over decoratietechnieken
hout en marmer +
voorbeeld faux marbre
Schatting:
Lot olie op paneel 33 x 46 cm + tekening getekend Prevost 33 x 42 cm
Lot olie op paneel 33 x 46 cm
+ tekening getekend Prevost 33 x 42 cm
Schatting:
Kader met 8 zilverstukken
Kader met 8 zilverstukken
Schatting:
Lot jachtmes en bajonet L 42 en 51 cm
Lot jachtmes en bajonet
L 42 en 51 cm
Schatting:
Wereldbol rond 1900 H 59 cm
Wereldbol rond 1900
H 59 cm
Schatting: