Catalogus: 23 maart 2019 [6]

Chinese schaal 18e eeuw afm 30 x 22 cm
Chinese schaal 18e eeuw
afm 30 x 22 cm
Schatting:
N° 231
Keramis vaas decor 1322 nummer H 34 cm
Keramis
vaas
decor 1322 nummer
H 34 cm
Schatting:
N° 232
SAMSON porselein Frans en chinese koffiepot 18e eeuw doos 11 x 6, flesje H 14 en koffiekan (chip en haarlijn) H 25 cm
SAMSON porselein Frans
en chinese koffiepot 18e eeuw
doos 11 x 6, flesje H 14
en koffiekan (chip en haarlijn) H 25 cm
Schatting:
N° 233
Lot Engelse theepot en melkkan 19e eeuw H 13 en 19 cm
Lot Engelse theepot en melkkan
19e eeuw
H 13 en 19 cm
Schatting:
N° 234
Antieke waaier
Antieke waaier
Schatting:
N° 235
Val Saint Lambert lot parfumfles H 20.5 cm vaas H 22 en coupe dia 22 cm
lot parfumfles H 20.5 cm
vaas H 22 en coupe dia 22 cm
Schatting:
N° 236
Lot theepotten Leeds 18e eeuw en Japanse theepot
Lot theepotten
Leeds 18e eeuw
en Japanse theepot
Schatting:
N° 237
Lot 2 dekselvazen H 53 en 56 cm
Lot 2 dekselvazen
H 53 en 56 cm
Schatting:
N° 238
Lot sla- vlees- en taart bestekken
Schatting:
N° 239
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Leie te Gent afm 40 x 50 cm
olie op doek Leie te Gent
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 240
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Dorpsweg afm 53 x 63 cm
olie op doek Dorpsweg
afm 53 x 63 cm
Schatting:
N° 241
Piet LIPPENS (1890-1981) lot 6 kleine pentekeningen afm 10 x 14 tot 11 x 17 cm
lot 6 kleine pentekeningen
afm 10 x 14 tot 11 x 17 cm
Schatting:
N° 242
Ovaal religieus basreliëf B 22 H 29 cm
Ovaal religieus basreliëf
B 22 H 29 cm
Schatting:
N° 243
Bronzen beer B 23 H 15 cm
Bronzen beer
B 23 H 15 cm
Schatting:
N° 244
Tapijt AUBUSSON afm 310 x 243 cm
Tapijt AUBUSSON
afm 310 x 243 cm
Schatting:
N° 245
Tapijt patchwork afm 260 x 320 cm
Tapijt patchwork
afm 260 x 320 cm
Schatting:
N° 246
Olie op paneel Madonna met kind 17e eeuw dia 19 cm
Olie op paneel Madonna met kind
17e eeuw
dia 19 cm
Schatting:
N° 247
Olie op paneel Organiste met aureool afm 35 x 46 cm
Olie op paneel Organiste met aureool
afm 35 x 46 cm
Schatting:
N° 248
Kader met vlinders
Kader met vlinders
Schatting:
N° 249
Floris JESPERS (1889-1965) potloodtekening Harlekijn met gitaar
Floris JESPERS (1889-1965)
potloodtekening Harlekijn met gitaar
Schatting:
N° 250
Koppel barokke kandelaars gedoreerd hout 18e eeuw H 76 cm
Koppel barokke kandelaars
gedoreerd hout 18e eeuw
H 76 cm
Schatting:
N° 251
Spartaanse soldaat hout met polychromie 19e eeuw H 40 cm
Spartaanse soldaat
hout met polychromie 19e eeuw
H 40 cm
Schatting:
N° 252
Wijsheer met boek Hout met polychromie 19e eeuw H 37 cm
Wijsheer met boek
Hout met polychromie
19e eeuw H 37 cm
Schatting:
N° 253
Koppel houten bankjes H 35 L 90 cm
Koppel houten bankjes
H 35 L 90 cm
Schatting:
N° 254
Corpus Christus H 26 cm 19e eeuw
Corpus Christus H 26 cm
19e eeuw
Schatting:
N° 255
Madonna met kind CEDES   koloniaal 17e eeuw
Madonna met kind CEDES
koloniaal 17e eeuw
Schatting:
N° 256
Madonna met kind in Indo-Portugees ivoor   Goa 18e eeuw H 9.5 cm.
Madonna met kind in Indo-Portugees ivoor
Goa 18e eeuw H 9.5 cm.
Schatting:
N° 257
Scheepsstuurwiel dia 77 cm
Scheepsstuurwiel
dia 77 cm
Schatting:
N° 258
Maquette boot hout L 168 cm
Maquette boot hout
L 168 cm
Schatting:
N° 259
Maquette zeilboot gebroken mast L 77 cm
Maquette zeilboot
gebroken mast
L 77 cm
Schatting:
N° 260
Maquette vissersboot B 47 H 45 cm
Maquette vissersboot
B 47 H 45 cm
Schatting:
N° 261
Keramiek Tang paard (copie) H 40 B 42 cm
Keramiek Tang paard
(kopie) H 40 B 42 cm
Schatting:
N° 262
Marquette Moterboot L 60 cm
Marquette Motorboot
L 60 cm
Schatting:
N° 263
Lot abstracte werken afm 99 x 99 en 69 x 69 cm
Lot abstracte werken
afm 99 x 99 en 69 x 69 cm
Schatting:
N° 264
Koppel clubzetels velours grijs
Schatting:
N° 265
Koppel clubzetels stof beige
Koppel clubzetels stof beige
Schatting:
N° 266
Koppel clubzetels stof bruin
Koppel clubzetels stof bruin
Schatting:
N° 267
Houten tuinset tafel en 4 krukken
Houten tuinset
tafel en 4 krukken
Schatting:
N° 268
Breed pianokrukje empire afm B 80 H 37 cm
Breed pianokrukje empire
afm B 80 H 37 cm
Schatting:
N° 269
Staander met oude sleutels B 20 H 23 cm
Staander met oude sleutels
B 20 H 23 cm
Schatting:
N° 270
Roy LICHTENSTEIN (1923-1997) Offset lithografie/affiche Pasadena Art Museum 1967 Walker Art Center afm 63 x 86 cm
Roy LICHTENSTEIN (1923-1997)
Offset lithografie/affiche Pasadena Art Museum
1967 Walker Art Center
afm 63 x 86 cm
Schatting:
N° 271
Maurice WYCKAERT (1923-1996) kleurlithografie genummerd en getekend afm 33 x 41 cm
Maurice WYCKAERT (1923-1996)
kleurlithografie genummerd en getekend
afm 33 x 41 cm
Schatting:
N° 272
Les Beaux Arts design Allen Jones parfumfles H 17 cm
Les Beaux Arts design Allen Jones
parfumfles H 17 cm
Schatting:
N° 273
Les beaux arts, 'Four Seasons in New York' design James Rizzi H 17 cm
Les beaux arts, ‘Four Seasons in New York’
design James Rizzi

H 17 cm
Schatting:
N° 274
Les Beaux Arts design Ernst Fuchs parfumfles met bronzen papegaaiduiker H 16 cm
Les Beaux Arts design Ernst Fuchs
parfumfles met bronzen papegaaiduiker
H 16 cm
Schatting:
N° 275
Les Beaux Arts design Wunderlich parfumfles met bronzen sculptuur H 15 cm
Les Beaux Arts design Wunderlich
parfumfles met bronzen sculptuur
H 15 cm
Schatting:
N° 276