Catalogus: 24 maart 2018 – 15.00u sessie [1]

Lincoln collection gegraveerd zeeschilpad vorm 20e eeuw met Abraham Lincoln en George Washington opschriften 'we owe allegiance to no crown' en 'Under My Wings everythings prospers' L65 cm B 55 cm
Lincoln collection
gegraveerd zeeschilpad vorm 20e eeuw
met Abraham Lincoln en George Washington
opschriften ‘we owe allegiance to no crown’
en ‘Under My Wings everythings prospers’
L65 cm B 55 cm
Schatting:
N° 290
André CLUYSENAAR (1872-1939) portret van een vrolijke dame olie op doek afm 43 x 52 cm
André CLUYSENAAR (1872-1939)
portret van een vrolijke dame olie op doek
afm 43 x 52 cm
Schatting:
N° 291
Joseph VERDEGEM (1897-1957) aquarel zicht op Nogent sur Marne 1928 afm 63 op 48 cm
aquarel zicht op Nogent sur Marne 1928
afm 63 op 48 cm
Schatting:
N° 292
Louis VERBOECKHOVEN (1802-1889) pendant Marines afm 24 op 16 cm
Louis VERBOECKHOVEN (1802-1889)
pendant Marines
afm 24 op 16 cm
Schatting:
200 – 400 €
N° 293
Sigarenmolen met muziekdoos REUGE Swiss musical movement H 36 cm
Sigarenmolen met muziekdoos REUGE
Swiss musical movement
H 36 cm
Schatting:
N° 294
Swiss musical movement
H 36 cm
Schatting:
N° 295
Olie op doek 2 paarden aan een herberg onleesbaar getekend afm 32 x 24 cm
Olie op doek 2 paarden aan een herberg
onleesbaar getekend
afm 32 x 24 cm
Schatting:
N° 296
Vintage salontafel met glazen blad
Schatting:
N° 297
vroeg Frans porseleinen Faun ca 1700 Engelse koffiekan met fantasievogels ca 1830 Engels theekannetje
vroeg Frans porseleinen Faun ca 1700
Engelse koffiekan met fantasievogels ca 1830
Engels theekannetje
Schatting:
N° 298
lot van porselein mandje 1780 Marie Antoinette manufacture Paris Engels blauw handbeschilderd potpourri dekselpotje 1830 19e eeuws handbeschilderd mandje handbeschilderd gedoreerd vaasje
lot van porselein mandje 1780 Marie Antoinette manufacture Paris
Engels blauw handbeschilderd potpourri dekselpotje 1830
19e eeuws handbeschilderd mandje
handbeschilderd gedoreerd vaasje
Schatting:
N° 299
lot 19e eeuws glaswerk H 9 tot 17 cm
Schatting:
N° 300
houten renaissancebeeldje 17e eeuw Elisabeth van Thüringen H 33 cm
houten renaissancebeeldje 17e eeuw
Elisabeth van Thüringen
H 33 cm
Schatting:
N° 301
Familiewapenschild op paneel
Familiewapenschild op paneel
Schatting:
N° 302
 Boule vaas NOVERDY FRANCE H 21 cm
Boule vaas NOVERDY FRANCE
H 21 cm
Schatting:
N° 303
Lot varia oa speelgoed beer metaal Zwarte Woud antieke picque fleur
Lot varia oa speelgoed beer metaal Zwarte Woud
antieke picque fleur
Schatting:
N° 304
Schatting:
N° 305
Lot van 3 schilderijtjes
Lot van 3 schilderijtjes
Schatting:
N° 306
Domien INGELS (1881-1946) Terracotta De 5 heemskinderen H 18 cm getekend
Terracotta De 5 Heemskinderen
H 18 cm getekend
Schatting:
N° 307
Christofle verzilverd Empire koffie en thee set
Schatting:
N° 308
19e eeuwse salonset in acajou tafel, 6 zetels en tweezit
19e eeuwse salonset in acajou
tafel en 6 zetels
Schatting:
N° 309
19e eeuwse kleine vitrine marqueterie en marmer
19e eeuwse kleine vitrine
marqueterie en marmer
Schatting:
N° 310
Engels bureau H 79 L 125 cm
Engels bureau
H 79 L 125 cm
Schatting:
N° 311
Antieke19e eeuwse eiken koffer L 96 B 50 H 42 cm
Antieke19e eeuwse eiken koffer
L 96 B 50 H 42 cm
Schatting:
N° 312
Ex-voto zilver H 18 cm
Ex-voto zilver
H 18 cm
Schatting:
N° 313
Ex-voto zilver H 19 cm
Ex-voto zilver
H 19 cm
Schatting:
N° 314
Olie op paneel Marine in zwaar vergulde kader afm 22 op 40 cm
Olie op paneel Marine
in zwaar vergulde kader
afm 22 op 40 cm
Schatting:
N° 315
Olie op paneel Marine
in zwaar vergulde kader
afm 22 op 40 cm
Schatting:
N° 316
Zwaar eiken uitschuifbare tafel 19e eeuw L 140 B 100 (met zijstukken L 265)
Zwaar eiken uitschuifbare tafel
19e eeuw
L 140 B 100 (met zijstukken L 265)
Schatting:
N° 317
Bronzen engel L 21 cm
Bronzen engel L 21 cm
Schatting:
N° 318
Charles X handgeborduurd gordijnornament met bronzen ring L 220 cm
Charles X handgeborduurd gordijnornament met bronzen ring
L 220 cm
Schatting:
N° 319
detail wandtapijt paard Alex de Grote naar oudenaards wandtapijt afm 62 op 70 cm
detail wandtapijt paard Alex de Grote
naar oudenaards wandtapijt
afm 62 op 70 cm
Schatting:
N° 320
Donné par LL MM Impériales gift van Napoleon koffieservies in originele koffer
Donné par LL MM Impériales
gift van Napoleon III

koffieservies in originele koffer
Schatting:
3000 – 4000 €
N° 321
Ex-voto zilver H 18 cm
Ex-voto zilver
H 18 cm
Schatting:
N° 322
Ex-voto zilver H 9.5 cm
Ex-voto zilver
H 9.5 cm
Schatting:
N° 323
Ex-voto zilver H 9 cm
Ex-voto zilver
H 9 cm
Schatting:
N° 324
Olie op doek Jongeman met hond onleesbaar getekend afm 55 op 64 cm
Olie op doek Jongeman met hond
onleesbaar getekend
afm 55 op 64 cm
Schatting:
N° 325
Pop biscuit Simon & Halbig L 86 cm
Pop biscuit Simon & Halbig
L 86 cm
Schatting:
N° 326
Louis XVI stijl schouwgarnituur met sculpturen van Clodion afm 22 x 37 x 62 cm
Louis XVI stijl schouwgarnituur
met sculpturen van Clodion
(barsten in het marmer)
afm 22 x 37 x 62 cm
Schatting:
4000 – 6000 €
N° 327
Lot van 3 miniatuurtjes op ivoor
Schatting:
N° 328
Schatting:
N° 329
Lot van 2 miniatuurtjes op ivoor
Schatting:
N° 330
Medaillon Lam Gods hout dia 50 cm
Medaillon Lam Gods hout
dia 50 cm
Schatting:
N° 331
Duits borduursel WOI Gott mit uns afm 51 op 64 cm
Duits borduursel WOI
Gott mit uns
afm 51 op 64 cm
Schatting:
N° 332
Camille TUTIÉ DE VARREUX (1872-1942) DE VEZ vaasje in glaspasta getekend H 26 cm
Camille TUTIÉ DE VARREUX (1872-1942)
DE VEZ

vaasje in glaspasta getekend
H 26 cm
Schatting:
N° 333
Bronzen kerkkandelaar H 125
Bronzen kerkkandelaar H 125
Schatting:
N° 334