Catalogus: 24 maart 2019 – 10.00u sessie [3]

Paul-Auguste MASUI-CASTRICQUE   La Légende de Thyl Ulenspiegel    55 bois gravés originaux
Paul-Auguste MASUI-CASTRICQUE
La Légende de Thyl Ulenspiegel

55 bois gravés originaux
Schatting:
N° 421
Sigaren Humidor    B 37 H 53 D 25 cm
Sigaren Humidor
B 37 H 53 D 25 cm
Schatting:
N° 422
2 wijnkoffertjes in wortelhout   afm 36 x 27 x 15 cm
2 wijnkoffertjes in wortelhout
afm 36 x 27 x 15 cm
Schatting:
N° 423
Grote chinese kom   gedoreerd met florale motieven en gemerkt   afm 55 x 20 x 27 cm
Grote chinese kom
gedoreerd met florale motieven en gemerkt
afm 55 x 20 x 27 cm
Schatting:
N° 424
Engelse faïence   blauw witte bloembak   afm 46 x 31 x 20 cm
Engelse faïence
blauw witte bloembak
afm 46 x 31 x 20 cm
Schatting:
N° 425
Engelse faïence
blauw witte bloembak
afm 46 x 31 x 20 cm
Schatting:
N° 426
Koppel Art Nouveau vaasjes   blauw glazuur met email   H 15 cm
Koppel Art Nouveau vaasjes
blauw glazuur met email
H 15 cm
Schatting:
N° 427
Lot FERRARI    Boek /mapTASCHEN en Ferrari sierstuk   genummerd
Lot FERRARI
Boek /mapTASCHEN en Ferrari sierstuk
genummerd
Schatting:
N° 428
Antiek zilveren armband   Indonesie 19e eeuw   dia 8 cm
Antiek zilveren armband
Indonesie 19e eeuw
dia 8 cm
Schatting:
N° 429
Antieke zilveren juwelen   19e eeuw met turkoois stenen
Antieke zilveren juwelen
19e eeuw met turkoois stenen
Schatting:
N° 430
Antiek zilveren ring en broche
Schatting:
N° 431
NETSUKE    walvis met octopus getekend   L 3.5 cm
NETSUKE
walvis met octopus getekend
L 3.5 cm
Schatting:
N° 432
Indisch houten tempelelement   L 89 cm   sporen polychromie
Indisch houten tempelelement
L 89 cm
sporen polychromie
Schatting:
N° 433
Indisch houten tempelelement   L 75 cm
Indisch houten tempelelement
L 75 cm
Schatting:
N° 434
Tibetaanse rituele dolkjes (3)   L 10.5, 11.5 en 12 cm
Tibetaanse rituele dolkjes (3)
L 10.5, 11.5 en 12 cm
Schatting:
N° 435
FALANGCAI kom   gemerkt dia 14.8 cm
FALANGCAI kom
gemerkt dia 14.8 cm
Schatting:
N° 436
Celadon  schotel Twin fish   dia 29.5 cm
Celadon schotel Twin fish
dia 29.5 cm
Schatting:
N° 437
Ge ware dish with foliated rim   19e eeuw dia 26.5 cm
Ge ware dish with foliated rim
19e eeuw dia 26.5 cm
Schatting:
N° 438
Bronzen LAMA   18e eeuw   H 9.5 cm
Bronzen LAMA
18e eeuw
H 9.5 cm
Schatting:
N° 439
Frans aardewerk   kom dia 30.5 cm   scheerkom ROUAN dia 32 cm
Frans aardewerk
kom dia 30.5 cm
scheerkom ROUAN dia 32 cm
Schatting:
N° 440
Delft pauwenbord   dia 34.5 cm
Delft pauwenbord
dia 34.5 cm
Schatting:
N° 441
Piero DORAZIO (1927-2005)   Kleurlitho Landschap   getekend en genummerd 8/20   afm 61 x 82 cm
Piero DORAZIO (1927-2005)
Kleurlitho Landschap
getekend en genummerd 8/20
afm 61 x 82 cm
Schatting:
N° 442
Harry THOMPSON-LALANDE (1868-1940)   olie op doek Wever   afm 38 x 46 cm
Harry THOMPSON-LALANDE (1868-1940)
olie op doek Wever
afm 38 x 46 cm
Schatting:
N° 443
Chinese terrine 18e eeuw   dia 25 cm
Chinese terrine 18e eeuw
dia 25 cm
Schatting:
N° 444
Olie op paneel 19e eeuw Meisjesportret   etiket tentoonstelling Alphonse GIROUX PARIS
Olie op paneel 19e eeuw Meisjesportret
etiket tentoonstelling Alphonse GIROUX PARIS
Schatting:
N° 445