Catalogus: 24 maart 2019 – 10.00u sessie [5]

Lot cloisonné   H 23, 12.5 en 5.5 cm
Lot cloisonné
H 23, 12.5 en 5.5 cm
Schatting:
N° 471
Staffordshire beeldjes   met afneembaar hoofd H 29 cm   en postuurtje soldaat SAX H 20 cm
Staffordshire beeldjes
met afneembaar hoofd H 29 cm
en postuurtje soldaat SAX H 20 cm
Schatting:
N° 472
Westerwald bierkruik    H 33 cm
Westerwald bierkruik
H 33 cm
Schatting:
N° 473
Engelse bierkruik cm   19e eeuw H 28 cm
Engelse bierkruik cm
19e eeuw H 28 cm
Schatting:
N° 474
Engelse Toby Mug   H 25 cm
Engelse Toby Mug
H 25 cm
Schatting:
N° 475
Engelse Toby Mug   H 24 cm
Engelse Toby Mug
H 24 cm
Schatting:
N° 476
Lot 2 fijne postuurtjes biscuit   kinderen op wijnton   H 20 cm
Lot 2 fijne postuurtjes biscuit
kinderen op wijnton
H 20 cm
Schatting:
N° 477
Lot 4 Engelse bierkruiken   oa Royal Doulton   H 7 tot 13 cm
Lot 4 Engelse bierkruiken
oa Royal Doulton
H 7 tot 13 cm
Schatting:
N° 478
Fijn handgeschilderd bord in montuur   dia 40 cm
Fijn handgeschilderd bord in montuur
dia 40 cm
Schatting:
N° 479
Lot Franse borden   oa Strasbourg, Rouan   dia 23 tot 25 cm
Lot Franse borden
oa Strasbourg, Rouan
dia 23 tot 25 cm
Schatting:
N° 480
Lot 2 19e eeuwse kruidenpotten   H 15 cm
Lot 2 19e eeuwse kruidenpotten
H 15 cm
Schatting:
N° 481
Lot Engelse bierkruiken   en bord dia 23
Lot Engelse bierkruiken
en bord dia 23
Schatting:
N° 482
Engelse bierkruik H 25 cm
Engelse bierkruik H 25 cm
Schatting:
N° 483
Vandenbossche    gepatineerd gips Rustende dame   H 21 cm getekend
Vandenbossche
gepatineerd gips Rustende dame
H 21 cm getekend
Schatting:
N° 484
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (2)   afm 61 x 92 cm   getekend, getiteld en gedateerd
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
getekend, getiteld en gedateerd
Schatting:
N° 485
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 61 x 92 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 486
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
N° 487
gemengde techniek (2)
afm 61 x 92 cm
Schatting:
N° 488
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek/collage   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek/collage
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 489
gemengde techniek/collage
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 490
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 78 x 78 cm
Schatting:
N° 491
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 492
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 493
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 78 x 78 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 494
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek/collage   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek/collage
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 495