Catalogus: 24 maart 2019 – 10.00u sessie [6]

Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 78 x 78 cm   getekend, getiteld en gedateerd
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
gemengde techniek (3)
afm 78 x 78 cm
getekend, getiteld en gedateerd
Schatting:
140 – 200 €
N° 496
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek/collage   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek/collage
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 497
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   gemengde techniek (3)   afm 71 x 71 cm   getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek (3)
afm 71 x 71 cm
Schatting:
140 – 200 €
N° 498
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   Lot (4) litho's getekend
Lot (4) litho’s getekend
Schatting:
N° 499
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   lot zwart wit foto's   afm 25 x 37 cm
lot zwart wit foto’s
afm 25 x 37 cm
Schatting:
N° 500
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)   potloodtekening (2)   afm 59 x 50 en 60 x 60 cm   getekend en gedateerd 1978 - 1980
potloodtekening (2)
afm 59 x 50 en 60 x 60 cm
getekend en gedateerd 1978 – 1980
Schatting:
N° 501
Carel BALTH (1939)   early years (1968 – 2000) Diptyck 1978    afm 74 x 99 cm
Carel BALTH (1939)
early years (1968 – 2000) Diptyck 1978
afm 74 x 99 cm
Schatting:
N° 502
Carel BALTH (1939)
afm 74 x 99 cm
Schatting:
N° 503
Carel BALTH (1939)   early years (1968 – 2000) Diptyck 77 - 07   afm 73 x 98 cm   niet getekend
Carel BALTH (1939)
early years (1968 – 2000) Diptyck 77 – 07
afm 73 x 98 cm
Schatting:
N° 504
Ronan WALSH (1958)   herkomst Taylor Galleries Dublin   olie op doek Then you're alone   afm 95 x 116 cm
Ronan WALSH (1958)
herkomst Taylor Galleries Dublin
olie op doek Then you’re alone
afm 95 x 116 cm
Schatting:
N° 505
Ronan WALSH (1958)   herkomst Taylor Galleries Dublin   olie op doek Niet getekend   afm 95 x 116 cm
Ronan WALSH (1958)
olie op doek Niet getekend
afm 95 x 116 cm
Schatting:
N° 506
olie op doek Stal met kippen   getekend Mauvé   afm 28 x 35 cm
olie op doek Stal met kippen
getekend Mauvé
afm 28 x 35 cm
Schatting:
N° 507
Aquarel Boszicht   getekend   afm 41 x 58 cm
Aquarel Boszicht
afm 41 x 58 cm
Schatting:
N° 508
Olie op doek Boten op de Maas   afm 41 x 33 cm
Olie op doek Boten op de Maas
afm 41 x 33 cm
Schatting:
N° 509
olie op doek Huizen bij valavond   afm 38 x 42 cm
olie op doek Huizen bij valavond
afm 38 x 42 cm
Schatting:
N° 510
Guy Oscar ROELS (1921-1981)   olie op karton Stilleven met gitaar 1954   afm 49 x 60 cm
Guy Oscar ROELS (1921-1981)
olie op karton Stilleven met gitaar 1954
afm 49 x 60 cm
Schatting:
N° 511
Laurent CRUYT (1960)   Dripping
Laurent CRUYT (1960)
Dripping
Schatting:
N° 512
Laurent CRUYT (1960)   Dripping getekend La Cruz en gedateerd   afm 29 x 40 cm
Laurent CRUYT (1960)
Dripping getekend La Cruz en gedateerd
afm 29 x 40 cm
Schatting:
N° 513
Laurent CRUYT (1960)   Dripping getekend en gedateerd   afm 29 x 40 cm
Laurent CRUYT (1960)
Dripping getekend en gedateerd
afm 29 x 40 cm
Schatting:
N° 514
Yves RHAYÉ (1936-1995)   olie op doek Zonder titel   getekend   afm 100 x 100 cm
Yves RHAYÉ (1936-1995)
olie op doek Zonder titel
afm 100 x 100 cm
Schatting:
N° 515
Armand HEINS (1856-1938)   olie op doek Valavond   afm 81 x 53 cm
Armand HEINS (1856-1938)
olie op doek Valavond
afm 81 x 53 cm
Schatting:
N° 516
Armand HEINS (1856-1938)   lot portretten   afm 17 x 22 cm
Armand HEINS (1856-1938)
lot portretten
afm 17 x 22 cm
Schatting:
N° 517
Armand HEINS (1856-1938)   lot tekeningen, etsen en litho's
Armand HEINS (1856-1938)
lot tekeningen, etsen en litho’s
Schatting:
N° 518
Piet VAN DER OUDERAA (1841-1915)   olie op doek Rustende man   afm 42 x 52 cm
Piet VAN DER OUDERAA (1841-1915)
olie op doek Rustende man
afm 42 x 52 cm
Schatting:
N° 519
Italiaanse school   olie op doek Madonna met kind   17e eeuw   afm 26 x 33 cm
Italiaanse school
olie op doek Madonna met kind
17e eeuw
afm 26 x 33 cm
Schatting:
N° 520