Catalogus: 24 maart 2019 – 15.00u sessie [3]

Vlaams aardewerk kruik met kattendecor H 43 cm
Vlaams aardewerk
kruik met kattendecor
H 43 cm
Schatting:
N° 658
Fernand LÉGER (1881-1955) ets E.A. Hommage Louis david afm 13 x 18 cm
Fernand LÉGER (1881-1955)
ets E.A. Hommage Louis david
afm 13 x 18 cm
Schatting:
N° 659
Frans MASEREEL (1889-1972) Pentekening getekend afm 15 x 19 cm
Ets getekend in de plaat
afm 15 x 19 cm
Schatting:
N° 660
Pierre CHENET (XX-XXI) bronzen stier getekend B 38 H 28 cm
Pierre CHENET (XX-XXI)
bronzen stier getekend
B 38 H 28 cm
Schatting:
N° 661
Léo LANCKNEUS (1889-1968) olie op doek Parkzicht afm 40 x 55 cm
Léo LANCKNEUS (1889-1968)
olie op doek Parkzicht
afm 40 x 55 cm
Schatting:
N° 662
Valentine WILLAERT-FONTAN (1882-1939) olie op paneel L'escaut à Audenaerde afm 15.5 x 22.5 cm
Valentine WILLAERT-FONTAN (1882-1939)
olie op paneel L’escaut à Audenaerde
afm 15.5 x 22.5 cm
Schatting:
N° 663
Jacob DOOIJEWAARD (1876-1969) olie op doek Man en vrouw 1940 afm 105 x 102 cm
Jacob DOOIJEWAARD (1876-1969)
olie op doek Man en vrouw 1940
afm 105 x 102 cm
Schatting:
N° 664
Antieke vogelkooi in brons en eik H 70 cm
Antieke vogelkooi in brons en eik
H 70 cm
Schatting:
N° 665
Marie-José VAN DE VEEGAETE (1917-2005) lot tekeningen (30) + brief à Julien Van de Veegaete
Marie-José VAN DE VEEGAETE (1917-2005)
lot tekeningen (30)
+ brief à Julien Van de Veegaete
Schatting:
N° 666
Lot varia blaasbalg, console wierookvat ca 1800 vijzel ca 1750 ea
blaasbalg, console
wierookvat ca 1800
vijzel ca 1750 ea
Schatting:
N° 667
Lot glaswerk en tegels oa tegels laat 18e eeuw 2 soliflores, 19e eeuws schenkkannetje H 16 tot 26 cm
Lot glaswerk en tegels
oa tegels laat 18e eeuw
2 soliflores, 19e eeuws schenkkannetje
H 16 tot 26 cm
Schatting:
N° 668
Lot porselein 18e en 19e eeuw oa Wallendorf & Charles Philippe H 12 tot 24 cm
Lot porselein 18e en 19e eeuw
oa Wallendorf & Charles Philippe
H 12 tot 24 cm
Schatting:
N° 669
Lot porselein 19e eeuw oa Parijs, Thüringen H 7 tot 20 cm
Lot porselein 19e eeuw
oa Parijs, Thüringen
H 7 tot 20 cm
Schatting:
N° 670
Lot heiligenbeeldjes 18e en 19e eeuw hout en pijpaarde H 7 tot 11 cm
Lot heiligenbeeldjes 18e en 19e eeuw
hout en pijpaarde
H 7 tot 11 cm
Schatting:
N° 671
Lot tin Vlaams/Brussel 18e en 19e eeuw H 6 tot 22 cm
Lot tin Vlaams/Brussel
18e en 19e eeuw
H 6 tot 22 cm
Schatting:
N° 672
Lot porselein oa Delfts aardbeienschaaltje 18e eeuw Engels mandje 18e eeuw
oa Delfts aardbeienschaaltje 18e eeuw
Engels mandje 18e eeuw
Schatting:
N° 673
Lot van 2 stenen vijzels dia 30 en 32 cm
Lot van 2 stenen vijzels
dia 30 en 32 cm
Schatting:
N° 674
Lot 2 bronzen klokken H 18 en 20 cm
Lot 2 bronzen klokken
H 18 en 20 cm
Schatting:
N° 675
Art Nouveau verzilverde coupe O. Gallia 26/29 getekend met vosje H 16 dia 26 cm
Art Nouveau verzilverde coupe
O. Gallia 26/29 getekend met vosje
H 16 dia 26 cm
Schatting:
N° 676
Val Saint Lambert kristallen Art Deco vaas purper H 23 cm
kristallen Art Deco vaas purper
H 23 cm
Schatting:
N° 677
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) gemengde techniek (3) afm 37 x 53 cm getekend, getiteld en gedateerd
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
gemengde techniek (3)
afm 37 x 53 cm
getekend, getiteld en gedateerd
Schatting:
N° 678
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) gemengde techniek afm 80 x 110 cm getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 679
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 680
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 681
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 682
gemengde techniek
afm 80 x 110 cm
Schatting:
N° 683
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) gemengde techniek afm 57 x 77 cm getekend, getiteld en gedateerd
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 684
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 685
gemengde techniek
afm 57 x 77 cm
Schatting:
N° 686
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) potloodtekening Compositie 1967 afm 16 x 16 cm achteraan gesigneerd
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
potloodtekening Compositie 1967
afm 16 x 16 cm
achteraan gesigneerd
Schatting:
N° 687
Etienne VAN DOORSLAER (1925-2013) olie op paneel 77 -79 afm 17 x 17 cm
Etienne VAN DOORSLAER (1925-2013)
olie op paneel 77 -79
afm 17 x 17 cm
Schatting:
N° 688
 kunstmap zeefdrukken (5) konstruktivisme 1972 oa Cortier, Plompen, Van den abbeel
kunstmap zeefdrukken (6) konstruktivisme 1972
oa Cortier, Plompen, Van den abbeel
Schatting:
N° 689
Roger RAVEEL (1921-2013) litho Getekend en genummerd 51/250 afm 30 x 45 cm
Roger RAVEEL (1921-2013)
litho Getekend en genummerd 51/250
afm 30 x 45 cm
Schatting:
N° 690
Umano PRIMO (XX) Antonio VON HOERDE gemengde techniek compositie afm 50 x 66 cm
Umano PRIMO (XX)
Antonio VON HOERDE
gemengde techniek compositie
afm 50 x 66 cm
Schatting:
N° 691
Umano PRIMO (XX)
Antonio VON HOERDE
gemengde techniek compositie
afm 50 x 66 cm
Schatting:
N° 692
Jan HOET (1936-2014) foto jan Hoet getekend en genummerd afm 38 x 38 cm
Jan HOET (1936-2014)
foto jan Hoet getekend en genummerd
afm 38 x 38 cm
Schatting:
N° 693
Willy CEYSSENS (1929-2007) lot 2 sculpturen H 17 cm en 16 x 20 cm
Willy CEYSSENS (1929-2007)
lot 2 sculpturen
H 17 cm en 16 x 20 cm
Schatting:
N° 694
Etienne VERHELLEN (1937) Keramiek H 27 cm
Etienne VERHELLEN (1937)
Keramiek H 27 cm
Schatting:
N° 695
Andy WARHOL (1928-1987) Ladies & Gentlemen : The Pink Hat Screen Print Handsigned 1975 numbered 23/125
Andy WARHOL (1928-1987)
Ladies & Gentlemen : The Pink Hat
Screen Print Handsigned 1975
numbered 23/125
Schatting:
6500 – 7000 €
N° 696
Fer'o acryl op papier Compositie getekend en gedateerd 2003 afm 14 x 18 cm
Fer’o
acryl op papier Compositie
getekend en gedateerd 2003
afm 14 x 18 cm
Schatting:
N° 697
Charles Henri VERBRUGGHE (1877-1974) olie op paneel Zeezicht afm 35 x 46 cm
Charles Henri VERBRUGGHE (1877-1974)
olie op paneel Zeezicht
afm 35 x 46 cm
Schatting:
N° 698
Art Deco marmeren inktpot B 47 cm
Art Deco marmeren inktpot
B 47 cm
Schatting:
N° 699
Speelgoed fornuisje in geperst staal werkende staat H 25 cm
Speelgoed fornuisje in geperst staal
werkende staat H 25 cm
Schatting:
N° 700
TRI-ANG Lines brothers vrachtwagen in geperst staal B 46 H 26 cm
TRI-ANG Lines brothers
vrachtwagen in geperst staal
B 46 H 26 cm
Schatting:
N° 701
Salvador DALI (1904-1989) set borden La conquête du Cosmos LIMOGES
Salvador DALI (1904-1989)
set borden La conquête du Cosmos
LIMOGES
Schatting:
N° 702