Catalogus: 24 maart 2019 – 15.00u sessie [4]

Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018) lot 2 naaktfoto's afm 47 x 68 cm getekend
Jan VAN DEN ABBEEL (1943-2018)
lot 2 naaktfoto’s
afm 47 x 68 cm
Schatting:
N° 703
BEN (1935) litho Je ne sais pas peindre getekend en n° 12/40
BEN (1935)
litho Je ne sais pas peindre
getekend en n° 12/40
Schatting:
N° 704
Fons ROGGEMAN (1939) houtskooltekening Portret afm 53 x 69 cm
Fons ROGGEMAN (1939)
houtskooltekening Portret
afm 53 x 69 cm
Schatting:
N° 705
Roger De Meyer (1934 - 2018) Foto Druppel acrylverf in verf afm 39 x 59 cm
Roger De Meyer (1934 – 2018)
Foto Druppel acrylverf in verf
afm 39 x 59 cm
Schatting:
N° 706
Roger De Meyer (1934 - 2018) Foto Stukgeschoten lamp afm 39 x 59 cm
Roger De Meyer (1934 – 2018)
Foto Stukgeschoten lamp
afm 39 x 59 cm
Schatting:
N° 707
Roger De Meyer (1934 – 2018)
afm 39 x 59 cm
Schatting:
N° 708
Pol MARA (1920-1998) litho Naakt getekend en genummerd afm 36 x 36 cm
Pol MARA (1920-1998)
litho Naakt getekend en genummerd
afm 36 x 36 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 709
Pol MARA (1920-1998)
afm 36 x 36 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 710
Pol MARA (1920-1998)
afm 36 x 36 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 711
Pol MARA (1920-1998)
afm 36 x 36 cm
Schatting:
100 – 120 €
N° 712
Lot kunstmappen Speybrouck, Van Steenkiste Rik Wouters en 2 werkjes van Colette driessens
Lot kunstmappen
Speybrouck, Van Steenkiste
Rik Wouters en 2 werkjes
van Colette driessens
Schatting:
N° 713
lot verzamelprenten Liebig, Cibils, Sunlight, Remy
Schatting:
N° 714
BREVIARIUM 1778
BREVIARIUM 1778
Schatting:
N° 715
Art Nouveau foto album
Art Nouveau foto album
Schatting:
N° 716
kaart Gand Capitale de Flandra 1678 afm 33 x 37 cm
kaart Gand Capitale de Flandra 1678
afm 33 x 37 cm
Schatting:
N° 717
Roger SOMVILLE (1923-2014) postkaart gemende techniek 1962 afm 10.5 x 15 cm
Roger SOMVILLE (1923-2014)
postkaart gemende techniek 1962
afm 10.5 x 15 cm
Schatting:
N° 718
Lot 2 boeken met postkaarten
Lot 2 boeken met postkaarten
Schatting:
N° 719
Armand HEINS (1856-1938) aquarel Laethem 1924 afm 23 x 31 cm
Armand HEINS (1856-1938)
aquarel Laethem 1924
afm 23 x 31 cm
Schatting:
N° 720
Dondernagel H 38 cm
Dondernagel H 38 cm
Schatting:
N° 721
Ossip ZADKINE (1890-1967) litho Het gevecht 125/350 afm 50 x 66 cm
Ossip ZADKINE (1890-1967)
litho Het gevecht 125/350
afm 50 x 66 cm
Schatting:
N° 722
Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002) Litho Dreaming under the cactus tree afm 50 x 65 cm
Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002)
Litho Dreaming under the cactus tree
afm 50 x 65 cm
Schatting:
N° 723
Guillaume VAN DEN BORRE (1896-1984) aquarel Compositie 1954 gemonogrameerd afm 24 x 30 cm
Guillaume VAN DEN BORRE (1896-1984)
aquarel Compositie 1954
gemonogrameerd
afm 24 x 30 cm
Schatting:
N° 724
Dan VAN SEVEREN (1927-2009) ets HC gesigneerd afm 8.5 x 12.5 cm
Dan VAN SEVEREN (1927-2009)
ets HC gesigneerd
afm 8.5 x 12.5 cm
Schatting:
N° 725
Roger RAVEEL (1921-2013) map Xylon 78 (1989)
Roger RAVEEL (1921-2013)
map Xylon 78 (1989)
Schatting:
N° 726
Victor SERVRANCKX (1897-1965) tekening Compositie afm 25 x 34 cm
Victor SERVRANCKX (1897-1965)
tekening Compositie
afm 25 x 34 cm
Schatting:
N° 727
Set vcan 2 CANASTA DINING CHAIRS BY ARRBEN ITALY gemerkt
Set vcan 2 CANASTA DINING CHAIRS
BY ARRBEN ITALY
gemerkt
Schatting:
N° 728
BY ARRBEN ITALY
gemerkt
Schatting:
N° 729
BY ARRBEN ITALY
gemerkt
Schatting:
N° 730
BY ARRBEN ITALY
gemerkt
Schatting:
N° 731
BY ARRBEN ITALY
gemerkt
Schatting:
N° 732
Vintage kuipzeteltje (vederlicht)
Schatting:
100 – 120 €
N° 733
DISTLER treinset 1956
DISTLER treinset
1956
Schatting:
N° 734
Vintage glazen karaf met 6 glazen
Schatting:
N° 735
Arteluce – Uplight-lamp 1977 ontwerp P. King, S. Miranda, G. Arnaldi H 195 cm
Arteluce – Uplight-lamp 1977
ontwerp P. King, S. Miranda, G. Arnaldi
H 195 cm
Schatting:
N° 736
La LOGGIA 2 kuipzeteltjes groene stof
La LOGGIA 2 kuipzeteltjes
groene stof
Schatting:
N° 737
Lot varia B&O TV, kapstok salontafel glas, bureaustoel
B&O TV, kapstok
salontafel glas, bureaustoel
Schatting:
N° 738
Design kast vintage B 203 H 105 D 50 cm
Design kast vintage
B 203 H 105 D 50 cm
Schatting:
N° 739
Van Den Berghe Pauvers kast met groene desktop H 109 B 159 D 56 cm
Van Den Berghe Pauvers
kast met groene desktop
H 109 B 159 D 56 cm
Schatting:
N° 740
Lot treinen ROCO
Lot treinen ROCO
Schatting:
N° 741
Vintage champagne fles MOET gips H 100 cm
Vintage champagne fles MOET
gips H 100 cm
Schatting:
N° 742
FLOS lamp op marmeren voet H 185 cm
FLOS lamp op marmeren voet
H 185 cm
Schatting:
N° 743
Pastoe bureau H 72 B 120 D 59 cm
Pastoe bureau
H 72 B 120 D 59 cm
Schatting:
N° 744
Félix LABISSE (1905-1982) litho Passage de la Bérésina E.A. afm 50 x 65 cm
Félix LABISSE (1905-1982)
litho Passage de la Bérésina E.A.
afm 50 x 65 cm
Schatting:
N° 745
CORNEILLE (1922-2010) litho getekend, gedateerd 98 en n° 111/150 afm 54 x 73 cm
CORNEILLE (1922-2010)
litho getekend, gedateerd 98 en n° 111/150
afm 54 x 73 cm
Schatting:
N° 746
CORNEILLE (1922-2010) litho getekend, gedateerd 98 en n°135/150 afm 55 x 75 cm
CORNEILLE (1922-2010)
litho getekend, gedateerd 98 en n°135/150
afm 55 x 75 cm
Schatting:
N° 747