Catalogus: 24 juni 2018 – 15.00u sessie [1]

 Tich VANDEN BALCK Art Brabançon gepatineerd gips De rechters L 50 cm
Tich VANDEN BALCK
Art Brabançon

gepatineerd gips De rechters
L 50 cm
Schatting:
N° 300
Zeilschip vier master in glazen kast L 80 H 55 cm
Zeilschip viermaster
in glazen kast
L 80 H 55 cm
Schatting:
N° 301
Moors bijzettafletje met parelmoer H 66 dia 60 cm
Moors bijzettafletje met parelmoer
H 66 dia 60 cm
Schatting:
N° 302
Eiken Madonna 19e eeuw H 118 cm
Eiken Madonna 19e eeuw
H 118 cm
Schatting:
N° 303
Eiken zuil H 130 cm
Eiken zuil H 130 cm
Schatting:
N° 304
G. POCHINI (XIX) Marmeren damesbuste getekend H 65 cm
G. POCHINI (XIX)
Marmeren damesbuste getekend
H 65 cm
Schatting:
N° 305
Houten console 19e eeuw met Engel L 32 cm
Houten console 19e eeuw met Engel
L 32 cm
Schatting:
N° 306
19e eeuwse houten jardinière H 94 L 86 cm
19e eeuwse houten jardinière
H 94 L 86 cm
Schatting:
N° 307
DELFT koppel oude Delftse vazen gerestaureerd H 58.5 cm
DELFT
koppel oude Delftse vazen
gerestaureerd H 58.5 cm
Schatting:
N° 308
Louis XV gedoreerd tafeltje met wit marmeren blad (schilfer) H 81 dia 51 cm
Louis XV gedoreerd tafeltje
met wit marmeren blad (schilfer)
H 81 dia 51 cm
Schatting:
N° 309
DELFT schouwgarnituur uurwerk gemerkt Japy&Frères H klok 50 vazen 29.5 cm
DELFT
schouwgarnituur
uurwerk gemerkt Japy&Frères
H klok 50 vazen 29.5 cm
Schatting:
N° 310
Guillaume VAN STRYDONCK (1861-1937) olie op doek Le potager getekend GS Van Streydonck en gedateerd 1919 afm 150 x 100 cm
Guillaume VAN STRYDONCK (1861-1937)
olie op doek Le potager
getekend GS Van Streydonck en gedateerd 1919
afm 150 x 100 cm
Schatting:
N° 311
Karel VAN BELLE (1884-1959) olie op doek Danseuse afm 87 x 114 cm
Karel VAN BELLE (1884-1959)
olie op doek Danseuse
afm 87 x 114 cm
Schatting:
N° 312
Louis XV salon tweezit, éénzit en 2 stoelen
Louis XV salon
tweezit, éénzit en 2 stoelen
Schatting:
N° 313
Commode stijl Louis XV H 90 B 140 cm
Commode stijl Louis XV
H 90 B 140 cm
Schatting:
N° 314
Ladenkastje met marqueterie-imitatie afm H 148 B 80 cm
Ladenkastje met marqueterie-imitatie
afm H 148 B 80 cm
Schatting:
N° 315
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890) Meisje gedoreerd brons en ivoor H 17 cm
Jean-Louis GRÉGOIRE (1840-1890)
Meisje gedoreerd brons en ivoor
H 17 cm
Schatting:
N° 316
Antonio GAUDE (c.1875-?) Brons De houthakker H 46 cm
Antonio GAUDE (c.1875-?)
Brons De houthakker
H 46 cm
Schatting:
N° 317
Georges OMERTH (act.1895-1925) Brons en ivoor Jeune homme H 15 cm
Georges OMERTH (act.1895-1925)
Brons en ivoor Jeune homme
H 15 cm
Schatting:
N° 318
Zilveren koffie en theeset gemerkt 835 gewicht 1925 gram
Zilveren koffie en theeset
gemerkt 835
gewicht 1925 gram
Schatting:
N° 319
Sarcofaagvormige wijnkoeler Victoriaans (old bondstreet) met inscriptie stichting huis Wilkinson H 55 B 75 D 50 cm
Sarcofaagvormige wijnkoeler Victoriaans
(old bondstreet) met inscriptie
stichting huis Wilkinson
H 55 B 75 D 50 cm
Schatting:
N° 320
Bronzen siercoupe H 42 cm
Bronzen siercoupe
H 42 cm
Schatting:
N° 321
Fritz KOCHENDÖRFER (1871-1942) Mameren buste van een jonge dame H 24 cm
Fritz KOCHENDÖRFER (1871-1942)
Mameren buste van een jonge dame
H 24 cm
Schatting:
N° 322
La Vénus de Milo Brons Reduction Sauvage 1865 H 41 cm
La Vénus de Milo
Brons Reduction Sauvage 1865

H 41 cm
Schatting:
N° 323
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910) brons Industrie H 39 cm
Jean-Baptiste GERMAIN (1841-1910)
brons Industrie
H 39 cm
Schatting:
N° 324
Koppel porseleinen kandelaars H 32 cm
Koppel porseleinen kandelaars
H 32 cm
Schatting:
N° 325
Klok Louis XVI wit marmer en gedoreerd brons H 38 cm
Klok Louis XVI
wit marmer en gedoreerd brons
H 38 cm
Schatting:
N° 326
Charles CUMBERWORTH (1811-1852) Brons Meisje met vogels H 45 cm
Charles CUMBERWORTH (1811-1852)
Brons Meisje met vogels
H 45 cm
Schatting:
N° 327
Georges OMER Brons doedelzakspeler H 16 cm
Georges OMER
Brons doedelzakspeler
H 16 cm
Schatting:
N° 328
Antonin LARROUX (1859-1913) Brons Boerin H 68 cm
Antonin LARROUX (1859-1913)
Brons Boerin
H 68 cm
Schatting:
N° 329
Marmeren zuil H 100 cm
Marmeren zuil H 100 cm
Schatting:
N° 330
Pierre Alexandre SCHOENEWERK (1820-1885) Brons de muze getekend H 26 cm
Pierre Alexandre SCHOENEWERK (1820-1885)
Brons de muze
H 26 cm
Schatting:
N° 331
Edouard DROUOT (1859-1945) Brons Hoedster met stier H 22 B 28 cm
Edouard DROUOT (1859-1945)
Brons Hoedster met stier
H 22 B 28 cm
Schatting:
N° 332
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Confrère
ets Confrère
Schatting:
N° 333
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Marché St Jacques à Gand getekend
ets Marché St Jacques à Gand
Schatting:
N° 334
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Woonwagens afm 40 x 50 cm
olie op doek Woonwagens
afm 40 x 50 cm
Schatting:
N° 335
Ernst DOLCINI (1888-1963) aquarel Zeilen in de lagune afm 83 x 53 cm
Ernst DOLCINI (1888-1963)
aquarel Zeilen in de lagune
afm 83 x 53 cm
Schatting:
N° 336
Corneille THEUNISSEN (1863-1918) Brons Rêverie au champ afm B 44 H 35 cm
Corneille THEUNISSEN (1863-1918)
Brons Rêverie au champ
afm B 44 H 35 cm
Schatting:
N° 337
Blikken speelgoed Duits gevechtsvliegtuig driedekker Fokker Dr.I L 26 cm
Blikken speelgoed
Duits gevechtsvliegtuig driedekker Fokker Dr.I
L 26 cm
Schatting:
N° 338
Speelgoed Arnold SABENA Helibus Westb Germany
Speelgoed Arnold SABENA
Helibus Westb Germany
Schatting:
N° 339