Catalogus: 24 november 2018 [1]

Antonin DAUM (1864-1930) vaas geëtst en geëmaileerd getekend DAUM NANCY met kruis/merk Lorraine voor 1892 H 10 cm dia 18 cm
Antonin DAUM (1864-1930)
vaas geëtst en geëmaileerd
getekend DAUM NANCY
met kruis/merk Lorraine
voor 1892
H 10 cm dia 18 cm
Schatting:
Ercole BAROVIER (1889-1974) Vaas TOSSO model jaren '60 H 17 cm
Ercole BAROVIER (1889-1974)
Vaas TOSSO model
jaren ’60
H 17 cm
Schatting:
Ercole BAROVIER (1889-1974) vaas TOSSO model omstreeks 1960 H 17 dia 18 cm
Ercole BAROVIER (1889-1974)
vaas TOSSO model
omstreeks 1960
H 17 dia 18 cm
Schatting:
Porcelain de St Cloud koppel 'Potpourri' octagonale vazen pâte tendre gedoreerd, polychromie, hoog reliëf restauratie knop van één deksel H 40 cm
Porcelain de St Cloud
koppel ‘Potpourri’ octagonale vazen
pâte tendre
gedoreerd, polychromie, hoog reliëf
restauratie knop van één deksel H 40 cm
Schatting:
Boda Kosta karaf en vaas Palme König H 33 en 35 cm
Boda Kosta karaf
en vaas Palme König
H 33 en 35 cm
Schatting:
Lot Venetiaans en Engels glaswerk soliflore H 21 cm
Lot Venetiaans en Engels glaswerk
soliflore H 21 cm
Schatting:
N° 6
Lot glaswerk Boheems, Venetiaans H 28, 26, 11 en 13 cm
Lot glaswerk
Boheems, Venetiaans
H 28, 26, 11 en 13 cm
Schatting:
N° 7
Carl FABERGE (1846-1920) The House of Fabergin France kandelaar H 23 cm toegevoegd vaas H 24 cm
Carl FABERGE (1846-1920)
The House of Fabergin France
kandelaar H 23 cm
toegevoegd vaas H 24 cm
Schatting:
N° 8
Val Saint Lambert Coupe jaren '30 rood en gedoreerd H 10 dia 23 cm
Coupe jaren ’30
rood en gedoreerd
H 10 dia 23 cm
Schatting:
Val Saint Lambert VSL 2 vazen en 1 balustervaas wit H 31, 18 en 25 cm
VSL 2 vazen en 1 balustervaas wit
H 31, 18 en 25 cm
Schatting:
Lot Chinees en Japans Chinese neksteun, L 29 cm koppel Imari hondjes H 12 en 17 cm Japans bronzen poes H 13 cm Chinese hond H 23 cm
Lot Chinees en Japans
Chinese neksteun, L 29 cm
koppel Imari hondjes H 12 en 17 cm
Japans bronzen poes H 13 cm
Chinese hond H 23 cm
Schatting:
120 – 180 €
Meji spiegel 19e eeuw handvat parasol 19e eeuw
Meji spiegel 19e eeuw
handvat parasol 19e eeuw
Schatting:
N° 12
18e eeuws Kangxi kopje H 6 cm in bronzen antieke kasteelhanger H 22 cm
18e eeuws Kangxi kopje H 6 cm
in bronzen antieke kasteelhanger H 22 cm
Schatting:
Kangxi tegel afm 8 x 18 cm, dikte 3.5 cm
Kangxi tegel
afm 8 x 18 cm, dikte 3.5 cm
Schatting:
Lot glaswerk Walter glass, Etling kommetje Daum vaasje H 30, dia 13 en H 11 cm
Lot glaswerk
Walter glass, Etling kommetje
Daum vaasje
H 30, dia 13 en H 11 cm
Schatting:
Venetiaans schoentje L14 cm
Venetiaans schoentje
L14 cm
Schatting:
Lot glaswerk Baccarat dekselpotje en dekselpot wit Art Nouveau schaal H 22, dia 10 en 90 cm
Lot glaswerk
Baccarat dekselpotje en dekselpot wit
Art Nouveau schaal
H 22, dia 10 en 90 cm
Schatting:
lot Oosters brons 19e eeuw Indonesie dia 22 cm Indische en Ottomaanse vaas H 23 en 26 cm
lot Oosters brons 19e eeuw
Indonesie dia 22 cm
Indische en Ottomaanse vaas H 23 en 26 cm
Schatting:
N° 18
Haarlem Nederland rond 1700 bord dia 27 cm achterzijde tinglazuur
Haarlem Nederland
rond 1700
bord dia 27 cm achterzijde tinglazuur
Schatting:
Nepalees fijn houtsculptuur antiek afm 33 op 47 cm
Nepalees fijn houtsculptuur antiek
afm 33 op 47 cm
Schatting:
Sèvres bloemenvaas met brons H 33 cm
Sèvres bloemenvaas met brons
H 33 cm
Schatting:
Kanton bord 19e eeuw in bronzen montuur H 22 dia 25 cm
Kanton bord 19e eeuw
in bronzen montuur
H 22 dia 25 cm
Schatting:
Japanse vaas champlevée 19e eeuw H 31 cm
Japanse vaas champlevée 19e eeuw
H 31 cm
Schatting:
Japanse champlevée vazen (2) H 31 cm
Japanse champlevée vazen (2)
H 31 cm
Schatting:
Koppel Chinese Gu vazen Famille verte rond 1900 H 20 cm
Koppel Chinese Gu vazen
Famille verte rond 1900 H 20 cm
Schatting:
Chinese Fencai (粉彩) dekselvaas Zeer fijn handgeschilderd 20e eeuw H 40 cm
Chinese Fencai (粉彩) dekselvaas
Zeer fijn handgeschilderd 20e eeuw
H 40 cm
Schatting:
N° 26
Kruik Qing dynasty laat 18e eeuw H 18 cm
Kruik Qing dynasty
laat 18e eeuw
H 18 cm
Schatting:
Lot Persisch email H 20 cm, schaal B 23 bord dia 22 cm
Lot Perzisch email
H 20 cm, schaal B 23
bord dia 22 cm
Schatting:
Verzilverd tinnen bord Sint joris en de draak dia 30 cm
Verzilverd tinnen bord
Sint Joris en de draak
dia 30 cm
Schatting:
Zilveren houder theekopje dia 7 cm
Zilveren houder theekopje
dia 7 cm
Schatting:
N° 30
Japanse bronzen champlevée vaas 19e eeuw H 53 cm
Japanse bronzen champlevée vaas
19e eeuw H 53 cm
Schatting:
Saksische porseleinen klok Dresden 19e eeuw H 28 B 24 cm
Saksische porseleinen klok
Dresden 19e eeuw
H 28 B 24 cm
Schatting:
N° 32
Chinese cloisonné schoen rond 1900 H 19 cm
Chinese cloisonné schoen
rond 1900 H 19 cm
Schatting:
Lot Zuid Chinees porselein 18 en 19e eeuw oa MING - Qianlong
Lot Zuid Chinees porselein
18 en 19e eeuw
oa MING – Qianlong
Schatting:
Wucai pot gemerkt Qianlong 20e eeuw H 20 cm
Wucai pot
gemerkt Qianlong 20e eeuw
H 20 cm
Schatting:
Chinese bloemenhanger 19e eeuw H 27 cm
Chinese bloemenhanger
19e eeuw
H 27 cm
Schatting:
Japans keramiek blauw geglazuurd vroeg 20e eeuw H 25 en 8 cm
Japans keramiek
blauw geglazuurd
vroeg 20e eeuw
H 25 en 8 cm
Schatting:
Tunbridge box 2e helft 19e eeuw afm 35 x 27 x 15 cm
Tunbridge box
2e helft 19e eeuw
afm 35 x 27 x 15 cm
Schatting:
N° 38
Franz VAN PRAET (1937) Val Saint Lambert Kristallen kruk EXPO SEVILLA 1992
Franz VAN PRAET (1937)
Kristallen kruk EXPO SEVILLA 1992
Schatting:
6000 – 7000 €
N° 39
Koppel zilveren kandelaars Sterling weighted with cement H 30 cm
Koppel zilveren kandelaars
Sterling weighted with cement
H 30 cm
Schatting:
N° 40