Catalogus: 24 november 2018 [2]

Snijwerk Europees in been Adam en Eva H 19 cm
Snijwerk Europees in been
Adam en Eva
H 19 cm
Schatting:
N° 41
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Drongen afm 35 x 50 cm
olie op doek Drongen
afm 35 x 50 cm
Schatting:
N° 42
Piet LIPPENS (1890-1981) olie op doek Kasteelhoeve afm 40 x 50 cm
olie op doek Kasteelhoeve
afm 40 x 50 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) map Sites et visions de Gand ingebonden kaft perkament met correspondentie Jules De Bruycker koperen etsplaat Sint Niklaaskerk genummerd 10/122
map Sites et visions de Gand
ingebonden kaft perkament
met correspondentie Jules De Bruycker
koperen etsplaat Sint Niklaaskerk
genummerd 10/122
Schatting:
6000 – 8000 €
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) tekening Jacobus Alijn getekend en gedateerd 1921 afm 27 x 37 cm
tekening Jacobus Alijn
getekend en gedateerd 1921
afm 27 x 37 cm
Schatting:
4000 – 6000 €
N° 45
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets L'échaugette Quai St pierre afm 24 x 34 cm getekend
ets L’échaugette Quai St pierre
afm 24 x 34 cm
Schatting:
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets 1e staat afm 23 x 31 cm
ets 1e staat
afm 23 x 31 cm
Schatting:
N° 47
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets stadszicht Rouan zeer zeldzaam afm 20 x 23 cm
ets stadszicht Rouen
zeer zeldzaam
afm 20 x 23 cm
Schatting:
N° 48
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Sorcière afm 19 x 19 cm
ets Sorcière
afm 19 x 19 cm
Schatting:
N° 49
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets Cathédrale d'Anvers 1e staat afm 15 x 20 cm
ets Cathédrale d’Anvers 1e staat
afm 15 x 20 cm
Schatting:
N° 50
Jules DE BRUYCKER (1870-1945) ets zelfportret getekend en genummerd 15/30 afm 11 x 15 cm
ets zelfportret
getekend en genummerd 15/30
afm 11 x 15 cm
Schatting:
N° 51
François-Théodore LEGRAS (1839-1916) groen geëtste vaas H 34 cm
François-Théodore LEGRAS (1839-1916)
groen geëtste vaas
H 34 cm
Schatting:
N° 52
Charles SCHNEIDER (1881-1953) Grote coupe getekend H 32 dia 28 cm
Charles SCHNEIDER (1881-1953)
Grote coupe getekend
H 32 dia 28 cm
Schatting:
N° 53
Raphael DE BUCK (1902-1986) gemengde techniek Clown met gitaar afm 32 x 50 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
gemengde techniek Clown met gitaar
afm 32 x 50 cm
Schatting:
N° 54
Raphael DE BUCK (1902-1986) gemengde techniek Clown met gitaar afm 36 x 52 cm
Raphael DE BUCK (1902-1986)
afm 36 x 52 cm
Schatting:
N° 55
Koppel Franse vazen 18e eeuw gemerkt H 56 cm
Koppel Franse vazen 18e eeuw
gemerkt H 56 cm
Schatting:
N° 56
Koppel Vieux Bruxelles siervazen gedoreerd met draken 19e eeuw H 40 cm
Koppel Vieux Bruxelles siervazen
gedoreerd met draken
19e eeuw H 40 cm
één vaas gerestaureerd
Schatting:
N° 57
CLODION (1738-1814) brons Bachus op marmeren sokkel H 39 cm
CLODION (1738-1814)
brons Bachus op marmeren sokkel
H 39 cm
Schatting:
N° 58
Franse Louis XV klok H 46 cm
Franse Louis XV klok
H 46 cm
Schatting:
N° 59
Schouwgarnituur Louis XVI wit marmer en vuurverguld brons H 53 cm
Schouwgarnituur Louis XVI
wit marmer en vuurverguld brons
H 53 cm
Schatting:
N° 60
Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895) olie op doek Niagara Falls getekend en gedateerd 1858-1878 afm 36 x 55 cm
Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895)
olie op doek Niagara Falls
getekend en gedateerd 1858-1878
afm 36 x 55 cm
Schatting:
N° 61
Joachim Ferdinand RICHARDT (1819-1895) olie op doek Niagara Falls getekend en gedateerd 1873-1878 afm 36 x 54 cm
olie op doek Niagara Falls
getekend en gedateerd 1873-1878
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 62
18e eeuws Chinees porselein H 21 en 19 cm beschadigingen
18e eeuws Chinees porselein
H 21 en 19 cm
beschadigingen
Schatting:
N° 63
Lot porselein Limoges, Porcelaine de BXL Gien, Eva Scherer Wien H 19, 7, 24, 12 cm bord dia 33 cm
Limoges, Porcelaine de BXL
Gien, Eva Scherer Wien
H 19, 7, 24, 12 cm
bord dia 33 cm
Schatting:
N° 64
Lot Chinees roze quartz H 15 en 10 cm
Lot Chinees roze quartz
H 15 en 10 cm
Schatting:
N° 65
19e eeuwse Cinese vazen beide sterbarst + één restauratie H 57 en 35 cm
19e eeuwse Chinese vazen
beide sterbarst + één restauratie
H 57 en 35 cm
Schatting:
N° 66
Koppel 19e eeuwse Chinese vazen sterbarst en dekselvaas Shuanxi gemerkt H 43 en 44 cm
Koppel 19e eeuwse Chinese vazen
sterbarst en dekselvaas
Shuanxi gemerkt
H 43 en 44 cm
Schatting:
120 – 180 €
N° 67
Chinese vaas Xianfeng 19e eeuw restauratie volledige bovenkant H 63 cm
Chinese vaas Xianfeng 19e eeuw
restauratie volledige bovenkant
H 63 cm
Schatting:
N° 68
Chinese vaas Chenghua gemerkt bodem doorboord + Nankin vaas Famille verte H 35 en 31 cm
Chinese vaas Chenghua gemerkt
bodem doorboord
+ Nankin vaas Famille verte
H 35 en 31 cm
Schatting:
N° 69
Samson vaas 19e eeuw H 43 cm
Samson vaas
19e eeuw H 43 cm
Schatting:
N° 70
Lot Perzische tegels dia 28 en 19 cm en afm 8 x 13 cm
Lot Perzische tegels
dia 28 en 19 cm en afm 8 x 13 cm
Schatting:
N° 71
Val Saint Lambert H 17, 18 en 37 cm
H 17, 18 en 37 cm
Schatting:
N° 72
Lot Art Nouveau H 20 cm
Lot Art Nouveau
H 20 cm
Schatting:
N° 73
Chinese wierookbrander Kanton émail H 25 cm
Chinese wierookbrander Kanton émail
H 25 cm
Schatting:
N° 74
Japans porselein Kutani 2 schilfers in plateau
Japans porselein Kutani
2 schilfers in plateau
Schatting:
N° 75
Chinese zilveren kelk gemerkt H 20 cm
Chinese zilveren kelk
gemerkt H 20 cm
Schatting:
N° 76
Sèvres coupe cobalt blauw met vuurvergulde bronzen montuur H 55 cm
Sèvres coupe cobalt blauw
met vuurvergulde bronzen montuur
H 55 cm
Schatting:
N° 77
Charles SCHNEIDER (1881-1953) Lampadaire glaspasta op smeedijzeren voet getekend Schneider (in goud)
Charles SCHNEIDER (1881-1953)
Lampadaire glaspasta op
smeedijzeren voet
getekend Schneider (in goud)
Schatting:
2200 – 2800 €
N° 78
Henriette RONNER (1821-1909) olie op doek Hondenkar met groenten afm 65 x 85 cm
Henriette RONNER (1821-1909)
olie op doek Hondenkar met groenten
afm 65 x 85 cm
Schatting:
8.000 – 9.000 €
N° 79
Lot chinees porselein blauw wit Gemberpot, dekselvaasje bloempot en vaas
Lot Chinees porselein blauw wit
Gemberpot, dekselvaasje
bloempot en vaas
Schatting:
N° 80