Catalogus: 24 november 2018 [8]

Val Saint Lambert Groen dubbel geslepen kristallen cilindervaas H 27 cm
Groen dubbel geslepen kristallen cilindervaas
H 27 cm
Schatting:
N° 291
Val Saint lambert Vaas rood kristal (schilfer aan de rand) en asbak groen H 28 en dia 15 cm
Val Saint lambert
Vaas rood kristal (schilfer aan de rand)
en asbak groen
H 28 en dia 15 cm
Schatting:
N° 292
Fijn marmeren Damesbuste Italiaans Firenze H 29 cm
Fijn marmeren Damesbuste
Italiaans Firenze H 29 cm
Schatting:
N° 293
Domien INGELS (1881-1946) Keramiek Maria met kind H 32 cm
Keramiek Maria met kind
H 32 cm
Schatting:
N° 294
Lot Jade beeldjes afm 3, 3 en 3.5 cm
Lot Jade beeldjes
afm 3, 3 en 3.5 cm
Schatting:
N° 295
LUXVAL - VSL 2 coupes wit Charles Chaffart B 24 H 12 cm
LUXVAL – VSL
2 coupes wit Charles Chaffart
B 24 H 12 cm
Schatting:
N° 296
Achiel VEREECKEN (1889-1933) aquarel Stadszicht afm 36 x 54 cm
Achiel VEREECKEN (1889-1933)
aquarel Stadszicht
afm 36 x 54 cm
Schatting:
N° 297
Eiken koffer L 113 H 66 cm
Eiken koffer
L 113 H 66 cm
Schatting:
N° 298
Kelim tapijt L 275 B 123 cm
Kelim tapijt
L 275 B 123 cm
Schatting:
N° 299
Koppel Chinese 'Peking' kasten in olm met certificaat (Classo) H 140 B 81 D 42 cm
Koppel Chinese ‘Peking’ kasten
in olm met certificaat (Classo)
H 140 B 81 D 42 cm
Schatting:
N° 300
Antieke eiken tafel met 6 boerenstoeltjes afm L 165 B 78 H 72 cm
Antieke eiken tafel met 6 boerenstoeltjes
afm L 165 B 78 H 72 cm
Schatting:
N° 301
Pendule Samuel Marti & Cie medaille d'argent 1889 H 48 en 50 cm
Pendule Samuel Marti & Cie
medaille d’argent 1889
H 48 en 50 cm
Schatting:
N° 302
Limoges schouwgarnituur H klok 42 cm
Limoges schouwgarnituur
H klok 42 cm
Schatting:
N° 303
koppel Staffordshire honden H 32 cm
koppel Staffordshire honden
H 32 cm
Schatting:
N° 304
Auguste MOREAU (1834-1917) brons De jager H 47 cm
Auguste MOREAU (1834-1917)
brons De jager
H 47 cm
Schatting:
N° 305
Spiegel met inlegwerk 76 op 112 cm
Spiegel met inlegwerk
76 op 112 cm
Schatting:
N° 306
Art deco spiegel 89 op 78 cm
Art deco spiegel
89 op 78 cm
Schatting:
N° 307
Rijkelijk gesculpteerde eiken hallkast H 220 B 100 cm
Rijkelijk gesculpteerde eiken hallkast
H 220 B 100 cm
Schatting:
N° 308
Fraai gesculpteerde eiken vitrinekast 19e eeuw H 216 L 195 cm
Fraai gesculpteerde eiken vitrinekast
19e eeuw
H 216 L 195 cm
Schatting:
N° 309
Eiken vitrinekast H 242 B 116 cm
Eiken vitrinekast
H 242 B 116 cm
Schatting:
N° 310
Franse vaas gedoreerd en handgeschilderd H 38 cm
Franse vaas gedoreerd
en handgeschilderd H 38 cm
Schatting:
N° 311
Lot Vieux Bruxelles en vieux Paris
Lot Vieux Bruxelles en
vieux Paris
Schatting:
N° 312
Vitrinekast met verlichting H 185 B 80 cm
Vitrinekast met verlichting
H 185 B 80 cm
Schatting:
N° 313
Vitrinekast met verlichting
H 185 B 80 cm
Schatting:
N° 314
Vruchtbaarheidsbeeld Papua New Guinea H 172 cm
Vruchtbaarheidsbeeld
Papua New Guinea
H 172 cm
Schatting:
N° 315
Commode met fineer en marmeren blad H 83 B 106 cm
Commode met fineer en
marmeren blad
H 83 B 106 cm
Schatting:
N° 316
Chine de commande Vlaanderen 18e eeuw dia 31 cm restauratie
Chine de commande
Vlaanderen 18e eeuw dia 31 cm
restauratie
Schatting:
N° 317
Franse klok Louis XVI Paris Medaille d'argent 1855 H 36 cm
Franse klok Louis XVI
Paris Medaille d’argent 1855

H 36 cm
Schatting:
N° 318
Chinees 18e eeuw decor Chinese haven restauratie bordje dia 12 en 7 cm
Chinees 18e eeuw
decor Chinese haven
restauratie bordje
dia 12 en 7 cm
Schatting:
N° 319
Chinees laat 18e eeuw decor met fazant dia 12 en 7 cm
Chinees laat 18e eeuw
decor met fazant
dia 12 en 7 cm
Schatting:
N° 320
Lot cloisonné H 23 cm schaal Samson 28 x 21 cm Chinees bord 18e eeuw dia 23 cm
Lot cloisonné H 23 cm
schaal Samson 28 x 21 cm
Chinees bord 18e eeuw dia 23 cm
Schatting:
N° 321
Delft De Grieksche A 18e eeuw dia 22 cm
Delft De Grieksche A
18e eeuw dia 22 cm
Schatting:
N° 322
Delft De Grieksche A
18e eeuw dia 22 cm
Schatting:
N° 323
Medici vazen Frans 1e helft 19e handbeschilderd H 27 cm
Medici vazen Frans 1e helft 19e
handbeschilderd H 27 cm
Schatting:
N° 324
Delft Dissel 18e eeuw dia 23 cm
Delft Dissel
18e eeuw dia 23 cm
Schatting:
N° 325
koppel chinese borden fam rose 19e dia 23 bord Zuid China Kanton 19e dia 25 Chinese kom dia 40 gerestaureerd
koppel chinese borden fam rose 19e dia 23
bord Zuid China Kanton 19e dia 25
Chinese kom dia 40 gerestaureerd
Schatting:
N° 326
Noord Frans borden 18e eeuw dia 34 cm
Noord Frans borden
18e eeuw dia 34 cm
Schatting:
N° 327
Delft De Bijl 1e helft 18e eeuw dia 35 cm Delft De Pauw circa 1750 dia 30 cm
Delft De Bijl
1e helft 18e eeuw dia 35 cm
Delft De Pauw
circa 1750 dia 30 cm
Schatting:
N° 328
Delft 18e eeuw dia 22 cm
Delft 18e eeuw
dia 22 cm
Schatting:
N° 329
Noord Franse borden 1e helft 19e dia 17 cm
Noord Franse borden
1e helft 19e dia 17 cm
Schatting:
N° 330
Delft De vergulde bloempot circa 1750 dia 20 cm Delft De Klaauw 18e eeuw dia 27 cm
Delft De vergulde bloempot
circa 1750 dia 20 cm
Delft De Klaauw 18e eeuw dia 27 cm
Schatting:
N° 331
Noord Franse borden 19e eeuw dia 23 cm
Noord Franse borden
19e eeuw dia 23 cm
Schatting:
N° 332
Chinese flambé vaas met rood glazuur 19e eeuw omgebouwd tot lampadaire H 72 cm
Chinese flambé vaas met rood glazuur
19e eeuw
omgebouwd tot lampadaire
H 72 cm
Schatting:
N° 333
Chinese vaas met lotus decor Kangshi gemerkt 20e eeuw H 37 cm
Chinese vaas met lotusdecor
Kangshi gemerkt 20e eeuw
H 37 cm
Schatting:
N° 334
Makum plaquette 19e eeuw restauratie 26 x 28 cm
Makum plaquette 19e eeuw
restauratie 26 x 28 cm
Schatting:
N° 335
Lot zilveren plateau's 800 855 gram dia 30 cm 2050 gram afm 40 x 60 cm
Lot zilveren plateaus 800
855 gram dia 30 cm
2050 gram afm 40 x 60 cm
Schatting:
N° 336
17e eeuws paneel Zuid Europa   met goudbehang    restanten polychroom in bladgoud   afm 30 x 39 cm
17e eeuws paneel Zuid Europa
met goudbehang

restanten polychroom in bladgoud
afm 30 x 39 cm
Schatting:
N° 337
Chinese aperitief schoteltjes Tong Zhi 19e eeuw
Chinese aperitief schoteltjes Tong Zhi
19e eeuw
Schatting:
N° 338
Lot porselein oa kopjes Frans 1850 Limoges schaaltje
oa kopjes Frans 1850
Limoges schaaltje
Schatting:
N° 339
Chinese borden famille rose 18e eeuw restauratie dia 23 cm
Chinese borden famille rose
18e eeuw restauratie dia 23 cm
Schatting:
N° 340
Lot Chinese Imari borden (4) 18e eeuw dia 22 cm
Lot Chinese Imari borden (4)
18e eeuw dia 22 cm
Schatting:
N° 341